
Martine, ik bedoelde het ook niet aanvallend ofzo hoor! Ik vind het heel goed dat je tot het uiterste bent gegaan met je honden! Ik ben ook zeker bereid om tot het uiterste te gaan hoor. Alleen weet ik dat ook een specialist haar niet kan genezen, dit zeggen de specialisten zelf ook.
Als ik naar een specialist zou gaan, zou dat puur en alleen voor verlenging van haar leven zijn. De specialist zou haar dan een bloedtransfusie geven en andere medicijnen. Dit zou dan voor ongeveer een maand werken, dus zou ze elke maand bij de specialist moeten komen voor bloedtransfusie's.
Is dus weer een hele andere afweging dan die jij hebt moeten maken natuurlijk.
O en Martine ik vind jouw ook een superbaasje, jullie allemaal trouwens!!
Wel heel fijn dat je een goede da had die je overal in heeft bijgestaan, ik weet hoe belangrijk dit is. Gelukkig heb ik inderdaad ook een super da die overal voor open staat en ons ook heel goed bijstaat, is echt heel fijn als je dat hebt.
Jullie lieve berichtjes doen me echt goed, het geeft me echt net weer even een zetje zeg maar.
Fanny, is inderdaad een hele goede tip van je da!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Alpastische Anemie; goed of slecht nieuws" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Ik vind dat je heel goed bezig bent Chocomelk!
Laat Tara genieten van haar leventje, ik denk dat je ze zo nog langer zal hebben! Want dan heeft ze de wilskracht om door te gaan! En is dat niet het geval dan heeft ze in ieder geval geleefd!
De tip van Fanny is inderdaad heel goed!
Voor de rest zie ik jou ook niet zonder hond. Het doet pijn om ze af te geven. (heb ook 2 hondjes op minder dan een jaar verloren en nadien heeft het wel wat tijd genomen maar na een jaar was de heimwee naar een hond enorm groot!)
Ik heb een tante en zij haalt uit het dierenasiel steeds een oude hond. Ze bezorgd ze een mooie oude dag maar heeft zo ook steeds het verdriet om hem af te geven. Dit vind ik ook prachtig! Net zoals wat jij voor Tara nu doet.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Alpastische Anemie; goed of slecht nieuws" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?