
Als Billy iets buiten hoort, of beneden bij de deur gaat ie zachtjes grommen en bij me op schoot zitten. Mag ik dit toelaten?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Dominant of een positief teken?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Niet positief en niet dominant. Ik denk dat hij eerder wat angstig is en steun bij jou zoekt. Ik zou hem gewoon negeren maar wel bij je laten zitten en misschien helpt het als je op een rustige toon zegt dat het oké is. Dat werkt bij Jamie vaak wel.
1 doggies 
Dat hangt er heel erg van af of je een waakhond wilt.Ik laat het niet toe bij Marcel, hij kan op bevel zwijgen (meestal dan
).
Maar ik vind het ook niet fijn dat heel echt gaat staan keffen.
Hij deed dit ook niet, tot een jaar geleden ongeveer, toen heeft mijn broer hem een paar keer echt doen schrikken en bang gemaakt en zitten opstoken... Wat erg jammer is want Marcel was altijd zo'n braaf rustig hondje...

Ik vind Billy best waaks. Gisteravond kwamen we een groep jongeren tegen, dan blijft hij ook stokstijf staan, beetje grommen, en even laten weten dat hij er is. Als de deurbel gaat begint hij als een idioot te blaffen (dat gebeurd gelukkig zelden). Toen hij er net was reageerde hij ook heftig als 1 van ons thuis kwam, dit gaat steeds een beetje beter, ook een kwestie van gewenning natuurlijk.
Ik laat hem nu indd wel bij me zitten, maar negeer hem.
3 doggies 

We hebben Billy nu een week of 5, weten weinig over zijn verleden, want op sms en mail word niet gereageerd, had namelijk meerdere vragen aan zijn vorige bazinnetje wbt zijn verzorging.
Iemand tips hoe ik dit kan aanpakken? Buiten reageert hij normaal gesproken nagenoeg niet op andere mensen, maar gisteravond in het schemerdonker dus wel. Heb hem een poosje laten kijken naar die jongens en toen verder gelopen.
Als mn vriend thuis komt slaat hij aan, ik zeg dat: ''Rustig maar Billy, het is baasje maar'', en als ik thuis kom hoef ik maar een geluidje te maken en hij is stil. Mn vriend ''roept'' hem overigens ook, maar hij blijft bij mij zitten en kalmeerd pas als hij begroet word.
3 doggies 
Ik zou (samen) even gaan kijken en hem bedanken voor de waarschuwing. Klinkt misschien stom, maar je laat je hond weten dat je ook iets gehoord hebt en dat jij er niet zo van onder de indruk bent. Ik zeg dan "oh ja, ik hoor het ook. Dank je wel"
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Dominant of een positief teken?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?