Binnenkort nieuwe aanwinst!!

38 reacties · pagina 2 van 2

Eline & Vino

27 december 2012, 18:12 3 doggies

Ik ben wel een beetje jarloers. O-)
Ik hou van poedels! Persoonlijk zou ik dan een koningspoedel pakken maar ik vind ze leuk in alle maten!! :-D ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Binnenkort nieuwe aanwinst!! " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Charlotte, Marcel, James, Arthur & Grace schreef het onderwerp

28 december 2012, 10:35

Poedels zijn dan ook helemaal geweldig he :-D
Ik wou ook eerst een Koning maar omdat ik graag wil sporten (frisbee en agility) past een middenslag beter bij mij en mijn plannen. Ook woon ik nu nog thuis maar wie weet verhuis ik over een paar jaar naar een kleiner huis zonder tuin en dan is een Koningspoedel wat moeilijker dan een middenslag.

Sam

27 december 2012, 18:15 3 doggies

Wat een schatjes :-D
Alvast heel veel plezier en succes gewenst met jullie aanstaande pupsel... ;-)

Btw; vind de naam James erg leuk voor een Poedel ;-)

Charlotte, Marcel, James, Arthur & Grace schreef het onderwerp

28 december 2012, 10:38

Nogmaals allemaal bedankt voor de lieve woorden! :-)
Ik kijk er echt enorm naar uit om hem te gaan ophalen!

Hoop dat de RVB snel langst komt om ze te chippen :-D

B met D&A†

gewijzigd 28 december 2012, 10:56 3 doggies

Lief zeg ;-)
Poedels zijn zo schattig als ze klein zijn :-D

Heel veel geluk samen!

Charlotte, Marcel, James, Arthur & Grace schreef het onderwerp

4 januari 2013, 12:29

Volgende week donderdag is het eindeliljk zo ver!De pups zijn gisteren door de RvB gechipt. Dit ging niet echt zoals gehoopt, enkele van de pups hebben gebloed en volgens de fokker hebben ze alles bij elkaar gegild :'(
Chippen is natuurlijk niet leuk maar vind het wel erg voor mijn Jameske en zijn broertjes en zusjes...

Achja dat is ook weer achter de rug! Ik tel de dagen af natuurlijk en ik kijk enorm uit naar volgende week!
Het was eerst de bedoeling dat de pups pas in het weekend worden opgehaald want ze worden vrijdag 8 weken maar omdat ik maandag en dinsdag en woensdagvoormiddag les heb wou ik hem liever voor het weekend ophalen.
(Hij blijft de dagen dat ik les heb gewoon bij mijn mama, zij gaat in de woonkamer werken omdat daar meer plaats is voor de puppyren en ze gaat pas naar de winkel als ik thuis ben zodat we alleen blijven rustig kunnen opbouwen :-) )


Pff wat ik wachten toch moeilijk! :-D

Eline & Vino

4 januari 2013, 12:49 3 doggies

Spannend!!!! :-D
Nog een paar dagen wachten pfff. O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Binnenkort nieuwe aanwinst!! " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^