Mijn meisje wordt morgen ingeslapen :'(

67 reacties · pagina 2 van 3

Noella en Igor

16 juli 2012, 01:46 3 doggies

Lieve melissa wat erg voor jou en je vriendinne, en ook k zit met diezelfde vraag,kan der echt geen middel zijn om deze hond nog één kans te geven en haar appart te houden van de andere honden . Hoe en met welke reden is ze in het asiel binnen gebracht? weet jij daar iets van? . misschien is het zelf een heel bange hond,die schrikt van alles. Ze heeft misschien slaag gekregen van haar eerste baasje en probeert ze zich te verdedigen. pasop ik wil het voor jou niet erger maken dan het al is want ik denk dat jij dit ook liever niet hebt haar nu al te laten inslapen? namelijk ik had vroeg op de avond al je foto's nog eens bekeken en ik dacht (wat een knappe hond heeft ze daar weer) en echt ik dacht zo te zien dat het een lieverdje was. En echt ik heb er zelf hart zeer van dat ze morgen haar spuitje krijgt. dan denk ik ,zijn ze der niet te snel mee?
En langs de andere kant zou ik ook niet graag lezen hier dat ze iemand ernstig verwond heeft.
Ik denk dat het een héél moeilijke beslissing moet zijn voor iedereen . maar jij ,het was je maatje ,en ik vind het zo erg voor jou:'(:'(
En ik kan je alleen maar heel veel sterkte toe wensen ,zo ontzettend weinig  vind ik . Ik wou dat ik meer kon doen ,of dat er nog een meevaller is . maar ik wil je ook geen valse hoop geven ,want hun besluit staat waarschijnlijk vast .
Dus sta jij morgen voor een moeilijke droevige taak. Wel tof van jou dat je haar nog eens gaat verwennen . En dan gaat ze in een diepe slaap alleen nog dromen van jou;-);-)
Lieve Melissa het beste nog ,en een dikke knuffel van mij;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Mijn meisje wordt morgen ingeslapen :'(" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

rm

16 juli 2012, 01:56 3 doggies

Echt superveel sterkte toegewenst! :'(:'(
Lijkt me echt verschrikkelijk...

Huize Onyx (Amber ( Rip ) Boomer ( Rip)

16 juli 2012, 02:05 3 doggies

Wat een mooie lieve hond is Nina.
Hoop stiekum dat als je vandaag in het asiel komt er een oplossing is gevonden en Nina niet hoeft in geslapen te worden.

Ik wil jou vast heel sterkte wensen voor de dagen die gaan komen
In gedachten ben ik vandaag bij je.

Ben en Bryan

16 juli 2012, 02:44 3 doggies

Echt jammer dat inslapen nodig is. Bij iedere hond is dat gewoon zonde :(

Tisha Gioia

16 juli 2012, 07:33 3 doggies

wat lief ben jij en moedig, en ik ben trots erop dat mensen zoals jij bestaan die iets over hebben voor een dier dat niet van henzelf is.
heel veel sterkte ...

B met D&A†

16 juli 2012, 08:31 3 doggies

Heel erg veel sterkte vandaag!

Jammer dat dit soort dingen nog gebeuren.
Met een goede GT was ze al een eind gekomen.
Meid je hebt gedaan wat je kon! Neem jezelf niks kwalijk.
Je hebt het haar zo aangenaam mogelijk gemaakt in het asiel en daar mag je best trots op zijn!

Het enige wat je kan doen is haar begeleiden en dat zal ze erg waarderen van je.

Nogmaals sterkte.

Marie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tje

16 juli 2012, 09:30 3 doggies

Melissa deed inderdaad wat ze kon en houdt enorm veel van Nina !

Ik wens jou dan ook veel sterkte Melissa, want het zal lang niet makkelijk zijn om je lieve vriendin te laten gaan, maar voor haar zal het beter zijn dat jij bij haar blijft en haar zo wat rust kan brengen !

Over de beslissing laat ik me hier verder niet uit, maar je weet hoe ik erover denk...is het wat moeilijker krijgt een hond hier niet lang de kans en dat is intriest ! :'(

Veel en veel sterkte Melissa, ook ik zal Nina niet snel vergeten, want ze is zo prachtig en had veel beter verdiend :'( !

IN

16 juli 2012, 10:27 3 doggies

Melissa ik wens je veel sterkte toe :'(

Katja

16 juli 2012, 10:35 3 doggies

Spijtig want het is een supermooie meid!
Sterkte.

jantien

16 juli 2012, 10:36 3 doggies

Hallo Melissa,

Het wordt een moeilijke dag voor je, maar het is niet anders.
Zelf ben ik ook als vrijwilliger betrokken bij een asiel en ik weet dat zulke beslissingen heel zorgvuldig genomen worden, in overleg met alle vaste medewerkers en soms ook nog buitenstaanders.

Een bijtende hond is niet herplaatsbaar! Het geeft alleen maar ellende als er grote ongelukken gebeuren.

Ik wens je heel veel sterkte morgen. Neem maar iets lekkers mee voor de hond, wat je anders nooit zou geven, een stuk worst of een gevulde koek ofzo!  (De kans is wel groot dat de hond het ook weer uitbraakt, maar dan heeft hij het in ieder geval geproefd..)

