
Heb ik weer of liever gezegd heeft Jessy weer....Net met de laatste wandeling liepen we over het gras zoals altijd, opeens maakt Jessy een rare sprong, kijkt bang achter haar en hinkt op 3 poten
Rechter achter poot opgetrokken.
Ik heb gelijk gezegd dat ze moest zitten wat ze ook gelijk deed en ben naast haar gehurkt om met mijn hand langs haar poot te gaan om te kijken of ze niet bloed. Vol automatisch doet ze de poot dus omhoog, beetje rare houding maar maakte het voor mij wel makkelijk. Behalve wat nattigheid van het natte gras was er niks te voelen.
Ondanks dat we nog niet eens halverwege waren zijn we om gedraaid ze heeft even snel gepoept en toen zijn we naar huis gelopen. 3 stappen en ze stond stil op 3 poten, weer 3 stappen en weer even stilstaan op 3 poten 
Ik was bang voor de trap maar die liep ze gelukkig heel langzaam op zonder stilstaan eenmaal binnen wou ze de snack niet opeten
Jessy die der snack niet moet is niet goed.
Heb haar laten liggen en in het licht gekeken maar kan echt niks zien. Ze heeft overduidelijk pijn, ze likt aan de bovenkant van de tenen en trekt met haar poot. Ze kijkt ook lelijk/pijnlijk als ik er aan zit en ze hijgt veel.
Ondertussen probeerde Puma haar snack op te eten wat dus niet mocht want toen besloot Jessy hem wel snel te pakken en op te eten. 
Heb ik het spoed nummer gebeld maar zolang ze enkel een beetje eraan likt en normaal (?) hijgt hoef ik niet te komen maar wel morgen ochtend naar mijn eigen DA.
Als de poot dik word, ze obsessies gaat likken of harder gaat hijgen moet ik terug bellen voor een afspraak..... Ze dacht aan een insecten beet, maar zo laat nog? We zijn wel egels tegen gekomen maar niet daar waar ze dus last van de poot kreeg.
Dat moet een grote kliniek zijn, werd namelijk gelijk doorverbonden met Utrecht.....
Spoedkliniek gezelschapsdieren midden Nederland is volgens mij toch echt de universiteit Utrecht.
Het stomme is in huis loopt ze er wel normaal op, staan alleen niet dan trekt ze hem omhoog.
Ze ligt nu eindelijk zonder te hijgen maar doet elke keer de klauw wijd echt alsof er iets mis is met haar voetkussens of tenen. 
Word weer een nachtje beneden dutten met 1 oog open en morgen om 9 uur gelijk mijn DA bellen.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Misstapje, gestoken, iets anders?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Heb je goed tussen de tenen en de voetzolen gekeken
Misschien zit er een distel of iets anders in
3 doggies 
messi had dit een keer na het zwemmen, kijk alles goed na op sneetjes, prikkels, distels en goed overal drukken en voelen kijken of ie misschien inwendig pijn heeft...
bij Messi was het de volgende dag weer helemaal weg!
hoe gaat het nu?

Ik ben vanmorgen gelijk naar mijn eigen DA geweest want ze bleef gewoon pijn houden.Die heeft ook alles na gekeken en gevoelt maar kon niks vinden. Hij denkt aan een misstap met een verrekte spier. Ze heeft een pijnstiller gehad en zou uiterlijk morgen weer normaal moeten lopen en op 4 poten staan anders moeten we foto's laten maken. Ze stond net wel op 4 poten water te drinken dus ik heb goede hoop. Ze hijgt gelukkig niet meer en ligt gewoon rustig te slapen.
3 doggies 
Niet te veel aan de poot zitten of zielig doen, dat voelt Jessy. Kan zijn dat ze dan expres op drie poten gaat lopen 
Ik hoop dat het een spierverreking is en dat ze er zo weer bovenop is! sterkte

Oh nee dan ken je Jessy niet
Daar waar ik bij mijn vorige hond enkel hoefde te vragen of ze au pootje had en op 3 poten ging lopen, loopt Jessy het liefst met een echt au pootje gewoon door.
Ze heeft eens een snee gehad aan een voetkussen, ook dat deed zeer en het bloede zelfs maar zielig doen? Nee gewoon doorlopen, bij thuiskomst schoon laten maken en ergens neer ploffen. Maar ze bleef gewoon op 4 poten lopen en hijgde ook niet zo.
Vooral dat hijgen van der deed hier toch wel alarmbelletjes rinkelen 
3 doggies 
Ze dacht aan een insecten beet, maar zo laat nog?
Ik weet niet waar jullie wonen maar er zijn nog steeds vol op bijen en wespen actief met dit mooie weer. Wespen en bijen wandelen ook wel eens over de grond.. Of misschien was het insect stervende en lag het daarom op de grond..
Het kan dus best zijn dat de hond gestoken is door een wesp of een bij..
Het is niet opgezet?? ... Een steek kan pijnlijk zijn voor een aantal dagen en jeuken, een reden voor de hond om zo nu en dan op drie poten te lopen..
Het kan ook zijn dat er inderdaad een spiertje verrekt is.. Dat zal met rust moeten genezen.
Tussen de tenen kan wijzen op een kruiper die tussen de tenen naar binnen kruipt.. Of via het nagelbed.. Dit komt in de zomer vaak voor als het gras zaad heeft gemaakt..
Een doorntje dan ook in het kussentje zitten.. Een doorntje kan zwart van kleur zijn en zo ver het kussen binnengedrongen zijn dat je met een loup/vergrootglas zou moeten kijken om het stekeltje te ontdekken..
Beterschap in elk geval..
3 doggies 
Daar waar ik bij mijn vorige hond enkel hoefde te vragen of ze au pootje had en op 3 poten ging lopen, loopt Jessy het liefst met een echt au pootje gewoon door.
"

@ilja, nee het is niet opgezet, niet dik en echt niks te zien.
Zelfs mijn vriend belde net nog even want het hijgen wat ze deed toen hij wakker werd vond hij ook niet normaal maar was al naar zijn werk toen ik terug kwam van de DA.
Ze loopt nu gelukkig in huis weer gewoon op 4 poten en staat ook op 4 poten, ze hijgt niet meer dus de pijnstiller lijkt te werken.
@Lien, ja ik ken het
Mijn vorige hond was er dus zo 1, als ze even hinkte met 1 poot en ik keek en voelde alleen maar dan kon ik er donder op zeggen dat ze de hele dag hinkte 
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Misstapje, gestoken, iets anders?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?