Tijdelijke opvang voor 2 duitse herders!

12 reacties

Hera (gast)

11 december 2012, 22:20

Beste hondenliefhebbers!

Wegens een zeer ingewikkelde familiale situatie ben ik opzoek naar een tijdelijke opvang voor mijn twee Duitse Herders.  Ze zijn zeer lief, luisteren en zijn prachtige beestjes. 4 en 6 jaar oud, teefje en reu.
Wie kan mij helpen of tips geven, want dit is de zwaarste beslissing van mijn leven... Ik laat ze ook niet zomaar bij de eerste de beste.

Thanks!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Tijdelijke opvang voor 2 duitse herders!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Barbara, Vos, Quin en Boo

11 december 2012, 22:31

Misschien is het handig als je vermeld waar je woont, of waar je opvang zoekt. Dan kunnen anderen beter meedenken

FalckoHera

11 december 2012, 22:35

Beste Hondenliefhebbers

Deze bovenstaande advertensie betreft mijn honden.  Mijn twee lieve beestjes kunnen jullie per foto bewonderen op mijn profiel.
Het zijn prima opgeleide honden, mijn mannetje heeft schoonheidswedstrijden gedaan en heeft ook in de security gewerkt met mij.  Mijn twee honden zijn altijd samen buiten, ze komen supergoed overeen en zijn onafscheidelijk.
Ik zoek een tijdelijke opvang omdat ik full time werk en in maart 2013 ga verhuizen.  Ik wil het beste voor mijn honden , maar ik heb momenteel te weinig tijd om ze te geven wat ze verdienen wat aandacht betreft.
Ik bespreek het graag met wie geïnteresseerd is en of wie mij tips kan geven.
Ik zie mijn honden doodgraag en het vraagt mij veel moeite om deze stap te zetten!

Alvast bedankt lieve mensen!;-)

FalckoHera

11 december 2012, 22:43

Wij zijn van de regio Leuven.

Kinderen geen probleem, katten gaat niet lukken.  Mijn honden zijn naar de hondenschool geweest en hebben hun geoorzaamheidsbrevetten en ze hebben ook de sociale test super goed doorstaan.  Falcko heeft een werkbrevet.  Mijn honden zijn sociaal opgevoed, als ze klein waren heb ik er veel aandacht aan besteed om met hen tussen het volk te lopen.  Heb er ook alles aan gedaan opdat ze sociaal zouden zijn met andere honden, en dat lukt goed!
 
Het zijn zeer gemakkelijke beestjes, want ze zijn gewoon om in de bench te liggen als er bezoek is of als we lange tijd weg moeten.  Ze zijn zeer zindelijke en zijn verzot op droog brood.

Wie vragen heeft zegt maar...

linneke

gewijzigd 11 december 2012, 23:01

mischien kan je vermelden in welke omgeving je woont.
mischien ben je wel geholpen met een uitlaatservice en iemand in je omgeving die een paar dagen per week op je honden wil komen passen.

edit: ik lees net dat je uit leuven komt ;-)

linneke

11 december 2012, 23:04

heb je al gehoord bij de fokker of bij de rasvereniging?

FalckoHera

11 december 2012, 23:16

Ja heb me geïnformeerd.  Bij de ras vereniging is het langs dezelfde weg, een advertentie plaatsen en wachten...  Maar ik heb tijd en ben niet gehaast om ze te plaatsen omdat ik een zeer goede opvang wil vinden.  Niet dat ik aan jullie twijfel maar het schattjes... en wil het beste voor hen.  Ik heb ook bewust gekozen om het langs deze forum te proberen omdat ik het liefst met dierenliefhebbers in contact ben!

Jeanine :)

12 december 2012, 14:03

Wat versta je onder tijdelijk??? Hoe lang en je zegt dat je full time werkt en gaat verhuizen is dat de reden  ....

Lilly & Csoki

12 december 2012, 15:59

Ik heb idd dezelfde vraag, wat is de geschatte tijd, en zouden ze met een ander vizsla teefje kunnen, of wil je ze liever samen apart plaatsen. En wat bedoel je met altijd samen buiten? Leven ze buiten ?

Eddy (gast)

17 januari 2013, 11:53

Hallo,ik weet niet of het nog nodig is,maar heb besloten om toch nog te reageren,Ik doe al een tijdje aan hondenoppas voor mensen die om welke reden dan ook tijdelijk niet voor hun hond(en) kunnen zorgen (vakantie,verhuis,hospitalisatie e.d.).Voor verdere info kan u me indien nodig contacteren via eddypluymers @gmail.com.Vriendelijke groeten,Eddy

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Tijdelijke opvang voor 2 duitse herders!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^