waarom wil iemand een pittbull/stafford

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel MickMickgoedgekeurde fokker

honden foto van Mick

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "waarom wil iemand een pittbull/stafford" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Jeroen & LolaJeroen & Lola

honden foto van Jeroen & Lola

" ik vind het wel jammer dat mijn aanbod om hulp gewoon genegeert wordt :'( "


haha er wordt even te heftig gediscussierd om je aanbod te zien ;-)

ik vraag me altijd na 2 pagina's af waarom ik ook alweer reageer in deze topics...het blijft nooit leuk

honden page profiel Tante ToosTante Toos

honden foto van Tante Toos

" Kelly waar woon je? mag ook in PB.

Ik wil je graag helpen om het ras wat je eng vind op een juiste manier te laten kennen! Maar dan moet je er wel echt voor open staan.

Dat je omloopt met jou hond vind ik eigenlijk alleen maar verstandig, ik heb namelijk meer last van andere honden als iemand van die van mij, dus ik ben blij als iemand omloopt. Zolang je je hond niet te dicht bij de mijne laat komen is het wat mij betreft prima, maar ik snap weldegelijk dat je ze eng vind met alle onzin verhalen die in de media voorbij komen.

Die van mij zijn hondagressief, althans dat beweer ik (valt met mijn teef wel mee en mijn reu kan alleen niet met andere reuen van vergelijkbare grote of groter als hem, alles kleiner is niet de moeite waard in zijn ogen LOL).

Mijn kleine mafkees is gek op aandacht van mensen en pakt iedereen in, zelfs mensen die bang zijn voor een chiwhawha? krijgt hij om. De grootste clown die je je maar kunt voorstellen.
/foto/foto/251505.jpg "
Dat vind ik heel lief en moet hard lachen om de foto idd en clown, maar als ik lees zie dik gedrukt dan durf ik niet hoor. Daar zijn mijn boxers reu en teef te speels voor heeeeeel leif maar ik pas.
Ik ga het even laten bezinken allemaal want alle racties worden me teveel even.

honden page profiel KK

honden foto van K

" Dat vind ik heel lief en moet hard lachen om de foto idd en clown, maar als ik lees zie dik gedrukt dan durf ik niet hoor. Daar zijn mijn boxers reu en teef te speels voor heeeeeel leif maar ik pas.
Ik ga het even laten bezinken allemaal want alle racties worden me teveel even. "


  kijk, max zou weer heel goed met jouw teef overweg kunnen, en faith met jouw reu.
maar reu-reu of teef-teef gaat bij heel veel rassen fout.

honden page profiel Vito & Beba Vito & Beba

honden foto van Vito & Beba

hier een cane corso. We hebben voor dit ras gekozen vanwege zijn robuuste uitstraling en z'n waaksheid maar ook door zijn will to please en het zachte karakter mits goede begeleiding natuurlijk. Mensen lopen inderdaad vaak een straatje om of vragen of hij gevaarlijk is. Hij zal noooit zomaar bijten maar je moet geen ruzie met hem krijgen of in onze tuin /huis komen of mij lastig vallen,hij is waakser als ik met hem ben(bij mijm vriend iets minder)Ook dit ras is niet erg geliefd en wordt vaak gelinkt aan een pitbull type,terwijl hij zelf nu al3x is gebeten en zelf echt niks deed. Ik zou niks anders meer willen..

honden page profiel judithjudith

honden foto van judith

" Dat vind ik heel lief en moet hard lachen om de foto idd en clown, maar als ik lees zie dik gedrukt dan durf ik niet hoor. Daar zijn mijn boxers reu en teef te speels voor heeeeeel leif maar ik pas.
Ik ga het even laten bezinken allemaal want alle racties worden me teveel even. "


maar het gaat toch juist om jou? dus dan hoef je toch ook niet je hond mee te nemen?

honden page profiel MellowMellow

honden foto van Mellow

" HET ENIGSTE WAT IK WIL WETEN IS HOE IK OVER MIJN ANGST HEEN KOM EN HOE IK MOET REAGEREN ALS HET OOIT FOUT ZOU KUNNEN GAAN. MOET IK IEDERE STAFFORD UIT DE WEG GAAN ALS DIE IS AANGELIJNT. NOGMAALS IK VERAFSCHUW DIT RAS NIET WIL ALLEEN WETEN HOE ER MEE OMTEGAAN "

Zo heb ik je openingspost niet opgevat en zo te lezen ben ik niet de enige.

