wat vinden jullie mag een hond van 1 jaar al 2 uur achter elkaar lopen.
We maken nu al wandelingen van een uur anderhalf uur.
Ik ga misschien in het najaar naar limburg..met de bedoeling om daar te gaan wandelen en Jack zou dan meegaan.
wat vinden jullie mag een hond van 1 jaar al 2 uur achter elkaar lopen.
We maken nu al wandelingen van een uur anderhalf uur.
Ik ga misschien in het najaar naar limburg..met de bedoeling om daar te gaan wandelen en Jack zou dan meegaan.
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "mag een hond van 1 jaar al 2 uur lopen?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Dat ligt geheel aan de hond en de conditie die de hond hebt.
Volgens mij mag dat hoor, zijn botten zijn met een jaar volgroeid, dus als hij dat vol kan houden zie ik geen reden om het niet te doen
Het najaar is nog een paar maanden hier vandaan, anders probeer je gewoon thuis om te zien hoe het gaat
We lopen nu al regelmatig een uur en dat loopt ook weleens uit tot 1 1/2 uur.
En dat gaat prima.
Limburg is natuurlijk wel wat heuvelachtiger dan de Veluwe.
Moet je in Limburg verplicht die twee uren doen? Anders zou je gewoon kunnen gaan en kijken wat hij aankan en dat opbouwen
voor een gezonde hond in goede conditie moet dat geen probleem zijn......
Pak een keer een tochtje van een uur en kijk hoe dat gaat. Je kan dat dan uitbouwen...
Nee niet verplicht twee uur...hangt er vanaf wat voor route je wilt/gaat lopen.
(we kunnen natuurlijk een tussenstop nemen...koffie met limburgse vlaai.
Jack water met wat lekkere brokjes)
Ik ben vorig jaar precies op de eerste verjaardag van skyla een dagje naar limburg (de st pietersberg in maastricht)geweest.. We hebben heel de dag lekker rond gelopen en genoten van de mooie omgeving. Ik zorgde dat ik zowel voor de hond als mij voldoende drinken bij had. En ook nam ik regelmatig een pauze.. Je hondje geeft het vanzelf wel aan als die moe is en even wil stoppen.. Dus ik zou zeggen heel erg veel plezier in limburg en dat jullie maar net zo'n mooie dag mogen beleven als ik met mijn viervoeter heb gehad!!!
* foto van skyla op de st pietersberg*

Natuurlijk mag dat! Tenzij je nu nooit met haar loopt en ze dan meteen 2 uur moet doen. Maar als je hond gewoon is om veel te wandelen, is 2 uur toch geen enkel probleem.Zelfs een hele dag is geen probleem, als je pauzes inlast (en dat wil je waarschijnlijk voor jezelf ook wel): even zitten op een bankje, picknick, wat uitblazen en genieten van het uitzicht.
Veel plezier!
Volgens mij kan dat makkelijk. Kiko is nu anderhalf en kan dat in principe makkelijk, hij loopt regelmatig ook langere tochten. Alleen nu even niet, hij is erg ziek geweest. We bouwen het weer langzaam op.
Wel deden we het dan zo dat hij de dag na zo'n tocht een heel rustige dag had. Ik weet niet of dat nodig is maar het lijkt voor Kiko een goede manier.
Bedankt voor al jullie tips!
Eerste dag zowiezo kalm aandoen,lange autorit en andere omgeving kunnen misschien stress veroorzaken.
En dan zullen we zien hoe het de dag daarop
gaat.... mijn idee langzaam opbouwen.
Moet goedkomen lijkt mij.
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "mag een hond van 1 jaar al 2 uur lopen?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.