vermiste teckel in de omgeving van noordwijk/katwijk

3345 reacties · pagina 49 van 112

Lydia

16 december 2012, 15:06

Vanmiddag tegen 15.45u gaan Ellen en Judith nog samen zoeken. Bedankt meiden! O-)

Dit onderwerp staat op slot

Je kunt niet meer reageren op deze vraag.

jacomijn (gast)

16 december 2012, 15:16

De motivatie van Staatsbosbeheer luidt dat iedereen het nu wel weet zo langzamerhand...
Alsof er niet dagelijks nieuwe wandelaars of sporters van buiten de regio hierheen komen, afgezien nog van de stromen toeristen die in de aankomende periode hier in hun zomerhuisjes gaan verblijven.

Hun idee is dat wij dan maar moeten flyeren bij de omwonenden (is allang gebeurd natuurlijk).

Brandgevaar is niet genoemd en zou ook kletspraat zijn: duin en bos zijn in dit jaargetijde altijd nat en takken en struiken branden nog beter !

petra en jack

gewijzigd 16 december 2012, 15:37

@Jacomijn

-niet echt meelevend .....zo'n antwoord van staatsbosbeheer.

(brandgevaar ? /antwoord ......was het dus niet O-))

Ronald

16 december 2012, 15:51

Samen met de meiden en Jacky de coepelduinen gehad en vanmiddag vanaf de bosweg een ronde richting duin gelopen. Jacky heeft alle bunkeringangen gecheckt en wij de struiken en lage dennebomen gekontroleerd. Begin van de avond nog een ronde doen in de regio Bosweg. Kan hij zich niet schuilen in een van de tuinen van een van die villa`s aan de Bosweg?Iedereen succes vanavond met zoeken.
Ook nog even mijn ongenoegen uiten richting Staatsbosbeheer!!!!!

Triggered by the herd

16 december 2012, 16:27

"
Fijn dat je gezocht hebt! En ik denk dat je gelijk hebt, die slimme dondersteen, zit lekker verscholen nu. "

Graag gedaan. Wanneer ik weer in de mogelijkheid ben, zal ik weer daar gaan wandelen.

Balen van de flyers. Maar vertrouw maar op jullie zelf. Veel mensen zijn idd nu op de hoogte en stoppen met zoeken door hondenmensen zal er zeker niet. Q verdient de aandacht en zolang we het hier en op fora er over hebben of wanneer de flyers uitgedeeld gaan worden, zal ze onder de aandacht blijven. Daar komt ook wel weer een oplossing voor!

Anoniem (gast)

16 december 2012, 16:45

Ga morgen weer op pad dan is de rust weer gekeerd in de duinen. Heeft iemand Q nog gezien vandaag zodat ik niet het verkeerde duingebied in ga ?? Heeft iemand nog wat gehoord over de boerenfox Flip of die al wel gevonden is ?? Of we nu kijken naar Q of F dat maakt niet uit ze moeten gewoon alle twee naar huis ......

mary S&A&Z

16 december 2012, 16:49

Ik begin steeds meer het gevoel te krijgen dat 's nachts de grootste kans bestaat om haar te vinden.
Als het overdag heel druk is heb je kans dat Q pas in de avond/ nacht eten gaat zoeken. Als ik hond was zou ik dat doen.:-D

" Ik begin steeds meer het gevoel te krijgen dat 's nachts de grootste kans bestaat om haar te vinden.
Als het overdag heel druk is heb je kans dat Q pas in de avond/ nacht eten gaat zoeken. Als ik hond was zou ik dat doen.:-D "


Er leek echt wel veel volk en honden op het strand vandaag. Ik denk ook dat de kans dan minder groot is... Maar ja... Als ze dan toch even uit haar beschutte schuilplaatsen komt of achter mensen of een hondje aanrent ofzo... dan is de kans wel groter dat ze gezien wordt. 't Zal allemaal wel voor- en nadelen hebben.

joyce (gast)

16 december 2012, 17:23

Boerenfox flip is gevonden.

mary S&A&Z

gewijzigd 16 december 2012, 17:31

" Boerenfox flip is gevonden.



--------------------------------------------

Fijn voor dìe baasjes en misschien ook fijn om verwarring te voorkomen, maar balen voor Letty.
Nu Q dus nog. "

Wijna

16 december 2012, 17:31

Ik duim nog steeds voor Q !
Meiden en nachtploeg heel veel sterkte !

marian (gast)

16 december 2012, 17:43

morgen ga ik uit m,n werk zoeken zo rond kwart over 2......waarschijnlijk is het dan ook minder druk.moet ik aan het eind van de bosweg in noordelijke richting gaan lopen?dan heb ik een beetje idee welke kant ik op moet.

zijn er al kaartjes bij de keet van de sportvisser afgegeven die zijn er altijd heel vroeg s,ochtends misschien hebben ze Q al eens gezien of kunnen ze in ieder geval uitkijken

Rena (gast)

16 december 2012, 18:19

"
De tranen springen me in de ogen als ik eraan denk dat misschien Q zat te huilen.
Och dat meiske moet zo snel mogelijk naar huis en lekker in haar eigen warme mandje liggen.

Marieke en Joyce jullie zijn kanjers ;-) ;-) "

Rena (gast)

16 december 2012, 18:22

Als het werkelijke Quirine is geweest achter de tent dan is het nog niet zón gek idee om daar de geur van thuis neer te leggen. Misschien is dit wel haar vaste route en komt ze terug en als ze dan de bekende geur ruikt komt ze zeker weer terug naar deze plek...

Loes (gast)

16 december 2012, 18:26

Ik kan vanwege werk deze week helaas niet zoeken
Heb wel een protestmail gestuurd naar Staatsbosbeheer over het verwijderen van de flyers.

