waarneer geschikt voor een Husky?

85 reacties · pagina 3 van 3

michelle

13 december 2012, 19:46

Vervelend dat ik mijn eigen berichten niet aan kan passen maar opnieuw moet reageren..

Maar weet iemand of woont er iemand misschien in de buurt van Rotterdam of IJmuiden dan zou ik namelijk graag een wandelingetje willen maken ook met een hus ...
een fokker mag ook kan ik mijn folder nog een beetje uitbreiden :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "waarneer geschikt voor een Husky?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

maxlisa

13 december 2012, 20:13

idd leuk topic. vind alleen dat jullie wel veel uitgeven aan jullie hondjes hoor.
hier ben ik dit kwijt;
voer 25,-/30,- euro per maand (stel zelf samen)
halsband; 10,-
harnas; 20,-
2e hands step; 75,- euro
mandjes/dekens en kleden kan je zo duur maken als je zelf wilt. heb een mand staan van 120,- maar ook een dekbed liggen die ik anders zou weggooien.

Patricia & de Musketiers

13 december 2012, 21:09

ik weet Christina van hier op HP woont in Rotterdam, en zo zijn er nog wel een paar.

Skaten met een husky zou ik niet zo snel doen, omdat ze niet luisteren naar het woordje stop (met een uitzondering daar gelaten). Ze trekken gewoon door. Daarbij is vaak een andere hond/kat/vogel/konijn veeeeel leuker, en dan ga je er wel achteraan op je skates, en jij kan ook niet stoppen tenzij je je hus loslaat!

Jeroen, Priska, Jani en Floki

13 december 2012, 21:14

Wij kozen een alaskan malamute omdat die altijd lijken te lachen en er zo lief uit zien. Hun pittige karakter was een bonus.





Alaska's Finest!goedgekeurde fokker

13 december 2012, 21:18

Ja, die gekke Jani had ik al gezien, hahaha! Wat een heerlijke lieverd! Had al een krabbeltje op jullie profiel achtergelaten...

.

13 december 2012, 23:31

Ah wat een mooie mal! ;-) De tweede foto is super leuk.

Michelle, ik woon in Rotterdam. Drop me maar een berichtje als zin hebt om te wandelen of over poolhonden te babbelen. :-)

michelle schreef het onderwerp

16 december 2012, 15:20

Als de kerst tijd over is lijkt dat me super leuk! Ik ga het zeker onthouden.

michelle schreef het onderwerp

16 december 2012, 22:18

Nee ik vierde mijn verjaardag dus had helaad weinig tijd om te reageren

Deborah, Chula & Bowser

16 december 2012, 22:22

Hee Michelle,
ik doe ook paraveterinair, wat leuk! voor welk vak heb je deze opdracht gekregen?
Ik woon ook in Rotterdam dus als je eens wilt wandelen ofzo ben je altijd welkom :-)
Ik zag in je andere topics dat je voor je 18e een hond mag uitkiezen, en dat je er een zoekt doe met paarden kan. Ik weet niet hoe het met de andere zit maar mijn husky gaat in elk geval niet met paarden helaas.
nou ik hoor het wel!

Deborah

michelle schreef het onderwerp

16 december 2012, 23:41

Nou voor me verjaardag was sowieso al van de baan en met paarden tsja door school lukt dat bijna niet meer dus focus mezelf echt op de hondensport ben alleen nog zoekende wat mij echt trekt, ja was een opdracht van het vak hond / kat bij ons een opdacht voor extra punten in de klas maar ik vond het leuk om te doen :-)

Koning Obi

17 december 2012, 01:03

Ik heb altijd een zwak gehad voor husky's. Ik vraag me af hoe voor de meeste husky en malamute eigenaren de dag eruit ziet? Hoe ver lopen/ steppen jullie met de hond?

michelle schreef het onderwerp

17 december 2012, 07:59

Zo dat is eigenlijk wel een goede vraag!

Siberienne

17 december 2012, 08:13

Onze dagen verschillen nogal door werkschema's ;-) . Wij lopen 's ochtends een half uur, eind van de middag / begin van de avond meestal een uurtje, soms korter soms langer en voor het slapen gaan nog even poep/ plasrondje van een kwartiertje.
Daarnaast steppen we 2-3 keer per week, op dit moment denk ik tussen 45 en 60 min. Dat worden nog wel langere rondes als ze iets ouder zijn. In het weekeinde en op mijn vrije dag wandelen we ook wel langer.

