vuurwerk

9 reacties

Suzanne slager

11 oktober 2012, 20:11

en ja hoor het feest gaat weer geginnen, en al heel wat knallen gehoord, uiteraard is Pol er bang voor, wat een ramp






Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "vuurwerk" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

snoopy, rikkie , lady en xana

11 oktober 2012, 20:16

onze vito is ook verschrikkelijk bang voor vuurwerk en ook voor onweer, we geven hem dan bach rescue een paar dagen van te voren al, word hij veel rustiger van

Suzanne slager schreef het onderwerp

11 oktober 2012, 20:20

dat kan ik hen nu toch al niet geven??
en bach rescue koop je bij de DA???
Pol is trouwens een volwassen hond van ruim 7 jaar

snoopy, rikkie , lady en xana

11 oktober 2012, 20:27 3 doggies

voor wanneer is het dat vuurwerk?
in een drogisterij kan je het krijgen
werkt bij ons zeer goed, anders kruipt hij hier weg in het donkerste en kleinste hoekje, hijgen als een gek en trillen als een blad

Suzanne slager schreef het onderwerp

11 oktober 2012, 20:31

het vuurwerk hoor je aftesteken met de jaarwisseling,
maar het begint nu dus al

Iris ~ Rivka & Talou

11 oktober 2012, 20:35 3 doggies

Hier in de buurt was een paar dagen terug een heuse show. Wisten wij niet, dus wij schrokken ook. Eerste keer vuurwerk voor rivka, dus die rende door het hele huis.

Wat heb ik gedaan. Ik ben er bij gaan zitten en heb haar gemasseerd, verder geen aandacht gegeven. Lekker voor de tv met zn 2e gezeten. Ze viel heerlijk in slaap.

Suzanne slager schreef het onderwerp

11 oktober 2012, 20:40

in huis zoekt Pol wel een plekje maar als je buiten loopt is het een ramp, hij wil dan zo snel mogenlijk naar huis ik klem hem dan vast want natuurlijk moeten we een drukke weg oversteken,

snoopy, rikkie , lady en xana

11 oktober 2012, 20:47 3 doggies

amaai beginnen ze bij jullie nu al? wij klagen al als ze bij ons den dag tevoren beginnen:-D
zou toch eens bij een da teraden gaan wat je hiermee kan doen, telefonisch kost het niks en dan heb je een profecionele mening

Mellow

11 oktober 2012, 21:05 3 doggies

Ik ben afgelopen jaarwisseling bij Mellow op de grond gaan zitten (toen mocht ze een periode niet op de bank, nu wel weer ;-)). Heb mijn arm om haar heen gelegd, hand op de borst en toen ging het best oké. Zonder dat was ze alleen maar aan het blaffen en heen en weer lopen.

Buiten is een ander verhaal, dan is ze écht bang, dus die laatste dag van het jaar zijn we gewoon een paar keer de bebouwde kom uit geweest. Op de dijk, in het bos en dan ging het goed.
Vrees wel weer een beetje voor die periode, omdat het nu zo moeilijk gaat met haar. En daarnaast hou ik zelf ook niet van vuurwerk (herrie, rommel, het stinkt en ik krijg het er benauwd van).

Hier in NL kun je Rescue gewoon bij o.a. De Tuinen kopen, maar dat werkt bij haar niet echt.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "vuurwerk" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^