Ik denk dat een baasje van een Pitbull of Stafford om dezelfde reden voor dat ras kiest als jij je Boxer hebt gekozen en ik mijn kruising.

Waarom kiest de ene vrouw een blonde Hollander als partner en de andere vrouw een grote Surinamer?

Een Pitbull en Stafford worden vooral gevaarlijk gemaakt door de media. Elk incident wordt breed uitgemeten, ik heb ooit eens ergens gelezen dat de Golden retriever de meeste bijtincidenten veroorzaakt (don't shoot me, ik heb het niet bedacht), maar daar hoor je weinig tot niets over.

Er zijn ook zat rassen die niet 'mijn' soort ras zijn. Ik heb niks met Herders of Golden retrievers. Niet omdat ze niet aardig zouden zijn, het is gewoon een ras wat ik niet zou kiezen (je ziet ze in mijn ogen te vaak).

Om even door te gaan op 'gevaarlijke honden': Mellow is ooit door 2 Amerikaanse bulldogs aangevallen. Ik geef toe dat ik die plek een hele tijd heb gemeden. En kwam ik een hond tegen met eenzelfde uiterlijk (en reputatie) dan liep ik ook om, met het zweet in mijn handen. Mede doordat Mellow zo panisch reageerde (bij voorbaat al gillen).

Kwam er laatst 3 tegen in het bos. Ze liepen nog los ook. Ik vond het even eng, maar ging ervan uit dat ze niks zouden doen, want anders zouden ze niet los lopen. We kwamen dichterbij, Mellow zag ze en schoot in de stress. Staart tussen benen en toen er een dichterbij kwam begon ze te gillen.
De rest keurde haar geen blik waardig ;-) Er zat werkelijk waar geen greintje kwaad in die beesten!
Ik heb er een geaaid en toen zag Mellow dat ie niks deed en kwam voorzichtig snuffelen. Hond was écht niet eng en toen ging ze een beetje staan uitdagen, helemaal in speelmodus :-)
Was ook wel even fijn voor mezelf trouwens ;-)

Elke hond kan zo'n kant laten zien als je vaak van dit soort rassen hoort.
Mellow heeft de hond van mijn ouders te pakken genomen (en behoorlijk!), maar dat maakt niet alle kruisingen tot 'killer-dog'.

Katten kunnen ook rotbeesten zijn, kinderen kunnen strontvervelend zijn en sommige mensen ontloop ik ook liever ;-)
Maar dat zijn gewoon individuele gevallen. Niet elke Pitbull of Stafford is een vals mormel en dat geldt ook voor de AB, voor kruisingen, voor Chihuahua's.
En er zijn ook lieve katten (hier, op de stoel ;-)), er zijn zelfs leuke kinderen en leuke mensen.

Sinds ik hier zit ben ik ook anders tegen deze honden gaan aankijken trouwens. Zie ik de foto die Mick heeft geplaatst of Lola van Jeroen dan krijg ik al een lach op mijn gezicht :-)
En dat geldt voor meerdere honden uit deze rasgroep. Ik lees hier zoveel positiefs over ze dat ik er zelf ook heel ander tegenaan kijk :-)

honden page profiel Mariska en Grace *Shiva(rip)*Mariska en Grace *Shiva(rip)*

honden foto van Mariska en Grace *Shiva(rip)*

Ik heb een stafford omdat het een prachtig ras is.
Deze honden hebben een geweldig karakter en zijn lief voor iedereen.
Dat jij denkt dat deze honden vals zijn en een andere hond zou kunnen aanvallen heb je wel helemaal mis.
Dit ligt alleen aan de opvoeding die de baas de hond geeft. Meer en minder is het niet.
Het ligt dus absoluut niet aan het ras en aan de hond.
Een kleiner ras kan zelfs gemener en feller in zijn gedrag zijn en kan net zoveel schade aanrichten. Ook hier bij is de opvoeding het belangrijkste.
Wanneer men de hond niet goed opvoed kan je gevaarlijke situatie's krijgen, met elke hond van elk ras. De mens is verandwoordelijk voor het gedrag van zijn viervoeter!

