Mijn hond ( blonde labrador x golden retriever )
Heeft allemaal jeuk plekjes op zijn rug, het lijkt als of de bovenkant van die jeuk plekjes groenig zijn
Ik heb geen idee wat het is en dus weet ik ook niet wat ik er mee moet doen..
Misschien kan ik haar wassen heb furminator deshedding shampoo laatst voor haar gehaald maar nog niet gebruikt.. ( heb overigens ook normale hondenshampoo )
Ze verhaart heel erg en heeft een slechte vachtstructuur, daarom heb ik haar een paar weken geleden geschoren en vandaar dat nu die jeukplekjes zichtbaar zijn.
Ze heeft een huidziekte waar ze al een paar keer voor behandeld is met prednison en antibiotica dat helpt meteen maar het komt toch weer terug.
Maar de jeukplekjes op haar rug kan ze zelf niet gedaan hebben want daar kan ze niet bij.
Ze is trouwens ook al aardig op leeftijd.. bijna 14 jaar. Ook is ze veelste dik.
We hebben nog meer huisdieren dus hoop dat het niet besmettelijk is...
Misschien dat iemand mij kan helpen met dit probleem...?!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Hond met jeukplekjes die groenig zijn.." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Kan het geen allergie zijn ? Veel honden krijgen op den duur huid en darmproblemen, omdat ze in hun leven een granenallergie kunnen opbouwen. Welk voer gebruik je ?
In heel veel voeren zit enorm veel graan en zout.
Dat graan kan niet alleen huid en darmproblemen veroorzaken, maar ook anaalklierproblemen en oorontstekingen.
Zout veroorzaakt op den duur nierfalen en leverproblemen.
Rijst zit in bijna al het voer en in veel koekjes, staafjes en stickjes en ook rijst is een graan.
Graan poept de hond uit en het is vulling, meer niet.

Ik ken het niet.
Is het een andere uitslag dan die waarvoor ze reeds behandeld is ? 't Kan aan zoveel liggen... Voer, ouderdom, allergie... Misschien toch maar best terug naar de dierenarts... en hopelijk hier iemand die het herkent en raad heeft.
Succes gewenst.

Dierenartsen herkennen een granenallergie bijna nooit.
Sterker nog, ze adviseren voer waar veel graan en rijst inzit.
Een dierenarts doet vaak niets aan de oorzaak, maar bestrijdt het symptoom.
Dus voor de jeuk een injectie en voor de huid een zalfje.
De problemen gaan niet over, maar ogenschijnlijk verbetert het.
Ik ken te veel honden die jarenlang bij dierenartsen zijn gekomen, alle mogelijke behandelingen,consults, injecties, zalfjes en medicatie hebben ondergaan, maar waar bij na verloop van tijd de problemen weer in alle hevigheid terugkwamen.
Hoe kan ik een foto plaatsen die gewoon in mijn documenten staat dan kan ik laten zien hoe het eruit ziet..
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Hond met jeukplekjes die groenig zijn.." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?