
hoi! ik vroeg me af wat voor een knobbeltje dit is?
Het is geplaatst aan zijn zijkant soms is het wat groter of kleiner..
hij heeft er totaal geen last van, ook niet als ik het aanraak
Ik weet ook niet hoelang hij dit al heeft want we hebben Tixy in augustus geadopteerd
Mijn vader dacht gewoon aan een wratje, of is het misschien een vetknobbeltje?
grotere foto

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "wat voor knobbeltje is dit?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

het lijkt mij een wrat.

de knobbel die je bij max links op de foto tussen schouder en hals ziet is een vetbult.

Zonder de cellen/weefsel onder een microscoop te bekijken is niet vast te stellen wat de bult precies is.

Het kan een wrat zijn, maar ook een geïriteerd talgkliertje.
Zou er even door een DA naar laten kijken.
Mocht het namelijk een wratje zijn en deze raakt eens beschadigd kan dit een bloedbadje geven.

Keyser heeft ook een aantal van die bultjes.
Onze dierenarts zei dat het geen kwaad kon.
Opvallend is wel dat er bij zeker 2 van die bultjes ooit een teek op die plaats gezeten heeft..




Hoe oud is de hond?
Het kan een wratje zijn.. oudere honden hebben meestal wat vaker last van wratjes. Wratten gaan wel vanzelf weg ook al kan het lang duren. Dat ze veranderen van grootte heb ik nooit meegemaakt eigenlijk.. tenminste niet bij mijn honden.
Onze 14 jarige westy heeft een poos terug verschillende wratjes gehad. Nu zijn ze weer weg.. behalve ééntje bij der voetzooltje omdat ze daar altijd likt is die huid vatbaarder voor wratjes.
Het lijkt op een histiocytoom..


Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "wat voor knobbeltje is dit?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?