honden page profiel judithjudith

honden foto van judith

ik ben het er trouwens niet helemaal mee eens dat enkel de opvoeding oorzaak is voor hond-onvriendelijke honden.
ik denk dat daar toch wel een stukje van de rasvoorgeschiedenis in ligt.
wat ik hierbij wil zeggen: niet elke stafford/pittbull die aggresief is naar andere honden heeft een verkeerde opvoeding gehad.

wat dus ook weer niet wil zeggen dat er geen honden zijn die goed met andere honden kunnen, maar vind niet dat je het echt alleen op de opvoeding kan schuiven (al scheelt dat wel een hele hoop natuurlijk!)

honden page profiel wesley en jadewesley en jade

honden foto van wesley en jade

Wij hebben een jonge stafford schat van een beest ! helemaal naar andere honden toe , tot nu toe zijn het altijd de andere honden die gaan grommen ^

honden page profiel teresa en beauteresa en beau

Zijn er mensen die wel eens een teckel in actie hebben gezien tijdens de vossen jacht ??....juist..er blijft niets meer heel van een vos, en een teckel in zijn drift is behóórlijk indrukwekkend...

Ik vind een topic openen ( in zijn algemeenheid )om een bepaald hondenras in een kwaad daglicht te stellen...walgelijk eigenlijk ? ja walgelijk...

Als je echt angst hebt voor een bepaald ras, dan zul je daar ook d.m.v therapie  mee aan de slag moeten gaan ( zoals o.a het aanbod van mick b.v )

Ik wens je i.i.g succes !! ( maar waak ervoor geen beren achter elke boom te willen zien )

honden page profiel SabineSabine

honden foto van Sabine

" Ik heb een stafford omdat het een prachtig ras is.
Deze honden hebben een geweldig karakter en zijn lief voor iedereen.
Dat jij denkt dat deze honden vals zijn en een andere hond zou kunnen aanvallen heb je wel helemaal mis.
Dit ligt alleen aan de opvoeding die de baas de hond geeft. Meer en minder is het niet.
Het ligt dus absoluut niet aan het ras en aan de hond.
Een kleiner ras kan zelfs gemener en feller in zijn  gedrag zijn en kan net zoveel schade aanrichten. Ook hier bij is de opvoeding het belangrijkste.
Wanneer men de hond niet goed opvoed kan je gevaarlijke situatie's krijgen, met elke hond van elk ras. De mens is verandwoordelijk voor het gedrag van zijn viervoeter! "

Ben ik het ook niet helemaal mee eens. Dat geldt niet voor elke hond en zeker niet als het gaat om staffords. De mijne is heel streng opgevoed en heeft een super socialisatie gehad met andere honden, het aard van het beestje is dat ze niet altijd even vriendelijk zijn voor andere honden en dat komt bij de meeste staffords ook wel naar boven. Bij de mijne kwam het rond zijn 10e maand en gelukkig heb ik geen gevecht hoeven mee maken. Dus dat het altijd aan de opvoeding ligt is zeker niet van toepassing!

honden page profiel MickMickgoedgekeurde fokker

honden foto van Mick

honden page profiel judithjudith

honden foto van judith

" De vraag van Kelly is voortgekomen uit een ander topic, vandaar dat ze vraagt waarom kies je voor een pitbull/stafford en niet voor een Teckel. Ik vind het misplaatst als zij boze reacties krijgt, ze heeft dit topic uit informatief oogpunt geopend, iets wat je allemaal maar kan toejuichen. "

sabine ik wil toch even zeggen dat jij een van de weinige bent die op een volwassen manier reageert op de vraag echt top;-).Voor de andere mensen die kwaad en geirriteerd reageren ,erg respectloos !!!!

honden page profiel MellowMellow

honden foto van Mellow

" ik denk dat daar toch wel een stukje van de rasvoorgeschiedenis in ligt. "

En niet alleen rasvoorgeschiedenis, maar ook gewoon voorgeschiedenis. Slechte socialisatie, de hondentaal nog niet zo goed spreken (beiden).
En ja, soms mis je als hondenbaasje ook een (belangrijk) signaal, zoals wij (helaas). Maakt Mellow geen onopgevoede rothond.

