" Wie is quinten?Hoe oud is hij?
Wat Witchita zegt is ook goed hoor,oefenen,maar dat is meer iets wat je kalm moet oefenen,dit zie ik niet gebeuren op straat met kinderen.Die komen dan ook ten alle tijden op jullie afgelopen(dreigend)
Je kan het thuis oefenen,(rustige)kinderen op de grond laten zitten ,en de hond uitnodigen zelf naar hen toe te komen lopen,lekkers geven,zonder al te aaien,want je hondje moet eerst vertrouwen krijgen.Met direct aaien over de kop bereik je het tegenovergestelde.
Dit zou je dan eigenlijk 1 keer per week moeten oefenen(vaker lijkt het me niet echt makkelijk/mogelijk om kinderen zomaar bij je thuis uit te nodigen)
Als je ziet dat je hondje steeds makkelijker naar de kinderen toe loopt(terwijl ze zitten met wat lekkers)dan kunnen ze proberen haar onder haar kin/borst of langs de flanken te aaien.
Over het hoofd vinden vele honden niet prettig,je steekt dan ook zomaar je hand naar ze uit wat ze dreigend kunnen vinden en je dekt hun ogen/beeld af.
Quinten is een jongen van 4 jaar en hij is familie ze zag hem vandaag voor het eerst
"