
Ik moet vanaf volgende week ons puppyrooster een beetje aanpassen want alles gaat hier dan weer naar school. Elke dag is dan 1 persoon verantwoordelijk voor de hond s'ochtends, uitlaten, wandeling, eten geven etc.
Op het moment krijgt hij ontbijt direct na het uitlaten s'morgens (rond 7.30), daarna een tijdje rusten natuurlijk en dan een goede wandeling, maar nu is daar geen tijd meer voor, tenminste niet in die orde als hij niet mag wandelen direct na het ontbijt.
Dus mijn vraag, is het goed als we hem om 7.30 uitlaten, dan wat ronddartelen in de keuken, om 8 uur 20 minuten wandelen (hij is pas 4 mnd) en dan nĂ¡dat de kinderen zelf hebben ontbeten, de hond pas ontbijten, zo rond 9.00 wordt dat, dus 1.30 uur nadat hij "wakker" geworden is? Of is dat te lang. Voor mij zou het het beste uitkomen, omdat ik dan aan het werk kan hier thuis en hij kan dan lekker slapen na z'n ontbijt en zo rond 11/12 uur maak ik dan de wandeling.
Of krijgt hij dan vreselijke honger? Hoe doen jullie dat?
Hanneke
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "hoe laat ontbijten?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

hoi hanneke dat is geen probleem hoor taat ontbijtsoms pas om tien uur
en om half zeven is mij man al op dus dan is ze ook al wakker
liefs joke
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "hoe laat ontbijten?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?