Als je geen enkele slechte ervaring hebt met een ras (wat voor ras dan ook), dan snap ik een topic als deze ook niet echt.
Dan heb je dus gewoon angst voor bepaalde rassen. Kan best een topic over geopend worden, maar de insteek van dit topic is erg negatief en dat is jammer en totaal niet nodig.

Ik heb wél een negatieve ervaring, maar zou zeker niet willen zeggen dat alle AB's gevaarlijke honden zijn, alleen omdat wij daar die negatieve ervaring mee hebben gehad.

honden page profiel KK

honden foto van K

" Ik heb een stafford omdat het een prachtig ras is.
Deze honden hebben een geweldig karakter en zijn lief voor iedereen.
Dat jij denkt dat deze honden vals zijn en een andere hond zou kunnen aanvallen heb je wel helemaal mis.
Dit ligt alleen aan de opvoeding die de baas de hond geeft. Meer en minder is het niet.
Het ligt dus absoluut niet aan het ras en aan de hond.
Een kleiner ras kan zelfs gemener en feller in zijn  gedrag zijn en kan net zoveel schade aanrichten. Ook hier bij is de opvoeding het belangrijkste.
Wanneer men de hond niet goed opvoed kan je gevaarlijke situatie's krijgen, met elke hond van elk ras. De mens is verandwoordelijk voor het gedrag van zijn viervoeter! "
wat een onzin, het is algemeen bekend dat de MEESTE molossers niet met sekse-genoten kunnen zodra ze volwassen zijn.
ook richten zij zeker meer schade aan dan andere rassen, ik heb het dan niet alleen over staffs en pitjes, maar ook rottweilers, cane corso's, dogo argentino's boerboels, bulldogs, en alle andere molossers.
dat ontkennen is je kop in het zand steken, en maakt je tot een onverantwoordelijk baasje.

honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje

honden foto van Hannah & Bink† en Beertje

Sorry, ik heb niet alle reacties gelezen. Maar even afgaande op de beginpost...

Over het stuk van he losbreken aan de lijn etc. Dat kan toch ook gebeuren met een Golden Retriever etc.? Dus dat heeft denk ik niet zo héél erg met het ras te maken. Iedere hond kan losbreken, iedere hond kan een andere hond bijten. Natuurlijk richt bijvoorbeeld een Stafford wel meer schade aan dan een Mopshond of wat dan ook. Maar meteen angst om naar buiten te gaan en je niet op je gemak voelen? Misschien heb je dat een beetje zelf in de hand.

honden page profiel Hannah & Bink† en BeertjeHannah & Bink† en Beertje

honden foto van Hannah & Bink† en Beertje

Weet niet of de Bull terriër ook onder de rassen valt waar je het over hebt? Maar waarom we hem gekozen hebben? Om dat prachtige karakter. Dat clowneske wat je in geen enkele andere hond vindt, dat eigenwijze maar tóch wijze en zachte karakter. Heeft een leider nodig, een consequente opvoeding. Maar dat is het allemaal waard.

honden page profiel Anne-Wil (baasje van Juno)Anne-Wil (baasje van Juno)

honden foto van Anne-Wil (baasje van Juno)

Ik denk dat staffords of pit bulls super leuke en goede honden kunnen zijn, MITS ze opgevoed worden door de juiste mensen.

Want het is absoluut NIET een ras voor iedereen.

En ja, een chihuahua (of hoe je dat mag schrijven), en andere kleine hondjes kunnen veel gemener uit de hoek komen, maar de kans op echte schade is bij deze hondjes gewoon velen malen kleiner. Dat 'killing' instinct mag niemand onderschatten.

Maar ook ik ben wel gecharmeerd van het ras (dat krijg je van Daddy en Junior van CM ;-) ) maar vind het eventuele risico te groot, en heb helaas ook meegemaakt dat zo een hond 'flipte' en een klein hondje niet meer losliet wat de baas ook deed :'( .

