Hallo hondenbaasjes,
Ik ben Binky en ik geloof dat mijn bazinnetje al heel wat topics geplaatst heeft. Ze gaat me ineens als pup behandelen, maar soms is ze gefrustreerd en daar word ik druk van!
Ze denkt dat sommige dingen, zoals trekken aan de lijn,niet meer goedkomt. Het durt al een maand dat ik zo hard schijn te trekken.. En dan gaat ze bijna schreeuwen en ik voel haar frustraties.. Jullie hebben al veel tips gegeven, maar kunnen jullie haar ook gerust stellen dat het goedkomt met mij? Ikzelf blijf gewoon keihard trekken zolang ze zo tegen mij doet!
En ook; ik ben nou drie maanden en ik houd van bijten in alles. Ook haar handen. Ze wordt er soms.moedeloos van en komt met gedachten van; is alleen mijn hond zo erg? Maar ik ben toch helemaal niet zo erg? :(
Ik.mag geeneens tegen de bank springen. dan word ik weggeduwd.. maar ik wil op de bank en dat mag niet.. alleen ik snap dat niet, is er een tip voor mijn bazinnetje om het mij duidelijk te maken? 
Ben trouwens op cursus al, doodeng al die honden! Zouden daar ook al mijn bazinnetjes' vragen beantwoord kunnen worden?
Dankuwel voor het lezen! En houd uw hond aan de linjn, want anders vind ik t eng!



3 doggies

