Boef in huis: koekje gestolen!

5 reacties

Pipa

17 oktober 2012, 11:49

Even niet opgelet en jawel hoor, koekje van tafel gepakt door onze pup. Het leuke vond ik eigenlijk nog, dat hij er direct mee in zijn bench ging. Hij had dus best wel door dat dit niet de bedoeling was... wat een slimmerd hè?!Heb er verder maar niet op gereageerd, dat leek me nog het beste (maar natuurlijk naderhand wel gelachen om onze boef met z'n allen).

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Boef in huis: koekje gestolen!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

goed dat je niet gereageerd heeft op het steel gedrag, maar voorkom het voortaan, als het wat anders was geweest had tie het ook gestolen.

hier ook een hond gehad, we waren bezig met klussen, dus maakte ik broodjes klaar, een grote schaal met broodjes, met van alles erop, kaas worst enz. voor de mannen.

ik ging maar even weg, kwam terug, en dacht..huhhhhh ?

kijk waar de hond is, en wat zie ik, ze had een broodje tussen de poten en zat doodgemoederd het op te vreten, hahahahaha

ja wat doe je dan op dat moment he, heb het haar op laten eten, het was mijn schuld...maar ik ging op de loer staan, en ja hoor daar kwam ze aan lopen, even rond kijkend of ze niemand zag, wilde gappen, en een brul, van foei......... en weg was ze. hahahaha


mijn schuld, het stond laag op de tafel, en de ene hond is de andere niet, Bamse zal nimmer pikken, nimmer, en nimmer aangeleerd dat het niet mocht, ze doet het niet, stelen. hahahaha

Anna

17 oktober 2012, 12:17 3 doggies

Geef puppy eens ongelijk..dat koekje ligt daar maar..eenzaam en alleen.. O-)

Inderdaad goed dat je niet gereageerd hebt, dat werkt alleen bij 'heterdaadjes'. Dan is het één keer, en vervolgens waarschijnlijk nooit weer!
( of je moet zo'n trutje hebben als onze Amélie, die denkt dat alle eetbare materiaal waar ze zo bij kan van haar is.. ;-) ;-) )

Pipa schreef het onderwerp

17 oktober 2012, 12:20

Ja, zou toch wel heeel spijtig zijn als het oud wordt!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Boef in huis: koekje gestolen!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^