Is dat de hond zijn schuld? Nee, maar zolang de baasjes de hond niet 100% onder controle hebben vind ik dat het niet kan.

honden page profiel debbiedebbie

honden foto van debbie

"

een stafford trekt het verkeerde soort mensen aan... "


 niet altijd

honden page profiel SanneSanne

honden foto van Sanne

Waarom? Omdat de honden ondanks dat ze niet zo sociaal zijn naar andere honden nog steeds een geweldig karakter hebben.

honden page profiel judithjudith

honden foto van judith

"

En ja, een chihuahua (of hoe je dat mag schrijven), en andere kleine hondjes kunnen veel gemener uit de hoek komen, maar de kans op echte schade is bij deze hondjes gewoon velen malen kleiner. Dat 'killing' instinct mag niemand onderschatten.

"



Is dat zo? hoe weet je dat zo? waarom moet er gelijk weer naar een ander ras gewezen worden?

honden foto van Muis,Vera, Papadopoulos, Odette, Annabelle en Ciska (Terra+, Dinky+, Saltarin+, Sam+, Zara+, Paco+)

" Zijn er mensen die wel eens een teckel in actie hebben gezien tijdens de vossen jacht ??....juist..er blijft niets meer heel van een vos, en een teckel in zijn drift is behóórlijk indrukwekkend...

Ik vind een topic openen ( in zijn algemeenheid )om een bepaald hondenras in een kwaad daglicht te stellen...walgelijk eigenlijk ? ja walgelijk...

Als je echt angst hebt voor een bepaald ras, dan zul je daar ook d.m.v therapie  mee aan de slag moeten gaan ( zoals o.a het aanbod van mick b.v )

Ik wens je i.i.g succes !! ( maar waak ervoor geen beren achter elke boom te willen zien ) "


Dat wou ik dus net ook zeggen. Ik heb een teckel, met een hele grote jachtdrift.
Laat er geen kat in de tuin komen of ze is er geweest... Ze heeft in opvang in Spanje ook een kat vermoord. En laatst ging ze hier een gevecht aan met een egel, dan hoort of ziet ze niet meer en kan je haar niet tot de orde roepen. En het maakt haar niet uit dat haar bek bloedt omdat de egel harde stekels heeft... het enige wat ze kan denken is "kill kill kill"...
En verwacht je dat van een hondje als hieronder dat 's winters liefst op een truitje na ook nog een muts en sokken zou willen dragen?

honden page profiel teresa en beauteresa en beau

"

Dat wou ik dus net ook zeggen. Ik heb een teckel, met een hele grote jachtdrift.
Laat er geen kat in de tuin komen of ze is er geweest... Ze heeft in opvang in Spanje ook een kat vermoord. En laatst ging ze hier een gevecht aan met een egel, dan hoort of ziet ze niet meer en kan je haar niet tot de orde roepen. En het maakt haar niet uit dat haar bek bloedt omdat de egel harde stekels heeft... het enige wat ze kan denken is "kill kill kill"...
En verwacht je dat van een hondje als hieronder dat 's winters liefst op een truitje na ook nog een muts en sokken zou willen dragen?
http://www.hondenpage.com/foto/foto/189384.jpg "

Die is i.i.g klaar voor de winter...;-)

honden page profiel Anne-Wil (baasje van Juno)Anne-Wil (baasje van Juno)

honden foto van Anne-Wil (baasje van Juno)

"


Is dat zo? hoe weet je dat zo? waarom moet er gelijk weer naar een ander ras gewezen worden? "


Nou ik denk dat iedereen die veel honden heeft gezien/meegemaakt wel weet dat die kleinere rassen vaak wel compenseren in karakter om het zo maar te zeggen ;-). Die bijten wat sneller van zich af (figuurlijk, niet letterlijk).

honden page profiel Miora,pebbles en quizMiora,pebbles en quiz

honden foto van Miora,pebbles en quiz

"

 niet altijd "


gezien ik in ditzelfde topic ook heb gezegd dat mijn vriend een stafford heeft gehad en ik zelf een pitbull kruising heb gehad, denk ik dat je er wel van uitkunt gaat dat ik ook niet altijd bedoelde. ;-)


maar vaak jammer genoeg wel. van de 10 mensen met staffords zijn er 5 van een bepaald type. jammer maar helaas.

honden page profiel Jeroen & LolaJeroen & Lola

honden foto van Jeroen & Lola

"
De bedoeling is dat je even alleen komt zonder honden, dan kan je zien hoe het ras is tegenover mensen.

