Me hond Mace is altijd al een onrustig mannetje geweest is ook voor een aantal dingen bang maar voor de rest een vrolijk mannetje.
Nou kwam ik afgelopen week thuis van me werk en zat die heel onrustig in de bence te doen erg huigen. Ik dacht dat die nodig moest plassen dus snel naar buiten. Maar deed gewoon vreemd veel onrustiger dan normaal. Ik ging een stuk lopen maar bleef nerveus om zich heen kijken. Toen ik weer thuis kwam gaf ik hem eten en heb em bot gegeven toen werd die wat rustiger. En eigenlijk de rest van de avond niets meer gemerkt aan hem. De volgende dag helemaal niets aan de hand gewoon wandelen met de honden. En naar me werk gegaan. Ik kwam thuis van me werk en weer het zelfde vreemde nerveuze gedrag als de dag ervoor alleen erger. Dit keer maakte die er vreemde bewegingen bij voorzichtig lopen verward om zich heen kijken. Ik werd er zelf nerveus van. Ik leg ze brokken in zun bak en zeg dat die mag eten, draait die drie rondjes de andere kant op en leek wel of die ze bak kwijt was. Ik leide hem naar de bak en begon toen wel te eten. Eenmaal klaar met eten bleef hij nerveus en begon met ze Hooft van links naar rechts te zwaaien en nog steeds huigen. Ik besloot de avond dokter te bellen. Ik meteen langs gegaan en de dokter dacht aan iets in zun hersenen maar kon niet vinden wat. Ook zijn pupillen verkleinde niet. Hij besloot een prik te geven dexamethason te geven en dit zou moeten helpen voor het weekend. Hij maakte die avond nog wel rare bewegingen met zun hoofd van links naar rechts. Dus besloot de nacht op te blijven. Hij is gelukkig gaan slapen. En had na hij wakker werd geen rare bewegingen meer.
Nu twee. Dagen verder heb ik hem niet meer het gedrag gezien van voor de prik. Hij is nu zelfs rustiger dan normaal. Enige wat nog opvalt als die ligt zit die wel voor zich uit te turen.
Nou ga ik morgen naar me eigen dierenarts om hem verder te onderzoeken. Maar heb echt
geen idee wat dit kan zijn? Ik maak me behoorlijk zorgen ondanks dat het nu beter gaat. Iemand enig idee of ervaringen?
Gr. Angelique

1 doggies