Judith

16 december 2012, 18:34

Ellen en ik hebben weer een een flink stuk gelopen. Helaas niets gezien. Wel weer mensen aangesproken en de telefoonbriefjes uitgedeeld aan mensen die er regelmatig lopen.Van de week gaan we weer samen wandelen. Ik loop sowieso iedere dag in het duin dus het maakt voor mij niet zo veel uit.

annelies (gast)

16 december 2012, 18:52

Is er al een warmte camera door iemand beschikbaar gesteld ? Of geprobeerd ? Anders ga ik even rondvragen want ik begrijp dat loodgieters die gebruiken (heb er geen verstand van of dat werkt ). Lijkt mij een goed idee maar misschien heb ik iets teveel naar verkeers politie gekeken die sporen er ook makkelijk boeven mee op, dan moet het ook werken bij ons kleine boeffie.

Bertine, Junto, Romy

16 december 2012, 19:01

Wat zonde toch dat er geen manier is om die kleine rakker vanuit de lucht te signaleren. Met een heli, met warmtevoeler, maar ja wie stelt die beschikbaar. Of een vliegtuigje voor rondvluchten. Zal wel te slecht weer zijn.

Petra (gast)

16 december 2012, 19:14

Vreemd van staatsbosbeheer; misschien nu wel een reden voor de media om hier ruchtbaarheid aan te geven????

Helene en Tybor

gewijzigd 16 december 2012, 19:19

" Ik heb een nachtkijker. Had het al een keer aangeboden op Facebook vermist/gevonden maar nooit een reactie erop gekregen. Of die beter werkt dan die jullie hebben weet ik niet maar stel hem graag ter beschikking. Wij hebben hem toen gebruikt voor de vermiste labrador, uiteindelijk niet echt nodig gehad. Ze moet die vangkooi vinden dat is echt de beste kans om haar te vangen. "


Dit is er op gezet door Bianca een gast op de vorige pagina.

joyce (gast)

16 december 2012, 19:42

Voor wat betreft staatsbosbeheer,

vanochtend bij het verlaten van ons plekje hingen er een hoop flyers bij van de vermiste bf, mogelijk dat ook staatsbosbeheer dit is opgevallen en dat ze daarom toch regels gaan naleven...
Er worden in dit gebied zoveel en vaak honden vermist als iedereen gaat flyeren hangt het hele gebied binnen de kortste keren vol.
Ik kan dus wel begrijpen dat ze 1 lijn trekken. (neemt niet weg dat het heel vervelend is!).
MAAR de regels van staatsbosbeheer zijn ook redelijk gemakkelijk te omzeilen door niet te flyeren in hun gebied en op bomen maar wel net daarbuiten op bv lantaarnpalen.
(wat ik me nu wel afvraag: of staatsbosbeheer dan ook degene zijn geweest die een flink aantal flyers van mij heeft verwijderd:().

trees

16 december 2012, 20:11

Nog steeds niet gevonden :'(
wat zou de rede kunnen zijn,dat hij jankt?
ik haal me weer van alles in me hoofd,
word er gek van,vind het zo erg,voor die stakker.

@GestolenDieren

gewijzigd 16 december 2012, 20:45

Wij hebben ook contact met een bedrijf dat met drones vliegt en ook werkt met warmtecamera's. Weet alleen niet hoeveel het kost om ze hiervoor in te huren. Als er belangstelling is dan wil ik ze wel even een mail sturen.

Wilma en Dobby (RIP)

16 december 2012, 21:23

Ik heb een keer op zo'n politiehelikopter programma gezien dat ze op zoek waren naar een demente man, en met de warmtecamera dus ook een konijn vonden. Dat lijkt me in een duingebied niet echt handig. :'(

Oh wat jammer dat ze er nog steeds niet is...wel hoopvol dat ze nog gehoord is en misschien wel achter de tent is geweest.


Ontzettend flauw van staats bosbeheer...
Wanneer de flyers weg zijn, denken mensen misschien dat ze is gevonden is.
Wanneer daar zo vaak honden zoek zijn ,zullen ze op zijn minst degelijke aanplakborden bij de ingangen neer moeten zetten!!
Geef mensen de gelegenheid om hun dierbare hond terug te vinden....
Dit is 2 maanden ,is toch wel heel uitzonderlijk!

en dat na de kerst maakt me helemaal onpasselijk..(lekker gevoel ,je flyers wegtrekken ,
terwijl je weet dat oud en nieuw er aan komt!
Dat is ronduit de tijd dat iedereen zijn dier binnen wil...;-)(ga dan je boekje volgen op 2 januari)
Ben daar echt boos over!

Ik begrijp dat er regels zijn....maar het lijkt wel ,of deze boswachters heel hard tegen een boom gelopen zijn.
Mag hopen dat er niks in hun familie vermist raakt...want dan denken ze ohh...wat heb ik haar aangedaan destijds!
Van mij krijgen ze ook protest mail dus..

Voor Q misschien een stok achter de deur...Q thuiskomen nu!

aanvulling lijstje snoopy
...ook flyers op betaal automaten op parkeerplaats en bij pin automaten in de omgeving!

Ik kom in de 2e helft van de week ook weer zoeken...
Letty houdt moed!

Bertine, Junto, Romy

16 december 2012, 21:55

Is het een idee om niet massaal protestmail te sturen naar staatsbosbeheer, maar hen te vragen om Letty een heerlijke kerst te bezorgen door te helpen zoeken?? Beetje emotie erbij moet dat toch lukken lijkt me.
Of hart van Nederland........

Dit onderwerp staat op slot

Je kunt niet meer reageren op deze vraag.

^