dat ze spelen okee, maar laat het niet te lang duren, de pup gaat door, de husky is ook nog heel jong, beiden gaan ze door tot het niet leuk meer is, pas daar mee op. de gewrichten zeker van de jonge pup zijn daar nog helemaal niet op berekend.
als je ziet dat het te wild gaat, grijp je in, en zet ze beiden apart, spelen okee, maar niet te wild en zeker niet door laten gaan.
vooral je pup zit in een groeifase, alles is nog kraakbeen, er kan zomaar wat gebeuren door spel van een te oudere hond. "
Willemijn, ik vind je hierin wel wat voorzichtig, het voordeel van het samen stoeien en spelen is ook dat ze er juist sterk van worden.... En het ligt ook erg aan de oudere hond. Wij hebben een pup gehad met een volwassen reu van vier en dat ging prima met spelen. Moet ook meteen denken aan het nest waar ze uit kwamen; acht weken en met zijn allen spelen tot ze omvielen
de fokker haalt ze dan toch ook niet steeds uit elkaar?Mireille







