Warme jas om in te trainen?

23 reacties

Heeft er iemand ervaring met bv K-9 jassen voor de hondentrainingen?
Of andere jassen die goed sterk zijn en veel zakken hebben?

Hier in de stad is niets te vinden wat aan beide voorwaarden voldoet ;-)

Ik zoek dus een ideale warme jas om met de dogs op stap te gaan en te trainen!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Warme jas om in te trainen?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Chantal,Bink,Fleur,Fee en Lieke

13 oktober 2012, 17:43 3 doggies

ik heb een jack wolfskin jas en ben daar heel tevreden van wind en waterdicht,grote zakken. De binnenvest is fleece en uitneembaar zodat je een regenjas hebt die niet te dik is

Dit account is niet meer in gebruik.

13 oktober 2012, 17:46 3 doggies

je kan ook een jas kopen die ze in de paardenhouderij gebruiken , heb je altijd garantie dat ze warm zitten en zoeizo een aantal zakken hebben 


bijvoorbeeld de kwpn bomber . zit heeeel warm en heefd een waterafstotend laagje.

hans mast

13 oktober 2012, 18:38 3 doggies

hallo rita

het pak wat ik gebruik is een CARHARTT dit is een speciaal pak wat ik altijd in de sneeuw gebruik, dit is echt een pak wat je ten alle tijden warm houdt en is bestand tot 25 gr onder nul,als je aan dit pak gewend bent geraakt kun je het niet meer missen,dit pak heeft een nadeel en dat is,dat het niet waterdicht
is,dus in de regen niet te gebruiken,maar om je lichaam warm te houden is het perfect,ik heb mijn pak al jaren lang en heb het er nog nooit koud in gehad ,je hebt ook een regen pakken die je over je CARHARTT PAK aan kunt trekken zodat je nooit nat kunt worden, ik weet niet of je naar de wedstrijd de KEMPENTRAIL in knegsel komt met je honden,dan kan ik je daar laten zien hoe z,n pak er uit ziet

Rita Cosmo†, Duke†, Digger, Bayco, Nanu en Dokyo schreef het onderwerp

13 oktober 2012, 18:45

" hallo rita

het pak wat ik gebruik is een CARHARTT dit is een speciaal pak wat ik altijd in de sneeuw gebruik, dit is echt een pak wat je ten alle tijden warm houdt en is bestand tot 25 gr onder nul,als je aan dit pak gewend bent geraakt kun je het niet meer missen,dit pak heeft een nadeel en dat is,dat het niet waterdicht
is,dus in de regen niet te gebruiken,maar om je lichaam warm te houden is het perfect,ik heb mijn pak al jaren lang en heb het er nog nooit koud in gehad ,je hebt ook een regen pakken die je over je CARHARTT PAK aan kunt trekken zodat je nooit nat kunt worden, ik weet niet of je naar de wedstrijd de KEMPENTRAIL in knegsel komt met je honden,dan kan ik je daar laten zien hoe z,n pak er uit ziet "

Ik denk niet dat ik daar kom, Knegsel klinkt ver weg ;-) Heb er zelfs nog nooit van gehoord, hihi!

Wilma en Dobby (RIP)

13 oktober 2012, 18:51

Zeiljassen misschien? Of wandeljassen? Al zitten daar misschien niet superveel zakken in.

Mijn gore-tex jas heeft 2 gewone zakken en een binnenzak en dat is genoeg. Binnenzakken in normale damesjassen is trouwens een drama. ;-)

Mariekegoedgekeurde fokker

13 oktober 2012, 23:20 3 doggies

Owney-jassen, specifiek voor hondenliefhebbers, superhandige details. Ben zelf ok van plan om 1 te kopen. Oh ja en de prijs valt ook nog mee!

Frank

13 oktober 2012, 23:27 3 doggies

Als je echt een jack wil hebben dat waterafstotend is, winddicht en ook nog ademend is dan ben je echt wel een flinke duit kwijt helaas. Dan moet je al snel richting de Gore-tex jassen en dat is gewoon duur materiaal.

Zolang het droog is doe ik fleece jacks aan. De jacks die ik draag hebben ritssluitingen met daaronder open materiaal waardoor ik kan doorluchten. Als het regent pak ik toch een gewoon regenjasje maar dan wel een hele dunne.

Kou kijk ik eigenlijk niet naar aangezien kou een kwestie is van voldoende losse lagen over elkaar dragen.

