
Om de hoeveel maanden wordt een teefje loops ?
Mira is loops geweest in april voor de eerste keer, maar ik zou graag weten wanneer de volgende keer is. Na 6 maanden, 1 jaar ? Of verschilt dit per ras ?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "hoe dikwijls loops ?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

ik geloof dat het na 6 maanden hebben maar waneer krijgen ze het de eerste keer want zit ook nog met een puppy van 4 maanden
yolande

dat is zo verschillend, kleine honden zijn voor de eerste maal loops tussen de zes en negen maanden.
grote honden tussen de zeven en twee jaar.
ik heb bamse, die is voor het eerst loops geweest met bijna twee jaar. haar ouders mams tantes , zijn een keer per jaar loops. een cyclus is tussen de zes maanden en een jaar. als ze voor de eerste keer loops zijn geworden, daarna is het even afwachten, en dan is zijn het de tussenliggende maanden meestal het zelfde.
nog vragen daarover >?

Een teefje wordt 2 maal per jaar llops ongeveer om de 6 maanden.
Tussen de 5/6 en 18 maanden kan het teefje voor de eerste keer loops worden.
Groetjes,
Wilma

Verschilt echt per hond.. maar gemiddeld 1 keer per 9 maanden ongeveer..
Ik heb een schat van een hond gehad, zij werd 1 maal per jaar loops en nu heb ik een heel lieve kleine deugniet wat om de 6 maanden loops werd..
Nu dan niet meer omdat ze pas is gesteriliseerd
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "hoe dikwijls loops ?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?