Ik neem je dan wel mee wandelen en dan ga je ons ook begrijpen, waarom wij ons zo ergeren aan andere honden bezitters. Hoeveel moeite wij moeten doen om incidenten te voorkomen en wat een verantwoordelijke eigenaar allemaal naar zijn kop krijgt, ondanks dat ie zijn best doet.

Trek je niet zoveel aan van alle negatieve reacties, dat doe ik ook niet meer ;-). Grappige is dat je word afgebrand door mensen die geen staff of pit hebben en de eigenaren van een staff begrijpen waarom je bang bent. Hoe zou dat nu toch komen? Wij hebben al een flink dikke huid, door alles wat we buiten tijdens de wandelingen al aan moeten horen.

Pas nog een vrouw die vroeg of ik wel spoorde om met 2 van die vechthonden door een woonwijk heel te lopen, terwijl haar fifi enorm naar de mijne uitviel en de mijne dat hondje nog geen blik gaven. Hier mijn monsters met een van mijn grootste etters:
/foto/foto/251541.jpg "


haha ik heb p[recies hetzelfde gehad...hoe ik het durfde met mijn monster over straat te gaan..en die vrouw had een uit zijn plaat gaande boomer bij...

dan sta je ook van uhmm uhmm huh? had ik niet beter commentaar op JOU kunnen geven ipv jij op mij?

honden page profiel teresa en beauteresa en beau

De meeste 'onderonsjes' worden meestal door het 'kleinere' geslacht bekokstoofd....;-)

honden page profiel Rox & FarahRox & Farah

honden foto van Rox & Farah

Ondanks dat ik ze soms een tikje opdringerig vind heb ik geen problemen met "vechthonden", als de baasjes maar goed met de hond omgaan.


Gevaarlijk, wat is gevaarlijk. Mijn 2 herders kunnen veel schade aanrichten als dingen uit de hand lopen en ook ik word wel eens vermeden, zwarte herders zijn echt niet favoriet bij angstige mensen. Het zijn 2 grote honden met behoorlijk wat energie en ze kunnen vrij scherp zijn. Als een verkeerd persoon met 1 van mijn honden loopt kan het net zo fout gaan. En hetzelfde geldt voor een flinke Labrador, of Bouvier.

honden foto van Marie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tje

Gaan we weer hoor O-)

Ik was vroeger dus ook bang van Staffies, dit vooral door de persberichten en het niet weten wat dan juist de achtergrond was bij al die verhalen en hoe het karakter van een Stafford in elkaar steekt. Ondertussen ben ik al wat "wijzer" geworden en weet ik dat een Stafford helemaal niet het monster is wat men er soms van maakt.

In het asiel is het zelfs mijn favoriete ras, ben gewoon gek op hen en daar zitten er een heel deel gewoon in het hok tesamen met een andere hond en totaal geen problemen. Dat gaat dan niet om jonge honden, maar ook ouderen maken er geen probleem van. Ik vind dat ze inderdaad vaak het verkeerde soort baas aantrekken, met alle gevolgen vandien en wie krijgt de schuld ? Niet de baas hoor, neen, wederom het ras.

Mijn Tibo is beste maatjes met een Stafford en Tibo is de dominantste van de twee. Dus ik vind dat je niet mag veralgemenen. Zoals jij het schrijft is het net alsof elke Stafford jouw hond zou aanvallen, terwijl dit niet klopt, vaak negeren ze andere honden ook gewoon. Denk dus dat je een totaal verkeerd beeld van hen hebt. En natuurlijk zijn er Staffies die andere honden totaal niet moeten, maar als de bazen hun verantwoordelijkheid nemen, is er niets aan de hand. Er zijn ook nog wel honden van andere rassen die niet sociaal zijn, maar daar wordt het dan wel van aangenomen en worden ze niet gelijk met zijn allen veroordeeld !

Door al deze dingen, kreeg je ook zoiets als de (nu afgeschafte) RAD wet en daar walg ik van. Verhalen gelezen over Staffordjes van 11jr, die nooit een vlieg hadden kwaad gedaan, maar in beslag werden genomen en gedood, enkel en alleen omdat ze Stafford waren. Wie is dan het "beest" ? Niet de Stafford denk ik zo...

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "waarom wil iemand een pittbull/stafford" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 5 van 12 12 3 4 56 7 8 9 10 11 12
Volgende forumvraag: Voeding
^