Lia, Simba en Kayley

6 reacties

lia

31 december 2012, 00:25

Hallo hondenvrienden,
Na een lange tijd niet meer gereageerd te hebben, toch weer een berichtje van ons.
Sommigen weten dat ik mijn pupje Bizou met 16 weken heb moeten laten inslapen met zeer zware suikerziekte.
Dit heeft mij behoorlijk "kapot"gemaakt, ondanks dat ik nog 2 lieverds over had. Bizou zou opgeleid worden tot mijn hulphond, maar het mocht niet zo zijn.
Simba is mijn reutje van bijna 4 jaar en Kayley bijna 3 jaar, allebei maltezers. En echt allebei heerlijke honden, gelukkig reageren ze nooit op onweer en vuurwerk. (Tsja heb ik even geluk)
Wel heb ik regelmatig gelezen op dit forum, zo ook het verhaal van Bamse en Willemijn. Hier konden wij allen veel van leren, de inzet van Willemijn kunnen wij een voorbeeld aan nemen.
Ook het verhaal van Q, het weggelopen teckeltje, heb ik gevolgd. Ik hoop uit het diepste van mijn hart dat dit diertje straks weer z'n huisje terugheeft.
Op de rand van 2012/2013 wens ik jullie allemaal een heel gezond en gelukkig nieuwjaar.

Liefs Lia en een pootje van Simba en Kayley

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Lia, Simba en Kayley" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

K

2 januari 2013, 10:20 3 doggies

jullie ook een gezond en gelukkig 2013!!!

lia schreef het onderwerp

2 januari 2013, 12:54


Dank je wel Karin, ook jouw verhalen heb ik gelezen.
Voor jou was het ook een pittig jaar, maar 2013 geeft ons weer nieuwe kansen.

Groetjes Lia

B met D&A†

gewijzigd 2 januari 2013, 12:57 3 doggies

Welkom terug Lia!

Het verhaal van Bizou vond ik erg triest. Jullie hadden zo hard gestreden voor haar.

De beste wensen voor die nieuwe jaar!

lia schreef het onderwerp

3 januari 2013, 00:27

Bianca en Uma,

Dank voor jullie reaktie, en ja Bianca, het strijden en overlijden binnen 2 dagen tijd, heeft bij mij zoveel verdriet gegeven. Tot nu toe heb ik geen andere pup erbij durven nemen, de angst zit te diep.
Zal op een gegeven moment wel overgaan, maar nu bijna 2 jaar later, nog steeds niet het gevoel dat ik een nieuwe hond erbij durf te nemen.

Liefs Lia en klein pootje van Simba en Kayley

B met D&A†

gewijzigd 3 januari 2013, 07:02 3 doggies

Dat komt vanzelf wel weer.
Niet elke pup is ziek gelukkig.

Als een pupje tegen komt waar je helemaal verliefd op bent zal het vast wel weer gaan kriebelen.
Bij de een duurt dat alleen langer dan bij de ander.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Lia, Simba en Kayley" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^