
Hey allemaal,
Hopelijk staat mijn vraag hier goed...
Dit moet ik toch even in de groep gooien..
Straks ben ik mijn zusje en de hondjes naar de bossen geweest.
Ze hebben allebei lekker achter hun balletje aan gerend, maar niet meer dan normaal als je het mij vraagt, Indy heb ik zelfs bewust niet te ver en hard laten rennen...
Echter op de terugweg waren beide hondjes toch een beetje moe dus hebben we even een kleine pauze ingelast voordat we terug naar de auto zijn gelopen. Echter Indy leek echt lichamelijk helemaal op te zijn, ze is pas 17 maanden oud?! Ze sleepte echt met haar achterpoten, bovenkant tenen gingen overde grond, zo een eental stappen en ze ging weer gestrekt op de grond liggen. Als ze niet sleepte leek ze overdreven veel met haar heupen te wiegen. We hebben haar dus ook maar terug naar de auto gedragen.
Eenmaal thuis leek alles weer in orde, en nu twee uur later is er niks van te zien dat ze straks zo moeilijk liep.
Gezien haar leeftijd maak ik me toch een klein beetje zorgen, ze is nog zo jong?
Wat denken jullie, misschien toch even helemaal op geweest of toch misschien iets anders?
Groetjes Lian
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Moe? Of toch wat anders?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Ik zou denk ik even da bellen om te overleggen. Vind het niet echt een normaal verschijnsel van een jonge hond..
3 doggies 
Ik weet niet hoe het weer bij jullie is maar ik vind het hier erg benauwd. Verder kunnen ze helemaal uitgeteld zijn met het ballen gooien + het vochte weer, het zou zomaar daar van kunnen komen.
Bora was tijdens de wandeling ook heel erg warm.
3 doggies 
De luchtvochtigheid is weer zo raar kan dat ze daarop reageren maar zou voor de zekerheid even langs de da slepen met achterpoten lijkt mij niet goed
3 doggies 
Ik heb op een aanlegtest voor borders al een aantal keren een hond zwalkend van het veld af zien komen. Dan denk je, 5 tot 10 minuten drijven dat is toch niet zoveel.... Maar voor sommige honden dus wel. Ik kan jullie situatie niet inschatten, maar het zou best kunnen dat ze zich even te druk heeft gemaakt en dat het net te veel energie heeft gekost.

Bedankt allemaal voor de reacties.
Het weer was hier heerlijk vanmiddag, de zon scheen goed vanmiddag (limburg)
Ik dacht zelf dat het met de benauwdheid wel mee viel maar misschien dat ik het toch onderschat heb vandaag.
Ik heb de DA niet gebeld, als je haar nu ziet is het alsof er niets gebeurd is.
Ik hou het wel in de gaten en als ik ook nog maar één keer iets zie bij Indy wat ook maar een beetje lijkt op wat ik vanmiddag zag ga ik daar toch even langs.
Maar voor nu ga ik er dan toch vanuit dat de inspanning toch iets te heftig is geweest voor haar vandaag met dit weer.
3 doggies 
Vergis je niet, als het voor ons mensen lekker weer is is het vaak voor dieren en honden erg warm. Ik vond het vandaag ook erg benauwd en warm, voor een hond is dat dus nog erger. Ik denk dat het zeker het begin van over verhitting geweest kan zijn, maar dat is een gok vanaf hier, ik heb het niet gezien natuurlijk.
Gelukkig is ze nu weer in orde, houd haar maar goed in de gaten!

Daarom... Ik denk dat ik het toch verkeerd heb ingeschat vandaag.
Ik let altijd zo erg op met het weer en inspanningen voor Indy, ik schrok er toch wel van.
Maar ze weer haar zelf, stuiterbal en slaapmuts
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Moe? Of toch wat anders?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?