Glucosamine, chondroitine en MSN

4 reacties

Haket

12 september 2012, 00:59

Helaas heeft onze hond atrose. Begin dit jaar is dat geconstateerd aan de hand van een rontgenfoto.
Door de DA is toen Glucosamine aanbevolen.
Nu, 8 maanden later, is het vrolijke leven van onze hond met sprongen vooruit gegaan.
Om het wat betaalbaar te houden heb ik gezocht naar andere merken die ook helpen.
Via een pot poeder van de dierenarts, kosten €48,-, 1 pot per maand nodig, nu terecht gekomen bij het Kruidvat. 1 pot met 120 pillen voor € 11,90.
Voor onze Duitse herder, weegt nu 40 kilo, geven wij 2 pillen per dag. Minder wil ik nog niet geven omdat hij nog steeds beter wordt en meer kracht en doorzettingsvermogen krijgt.
Heeft iemand hier ook ervaringen mee?
Groeten Hans

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Glucosamine, chondroitine en MSN" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Noella en Igor

12 september 2012, 09:19

Wat jammer te lezen van de artrose ,het is een pijnlijke ziekte en een aanslepende ,wil je niet te ongerust maken  maar artrose kan van zijn eigen ook weggaan voor even om daarna weer hardnekkig toe te slaan.
Je hoort het meer en meer van honden met artrose ,zo ook bij de mens.
Hopelijk blijft uw hond gespaart van al het leed,en helpen de pillen echt hiervoor.
nog het beste ;-)

Marlies met Frøyagoedgekeurde fokker

12 september 2012, 09:43

Ja, hier hebben wij ook goede ervaring mee ;-)
Onze jonge hond heeft helaas HD, en er is ook al wat verkalking te zien. Wij geven haar ook glucosamine & chondroïtine (op dit moment een pot waar inderdaad ook MSM in zit (MSN heeft onze hond wat moeite mee, haar poten zijn zo groot, dat is lastig typen.... oh, flauw ;-))); van het Kruidvat.

Wij bestellen het normaal gesproken in Engeland, omdat we niet in Nederland wonen. Maar ik was laatst in Nederland en heb toen 4 potten meegenomen (na een grondige inspectie van de inhoud/ingredienten en verhoudingen). Was nog in de aanbieding ook, dus toen werd het helemaal een koopje!
Het scheelt enorm veel en de werking is precies hetzelfde als wanneer je supplementen 'speciaal voor honden' koopt.

Hier ook 2 pillen per dag; onze hond weegt 50 kilo. We blijven haar op 2 pillen per dag houden.

zonnetje

12 september 2012, 09:58

Ik heb laatst ergens gelezen dat die van de Hema de beste prijs/kwaliteit verhouding hebben.

Haket schreef het onderwerp

12 september 2012, 17:34

Hallo Noella en Igor,
Helaas was op de rontgenfoto duidelijk de slijtage te zien.Volgens de DA kan hij op het middel een goede vooruitgang boeken tot ongeveer 10 jaar. Daarna wordt het weer minder.
Marlies en Taika voorlopig hou ik hem ook op 2 pillen per dag.
Zonnetje, bij de Hema heb ik nog niet gekeken omdat de kruidvat pillen het zo goed doen.
Groeten Hans

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Glucosamine, chondroitine en MSN" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^