Shadow is trouwens dol op paarden, moet ze regelmatig even begroeten en soms gaat hij ze uit lopen dagen inclusief spelbogen. Vooral de kleine pony's hier in de buurt vinden het geweldig en komen nieusgierig kijken wat dat nou weer voor een gek beest is ;-)

Mireille
,

Ik vind het ook supermooie honden en heb er ook ooit een 6 weken te logeren gehad van een pakistaanse vrouw. De hond was superlief maar de eerste keer dat ik met hem naar buiten ging had ik bijna uitschuifarmen tjonge jonge wat kon deze aan de riem trekken. Na een paar dagen moest ik even weg dus de hond moest even alleen blijven en dat heb ik geweten. We hadden zo'n luchtrooster onder in de badkamerdeur toen ik thuis kwam had ik geen rooster meer en miste ook een halve deur. Maar goed ik heb heel veel gedaan met deze hond en aan het eind van de zes weken heeft hij heel veel geleerd en liep ook braaf aan de riem. Maar ga het geloven of niet zijn bazin was daar helemaal niet blij mee want ja het was een werkhond en die moet trekken. Heb haar vriendelijk gezegd volgens mij moet een werkhond ook luisteren of is dat een van de eerste vereiste. Maar goed wie ben ik? Heb mijn deur overigens nooit vergoed gekregen en ook het eten wat ik hem voerde nooit betaald gekregen Best raar achteraf

Alaska's Finest!goedgekeurde fokker

17 december 2012, 09:07

" Ik heb altijd een zwak gehad voor husky's. Ik vraag me af hoe voor de meeste husky en malamute eigenaren de dag eruit ziet? Hoe ver lopen/ steppen jullie met de hond? "

Ik loop elke dag gemiddeld zo'n 10 km (de honden zo vaak mogelijk los, zodat ze echt goed kunnen rennen), in twee wandelingen per dag. 'k Ben wel redelijk wat tijd kwijt met in de auto zitten, omdat ik naar verschillende bossen en heides rijd met hen, zodat ze nooit een vaste route lopen. 
Dus qua tijdsinvestering in z'n geheel komt dat toch op een 4 uur per dag.
Verder gooien we er graag dagjes Ardennen tussen, en reisjes naar het buitenland. Superleuk!!!!!

Jeanine :)

17 december 2012, 09:14

Luna is nog een pup dus het is regelmatig een korte wandeling van ongeveer 15 min ( = 15 weken nu ) Ze is nu zo goed als zindelijk, geeft nu ook beter aan dat ze iets moet doen tikje tegen de deur :-). maar blijft nog wel opletten op gedrag als ze naar deur gaat, als ze nog iets doet is het onze eigen fout. 
Veel in de weer met het aanleren van commando's. En omdat ze wooo stop en turn voet, de nieuwste commando's,  al behoorlijk onder de knie had gisteren voor het eerst even los laten lopen. En samen met Mc ging dit perfect :-) wonen in vrij gebied er was niks of niemand of beesten dus ... 

tussendoor hersenwerk met haar aan het doen en dat vind ze prachtig. Je bent druk in de weer met haar en blij als ze weer even slaapt maar zalig o te doen en kijk al uit naar de tijd dat ik ook met haar kan gaan steppen maar dat duurt nog even nu nog lekker genieten van het drukke pup leven :-)

michelle schreef het onderwerp

17 december 2012, 10:41

Het lijkt mij ook echt vet om een keer met een slee met husky's mee te gaan.. ik zag ze wel eens voorbij komen als ik met me paard het bos in ging wat een snelheid zeg

Patricia & de Musketiers

17 december 2012, 11:55

erm tja. voorheen zag onze dag indeling er zo uit 's ochtends om 7 uur een ronde van een half uur, rond 1 uur een ronde van een half uur, rond 5 uur een ronde van een half uur rond 9 uur een ronde van een half uur of een kwartier, en dat was t.

Nu tja. we steppen 4x in de week, zitten nu op 15 km per keer.
's ochtends worden ze 5 minuten gelopen door mijn vriend.
Ik mag nu niet meer dan 3x 15 minuten wandelen per dag. Dus dat is best wel lastig. Maar ik verdeel het of in 1 of 2 wandelingen over dag en dan 's avonds nog. Of ik wandel 3x 1 rondje met 1 hond.

michelle schreef het onderwerp

17 december 2012, 14:23

Oh dat viel dan eerst wel mee, maar met steppen kan je dan toch ook niet remmen? Of zie ik dat verkeerd?

Patricia & de Musketiers

22 december 2012, 16:57

Er zitten gewoon remmen op een step. Ik rem continu, zo is het zwaarder en train je meer kracht dan snelheid :-)

michelle schreef het onderwerp

22 december 2012, 16:59

Ooooh ik dacht al hahahahah

Patricia & de Musketiers

22 december 2012, 22:08

hierdoor door deze serie ben ik gek geraakt van het ras, met name dus het eigenwijze karakter. En dat je kan zeggen wat je wilt ze trekken hun eigen plan vaak wel O-)



Als je op youtube intypt 'due south diefenbaker' dan vind je wel veel leuke filmpjes!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "waarneer geschikt voor een Husky?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^