Naam bruim labrador pupje?

41 reacties · pagina 1 van 2

Nina

7 januari 2013, 00:09

Ja, ja ook wij komen niet uit de naam voor ons pupje die wij Dinsdag verwelkomen.
We hebben allerlei sites met namen bekeken en namen geroepen en dan zegt de ander weer mwah nee rare naam en dergelijke.
Zelf vinden wij een naam met betekenis ook leuk maar dat hoeft niet perse, het mag ook een aparte naam zijn, het liefst 2 lettergrepen.
Het is dus voor een bruine labrador.
Ik vind namen als Chester, Hunter, Charlie, Bobby, of  Boyd bv leuk, echter vindt mijn man Bobby als enige wel oke maar verder dan ook niet.
Hij is van Turkse afkomst en komt met de meest voor mij vreemde namen aan zoals Osman, Buncuc (betekend kraal) die ik dan weer minder vind.
Wie weet er mooie namen?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Naam bruim labrador pupje?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

T (gast)

7 januari 2013, 01:06

buncuc schrijf je niet zo maar zo :BONCUK

RVS

gewijzigd 7 januari 2013, 03:40

Choco
Bruno

melosss

7 januari 2013, 03:54

Ik snap als iemand die geen Turkse namen is gewend dat Boncuk heel raar klinkt. Zelf noemde ik vroeger al mijn dieren zo, zo'n leuke naam vond ik het. Nu nog steeds hoor :-D

Wat lunalover zegt vind ik ook leuk, dat kan je nog verbasteren naar Kahve (kah weh) of Kavi om het makkelijker te laten klinken haha.

mary S&A&Z

7 januari 2013, 06:10

Boby
Bobo
Bono
Boban
Bodzio
Borac
Bosco

Om in de lijn van je man te blijven?;-)

s@nt@

7 januari 2013, 09:37

Ik zou juist een Turkse naam kiezen, dan is de naam waarschijnlijk ook wat unieker.
Lijkt me wel bijzonder, hier is een X Lab/Boxer die heet Aslan, of Azran o.i.d.
De baasjes zijn volgens mij ook Turks. Onze hond speelt vaak met hem, maar ik ben er bijna nooit bij dus ik weet niet zeker hoe de naam is.

s@nt@

7 januari 2013, 09:51

Brownie is leuk!

En Marron? (frans voor bruin?)

Kim, Roef, Casper+

7 januari 2013, 09:55

Met welke letter moet de naam beginnen? En welke naam hebben de fokkers de pup gegeven? Misschien kun je daar iets leuks mee.

esther

7 januari 2013, 10:01

Mijn kappertje ( met turkse vriend) hebben een hond genaamd Askim....:-D dat betekent schatje...
en dat is het ook....;-)

Nina schreef het onderwerp

7 januari 2013, 12:46

Dank jullie wel voor de leuk namen!
De keuze is nog niet gemaakt, m'n man is er niet dus overleggen wordt pas vanavond laat.
Ik vindt Boban wel heel erg leuk die hier door Mary wordt genoemd naast alle andere mooie namen die ik te horen krijg!

Zat zoeven toch weer op een site te kijken met namen en kwam daar ook Boaz tegen of Fellow en Elmas (turks voor diamant) plus Eray (turks voor helder als de maan).

En Connor vind ik ook mooi, Ierse naam.

jantien

gewijzigd 7 januari 2013, 12:53

Borat!
Turk!


Wacht anders even tot je hem hebt. Misschien zie je dan ineens welke naam passend is.

Oh, sorry voor de naam TURK,  ik had verkeerd gelezen, ik dacht dat de hond van Turkse afkomst was......    ;-)

RVS

7 januari 2013, 12:56

" Borat!
Turk!


Wacht anders even tot je hem hebt. Misschien zie je dan ineens welke naam passend is. "


Hondennamen (bijv. Sambo, Turk) die honderd jaar geleden veelvuldig voorkwamen zijn hedentendage niet zo handig en leuk meer. Je wilt toch niet op straat staan roepen:"Hey Turk, kom hier"
Je kan op z'n minst vreemde blikken verwachten.

Nina schreef het onderwerp

7 januari 2013, 13:12

Haha wel grappig: Turk, maar vrees dat dat hem niet gaat worden.

Dobber †

7 januari 2013, 13:17

Hihi, ik zou dan de humor er wel weer van in zien om je hond Turk te noemen als je zelf ook van oorsprong een Turk bent ;-). Vind ik dan wel weer grappig ;-). Maar het kan natuurlijk wel problemen opleveren als je alleen met de hond wandelt ;-). 
Ehm... Tukkie?

Jeanine :)

7 januari 2013, 13:23

of ipv turkie .. tourkie met een oe klank 
vind tukkie wel leuk 

connor yep 

enfin ik volg gewoon verder mee benieuwd wat het gaat worden :-)

Love is a four-legged word

gewijzigd 7 januari 2013, 14:06

Een gulden middenweg: een Turkse naam met mooie betekenis die ook nog eens uit twee lettergrepen bestaat en lekker klinkt?
- Aslan betekent leeuw;
- Reza betekent rechtvaardig;
- Aydin betekent verlicht;
- Deniz betekent zee;
- Canim betekent liefste;
- Kupek betekent hond;
- Bora betekent storm;
- Aziz betekent machtige;
- Kamil betekent perfect;
- Sami betekent vergevingsgezind.

s@nt@

7 januari 2013, 14:37

Aha Em, dan zal die bij ons inderdaad Aslan heten!

Ik vind Reza heeeel mooi!! (maar ken ook iemand die zo heet toevallig)

Nina schreef het onderwerp

7 januari 2013, 15:04

Oow wat wordt het moeilijk maar gelukkig is dit een luxe 'probleem' zoveel leuke namen!

Em , mooie selectie namen heb je gemaakt, ik denk dat mijn man zeer in zijn nopjes is waneer hij keuze ziet.
En Beetle ook heel erg leuk met Milan.

Hihi en ja Toerkie, zo noem ik mijn man wel eens in een plagerige bui, gheh gheh.
Ik kwam de naam Maddox ook nog tegen, vind het een stoere, krachtige naam, klinkt lekker.

Nina schreef het onderwerp

7 januari 2013, 15:06

Hmmm keek even op de betekenis van Maddoc maar dat is dus een Keltische meisjesnaan...

Nina schreef het onderwerp

7 januari 2013, 15:07

Bedoel Maddox

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Naam bruim labrador pupje?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^