Help, iets mis met mijn camera?

9 reacties

Maxine

23 juli 2012, 18:02

Hallo iedereen,

Ik heb een probleem met mijn camera, het is een Nikon coolpix p510. Ik wou vandaag foto's gaan maken, ik zet mijn camera aan maar ik krijg geen beeld. De camera opent de lens wel, maar op mijn scherm krijg ik niks te zien. Als ik trek, dan trekt die wel degelijk een foto, alleen kan ik helemaal niks zien. Weet iemand hoe dit komt of wat dit kan zijn ?

Heb je niet op een knopje gedrukt? Dat had ik namelijk ook gedaan... En toen zag ik niets (Canon G10)



Ik weet niet of het knopje "DISP." op je camera zit? Op de mijne wel (zoals je ziet op de foto). Als je daarop drukt, wat gebeurt er dan?

Maxine schreef het onderwerp

23 juli 2012, 21:30

Hannah, HELDIN!!! Nu gaat ie terug :-D Héél erg bedankt!!

" Hannah, HELDIN!!! Nu gaat ie terug :-D Héél erg bedankt!! "


Haha, graag gedaan! Ik raakte lichtelijk in paniek toen ik ergens op drukte en ik niets meer zagO-)

Maxine schreef het onderwerp

23 juli 2012, 21:34

"

Haha, graag gedaan! Ik raakte lichtelijk in paniek toen ik ergens op drukte en ik niets meer zagO-) "


Haha ja ik was ook in paniek :-D Ik wou hem morgen al binnen brengen naar de winkel haha! Waarvoor dient die knop eigenlijk ? Toch nergens goed voor als ge er niks mee ziet :-)

"

Haha ja ik was ook in paniek :-D Ik wou hem morgen al binnen brengen naar de winkel haha! Waarvoor dient die knop eigenlijk ? Toch nergens goed voor als ge er niks mee ziet :-) "


Ja, dat dacht ik dus ook al... Wat heeft dat ding nou voor nut? Goh, leuk hoor, foto's maken als je niets zietO-)

Ik ben echt NIET handig met al die dingen hoor... Ik had mijn nieuwe telefoon net drie dagen, maar m'n internet deed raar. Dus ik terug naar de winkel: "Meneer, ik heb een probleem met mijn telefoon! Internet doet het niet... Is hij nu kapot?" Die meneer pakt met een brede glimlach op zijn gezicht mijn telefoon aan. "Je moet wel even daarop klikken, hè... Je wifi staat aan, maar hier is geen wifi dus je internet doet het niet." Zo iets was het. Hahahaha. Oeeeps. Ja wist ik veel? O-)

Maxine schreef het onderwerp

23 juli 2012, 21:45

"

Ja, dat dacht ik dus ook al... Wat heeft dat ding nou voor nut? Goh, leuk hoor, foto's maken als je niets zietO-)

Ik ben echt NIET handig met al die dingen hoor... Ik had mijn nieuwe telefoon net drie dagen, maar m'n internet deed raar. Dus ik terug naar de winkel: "Meneer, ik heb een probleem met mijn telefoon! Internet doet het niet... Is hij nu kapot?" Die meneer pakt met een brede glimlach op zijn gezicht mijn telefoon aan. "Je moet wel even daarop klikken, hè... Je wifi staat aan, maar hier is geen wifi dus je internet doet het niet." Zo iets was het. Hahahaha. Oeeeps. Ja wist ik veel? O-) "


Ik ben daar ook totaal niet handig mee! Gelukkig krijg ik wel veel uitleg van een fotograaf, alleen jammer dat hij mij dat knopke niet heeft uitgelegd hahah :-)

Ohnee dat is wel grappig van uw gsm ja hahaha! Geweldig :-D Die man moet ook gedacht hebben O-)

"

Ik ben daar ook totaal niet handig mee! Gelukkig krijg ik wel veel uitleg van een fotograaf, alleen jammer dat hij mij dat knopke niet heeft uitgelegd hahah :-)

Ohnee dat is wel grappig van uw gsm ja hahaha! Geweldig :-D Die man moet ook gedacht hebben O-) "


Haha, ik snap wel dat 'ie dat niet uitlegt: waar heb je die knop nou voor nodig!? Haha

Hahaha ik schaamde me kapot haha. Die man lag in een deuk.

Hetty & Skipper

29 juli 2012, 21:32

Die knop is dat je eindelijk eens met de zoeker van je camera gaat werken in plaats van met de display ;-) En om je accu te sparen door je scherm uit te schakelen ... door je zoeker je compositie en fotoinstellingen te maken (net alsof je een spiegelreflex hebt :-D)

^