wat kan ik eraan doen???

7 reacties

Vivian <3 Sem

31 oktober 2012, 08:48

niet zo leuk honden verhaal,,

bij onze schuin overburen hebben ze 2 jaar geleden een zeer slecht verzorgde en vermagerde berner senner weggehaald, en dat is door de dierenbescherming gedaan... en daarbij is gezegd dat hij geen honden meer mag hebben,, nu zie ik sinds enkele weken dat hij weer een berner senner heeft hij komt der nooit mee buiten als die geluid maakt krijgt die een schop of een knal zodat je hem nu niet meer hoort,, hij is ook weer heel dun... maar nu weet ik niet wat ik moet doen... er melding van maken ja of nee... het is een agresiefe man en ik wil niet dat ie dalijk iets doet tegen mij kinderen of mijn honden... en je kan wel anoniem doen, maar daar geloof ik ook niet echt in. want dat komt altijd uit...

veder zie je die mensen bijna nooit buiten en is alles potdicht, als der iemand aanbelt doet er niemand open,, het zijn hele rare mensen

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "wat kan ik eraan doen???" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

judith

31 oktober 2012, 08:49

een anonieme melding maken misschien?
wat vreselijk is dat zeg :( arme hond!

.

31 oktober 2012, 08:52

ik snap dat je er een beetje angstig voor bent, maar zou toch een melding maken. deze meneer overtreed de regels die hem zijn opgelegd, hij mag helemaal geen hond meer in huis hebben, dus zal deze hond hoogstwaarschijnlijk ook weggehaald worden. 


ik zou toch kiezen voor een anonieme melding... 

Arme Arme hond :'(

K

31 oktober 2012, 09:15

bij de db kun je geen anonieme melding maken, om te voorkomen dat je een melding maakt omdat je een hekel aan iemand hebt.

misschien in dit speciale geval wel, omdat die man al bekend is, en een dierenverbod heeft. ik zou de db bellen, voor de zekerheid met een andere naam, en de situatie uitleggen.

K

31 oktober 2012, 09:17

eventueel wil ik wel een melding maken voor je, als je alle gegevens via pb doorgeeft. dan zeg ik gewoon dat ik vaak daar in de straat op bezoek ga of zo.

Anna

31 oktober 2012, 09:19

Als het al een bekende is bij de dierenbescherming zou ik zeker melding maken hiervan!
Arme hond!! :'(

Sanne, Djyla en Quinto

31 oktober 2012, 09:21

melden!! en idd wat karin zegt, misschien iemand anders laten doen die er verder vanaf staat!
Succes ermee!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "wat kan ik eraan doen???" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^