
Leuk verhaal is het niet maar wist even niet waar ik het moest plaatsen. Dit kreeg ik gisteren gemaild van mijn instructeur/GT waar ik met mijn honden train.
Hallo (oud)cursisten en geïnteresseerden,
De afgelopen week heb ik al verschillende berichten ontvangen over het feit dat er honden vergiftigd worden in de omgeving van Rotterdam.
Het blijkt dat iemand voedsel neerlegt waar een sterk anti parasitair middel inzit. Honden eten dit gewoon op en sterven vrij snel.
Nu zijn er wel vaker dit soort verhalen vandaar dat ik dit bij een bekende dierenkliniek in Rotterdam heb geverifieerd en helaas, het is waar!
Er zijn inmiddels 5 honden overleden.
Het gif is gevonden in Ommoord, Lage Bergsche Bos, Hoge Bergsche Bos, Kralingse Bos, Rottemeren, en inmiddels ook berichten uit Hoogvliet en Spijkenisse.
Helaas heb ik ook 2 berichten uit de omgeving van Zeist ontvangen, deze honden zijn ook overleden.
Wees dus voorzichtig waar je je hond(en) laat loslopen en bij enige verdenking direct dierenarts en politie inschakelen.
Voel je vrij om dit bericht door te sturen naar bekenden.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Let op! op verschillende plaatsen worden honden vergiftigd" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Je moet toch wel een ongelofelijke lafaard zijn om dit te doen zeg.Een dier vergiftigen is triest, heel triest

Bedankt voor het bericht! De Rottemeren is niet zover van waar ik woon en ik ken er veel die daar lopen en zelf kom ik er ook regelmatig!
Wat een verschrikkelijke mensen zijn dat toch dan moet je wel een zieke geest hebben, ongelofelijk!

vreselijk, daarom is het ook van belang dat wij onze honden leren om niets van straat enz. te eten.

Ik weet dat het niet mag,maar voor dit soort monsters,vind ik de doodstraf,nog het minste.....!


hier in België aan kessel fort is het ook al gebeurd >> monsters zijn het,
@annemie & nak: de doodstraf? op zo een vlak ga ik akkoord

Ook in Schiedam zijn meerdere honden vergiftigd:
http://www.rijnmond.nl/nieuws/06-08-2012/meerdere-schiedamse-honden-vergiftigd
Als ik die mensen ooit ontmoet, nou dan Ken je me niet meer terug
Allemaal zielige losers..... Rhhhhh ik kan hier zo boos om worden!!!
Wij gaan wel oppassen want het is rede ink in de buurt bij ons...!!

Er was al een ander topic over geopend.
Maar ben erg blij met deze waarschuwing, want wij zijn regelmatig in Ommoord te vinden.
Nu is Boomer gelukkig niet een hond die snel iets van de straat eet, maar hou hem nu toch nog meer in de gaten... Moet er niet aan denken dat er wat met m'n ventje gebeurd 

Ik woon in omgeving Zeist en ik let goed op Max.
Dan eet Max niet echt van straat ofzo maar er is altijd kans.
Dankje voor de waarschuwing!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Let op! op verschillende plaatsen worden honden vergiftigd" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?