Wilma en Dobby (RIP)

14 oktober 2012, 00:48 3 doggies

Ik was... 299 of 399 voor mijn jas kwijt. Het is een gore-tex jas, met fleecejack van binnen. Een beetje zomer, herfst, winter idee. Ik draag hem nu al 3 jaar altijd als ik een jas aan doe en hij is nog waterdicht en ziet er nog goed uit. Een hele uitgave, maar een normale winterjas gaat vaak maar een seizoen mee omdat anders de uiteinden van de mouwen gaan rafelen, en dan ben je dat geld na een paar jaar ook kwijt.

helma

14 oktober 2012, 01:12 3 doggies

Ik heb recent een jas besteld bij www.owney.nl
Heel veel zakken en wind en waterdicht.
Ontworpen door hondenbezitters O-)

Tosca en ik

15 oktober 2012, 10:08 3 doggies

ik trek thermo kleding onder me kleren aan, bij de action en je bent nog een tien euro kwijt....

Rita Cosmo†, Duke†, Digger, Bayco, Nanu en Dokyo schreef het onderwerp

15 oktober 2012, 11:41

" ik trek thermo kleding onder me kleren aan, bij de action en je bent nog een tien euro kwijt.... "


 Als het erg koud is trek ik een skibroek aan. deze heb ik ook omdat ik reuma heb, dus warmte is erg belangrijk.
Wij mijn man en ik staan gemiddeld 2 uur achtereen op het veld elk één uur met een hond.
Sta dus ook een vol uur bijna stil.
Wij trainen bij de BHN een veelomvattend training en moet dus veel meenemen, van een gewone riem naar een speciale riem, van halsband tot tuig en snoepjes en speelgoed, dus bal of zo'n brandweermatriaal lang ding, hihihi!
De jas door hondenlifhebbers ontwikkeld hebben achter ook zakken en gemakkelijk van voren af te bereiken, die lijken mij wel erg handig en heeft ook uitneembaar fleece vest!

teresa en beau

15 oktober 2012, 12:05 3 doggies

heb even gekeken bij owney.nl, maar staan mooie jassen op, nu heb ik laatst een jas gekocht bij de welkoop, opruiming, normaal 90 euro, nu voor 20..wind, waterdicht, lekkere warme jas, genoeg zakken..maar houd owney in gedachten voor mijn volgende aankoop.

Rita Cosmo†, Duke†, Digger, Bayco, Nanu en Dokyo schreef het onderwerp

15 oktober 2012, 12:43

" heb even gekeken bij owney.nl, maar staan mooie jassen op, nu heb ik laatst een jas gekocht bij de welkoop, opruiming, normaal 90 euro, nu voor 20..wind, waterdicht, lekkere warme jas, genoeg zakken..maar houd owney in gedachten voor mijn volgende aankoop. "


 Wat mij het meeste aantrekt in de Owney jassen, is de zak aan de achter kant, zeker als ik met drie honden en hun ballen op stap ga, kan ik deze daar gewoon in stoppen, zal wel stom staan, bobbels op de kont, maar daar trek ik mij niets vanaan, nu moet ik steeds een tas meenemen en dat is zeer onhandig met drie flinke honden;-)

teresa en beau

15 oktober 2012, 12:53 3 doggies

"

 Wat mij het meeste aantrekt in de Owney jassen, is de zak aan de achter kant, zeker als ik met drie honden en hun ballen op stap ga, kan ik deze daar gewoon in stoppen, zal wel stom staan, bobbels op de kont, maar daar trek ik mij niets vanaan, nu moet ik steeds een tas meenemen en dat is zeer onhandig met drie flinke honden;-) "

haha..nou ik heb ook 2 flinke bobbels van achter, dus waarschijnlijk wat mij het meest trekt in owney jassen , is dat ze over de bips vallen..;-)
Nee hoor, zonder dollen, ik vind het belangrijk dat de jas lekker warm zit, ook i.v.m mijn reuma.

Rita Cosmo†, Duke†, Digger, Bayco, Nanu en Dokyo schreef het onderwerp

15 oktober 2012, 13:07

"
haha..nou ik heb ook 2 flinke bobbels van achter, dus waarschijnlijk wat mij het meest trekt in owney jassen , is dat ze over de bips vallen..;-)
Nee hoor, zonder dollen, ik vind het belangrijk dat de jas lekker warm zit, ook i.v.m mijn reuma. "


 Precies en extra's zoals een tas kan je dan ook missen als kiespijn :-D
Wij trekken er op uit met de dogs om plezier te maken, moet je geen ballast mee moeten dragen je lekker voelen in het omhulsel zoals een jas :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Warme jas om in te trainen?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^