Engelse Springer Spaniel- nu 4 mnd.
Waarom de trainster dat dacht: we zaten aan tafel met haar en Rupert zat op de grond, hij vroeg steeds aandacht door te piepen, ik negeerde dat. Vervolgens ging hij wat van de grond eten (niet gezond) en ik haalde het uit zijn bekje en negeede hem vervolgens. Daarna sprong hij met zijn voorpoten op tegen mijn man om aandacht te krijgen (wat hij kreeg, mijn man was het even vergeten)
Toen hij nog op de bank mocht, wilde hij nog al eens gaan bijten in onze handen. Werd wel altijd door mij dan vd bank afgezet en soms even een time-out.
'
Toen hij nog 10 weken was en ik soms wat verder weg moest dan hij al mocht lopen in min. droeg ik hem als hij moe was, de 10 minuten al had gelopen, daar was meneer het niet mee eens en kon dan heel hard in mijn vingers bijten. (ik negeerde dat, werd van zelf rustig) Ik mocht hem niet meer dragen.
Op een avond had hij zijn drinkensbak helemaal in 1 keer leeg gedronken en ik was in gesprek met mijn man, Rupert pakte zijn drinkensbak in zijn bekje en legde die voor mij neer. (zo van ik wil nieuw water)
Tijdens spelletjes in handen bijten, volgens trainster gaat dat nooit per ongeluk..
Dit zijn een beetje de voorbeelden die ik toen heb opgenoemd en zij een aantal gezien heeft