Anoniem (gast)
Blaffen Bc veel en dan vooral in huis?
Blaffen Bc veel en dan vooral in huis?
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "blaffen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
hoi hoi , wat bedoel je precies met bc ? border collie ?
groetjes
blaffen in huis enz is af te
leren, met de 1e dag dat je een pup in huis hebt, vraagt dit gedrag op opvoeding, blaffen om aandacht / als ie even alleen is.
Dat is hetzelfde als je vraagt: praten japanners veel?
Of chinezen? Of europeanen?
Dat is dus per hond verschillend.
Karakter, opvoeding, prikkels.
Allemaal van grote invloed of je hond blaft of niet.
Border Collies kunnen vrij waaks zijn en tijdens opwinding behoorlijk blaffen. Echter ik zou ze niet omschrijven als echt luidruchtige honden, het kan namelijk veel erger, ha ha.
Die van mij blaft nooit, behalve als de bel gaat of wanneer hij 's avonds iets verdacht ziet in de tuin, anders hoor je hem niet. Misschien omdat mijn vorige hond, Tosca ook geen blaffer was en hij het ook nooit gezien of gehoord heeft toen hij klein was. En eigenlijk ben ik daar niet veel mee bezig geweest om hem zindelijk te maken, Tosca buiten, Sammy ook buiten. Heel makkelijk dus
"Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "blaffen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.