Anja, Lizzie† en Luna

gewijzigd 16 juli 2012, 11:04 3 doggies

Ik heb je foto's bekeken, en wat een prachtige hond.
Hoe Nina je kusjes geeft, je zou toch helemaal niet zeggen dat daar agressie in zit.
Maar helaas, het is de waarheid.
Ik moet zeggen, kreeg met jou bericht en de foto's echt tranen in de ogen.
Dat lieve beest is niet agresief geboren, maar zo gemaakt, en dat is erg, heel erg!

Ik wil je natuurlijk net als alle anderen, heel, heel veel sterkte wensen.

Melissa, Dempsey, Taiko, Minos & *Nina* schreef het onderwerp

16 juli 2012, 22:07

Mijn meisje is er niet meer :'(
Ik heb echt een geweldige voormiddag met haar gehad !!!
We hebben samen lekker veel gewandeld, gespeelt en geknuffeld.
Maar ja die tijd was nog veel te kort vond ik.
Ik was nog maar eens op wandel toen ze me belden dat het tijd was.
Heb me echt heel sterk moeten houden !!!
Bijna barste ik in tranen toen ze begon tegen te stribbelen omdat de DA haar pootje vast nam.
Maar toen ik zachtjes tegen haar begon te praten werd ze rustiger.
Ze heeft maar heel eventjes gereageerd op het spuitje om in slaap te graken en daarna ging ze rustig slapen.
Heel rustig is ze heen gegaan.
Ik ben echt zo blij dat ik er bij was voor haar !!!
Heel de tijd bleef ze mij aankijken

Ik kon het niet aan met de gedachten dat ze ergens zou worden uitgestrooid dus had ik s'morgens al gevraagt of ik haar zelf mocht laten cremeren.
En gelukkig mocht ik dat laten doen.

Onderweg naar het crematorium heb ik nog in de vlugte een knuffel voor haar gekocht zodat ze toch iets heeft dat ze mee kon nemen.
Een vriendin van me ging mee met mij als steun en heeft toen nog 3 witte roosjes gekocht.
Ook die roosjes gaan samen met haar gecremeert worden.

Nu is het nog afwachten wanneer ik haar terug mag gaan afhalen en dan mag ze voor altijd bij mij blijven

Ik mis mijn meisje echt zo hard !!!
Maar ben toch blij dat ik haar een geweldige voormiddag heb kunnen bezorgen !!!

T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*†

16 juli 2012, 22:22 3 doggies

" Mijn meisje is er niet meer :'(
Ik heb echt een geweldige voormiddag met haar gehad !!!
We hebben samen lekker veel gewandeld, gespeelt en geknuffeld.
Maar ja die tijd was nog veel te kort vond ik.
Ik was nog maar eens op wandel toen ze me belden dat het tijd was.
Heb me echt heel sterk moeten houden !!!
Bijna barste ik in tranen toen ze begon tegen te stribbelen omdat de DA haar pootje vast nam.
Maar toen ik zachtjes tegen haar begon te praten werd ze rustiger.
Ze heeft maar heel eventjes gereageerd op het spuitje om in slaap te graken en daarna ging ze rustig slapen.
Heel rustig is ze heen gegaan.
Ik ben echt zo blij dat ik er bij was voor haar !!!
Heel de tijd bleef ze mij aankijken

Ik kon het niet aan met de gedachten dat ze ergens zou worden uitgestrooid dus had ik s'morgens al gevraagt of ik haar zelf mocht laten cremeren.
En gelukkig mocht ik dat laten doen.

Onderweg naar het crematorium heb ik nog in de vlugte een knuffel voor haar gekocht zodat ze toch iets heeft dat ze mee kon nemen.
Een vriendin van me ging mee met mij als steun en heeft toen nog 3 witte roosjes gekocht.
Ook die roosjes gaan samen met haar gecremeert worden.

Nu is het nog afwachten wanneer ik haar terug mag gaan afhalen en dan mag ze voor altijd bij mij blijven

Ik mis mijn meisje echt zo hard !!!
Maar ben toch blij dat ik haar een geweldige voormiddag heb kunnen bezorgen !!! "


Vermits de beslissing er toch was, was dit het mooiste dat je voor Nina kon doen. Dikke knuffel van hieruit en er brandt een kaarsje, voor je meisje, voor jou en voor je vriendin (heeeel lief van haar ook)...

Meer kon je niet doen... maar je mag wel weten dat als iedereen zo handelde zoals jij, de wereld een pak mooier was. :-)






Noella en Igor

16 juli 2012, 23:17 3 doggies

lieve melissa mijn oprechte medeleven;-)
Ben zo triest voor jou ,zo een lieve dame je bent! zo veel honden liefde geven ! Jij bent super goed weet ik zeker!!
U heeft met je vriendin haar laten cremeren ,daar heb ik geen woorden genoeg voor , hoeveel mensen zouden dit doen? Niet veel ,maar jij wel want jij hebt een hart van goud en het zit ook op de juiste plaats ;-)
Fijn dat je vriendin meegegaan is met jou ,want wat steun zal je wel nodig gehad hebben,lief van haar .
Lieve Melissa  je meisje is nu in de honden wereld en zal met trots je knuffels die je haar meegaf laten zien aan al onze vriendjes, ook degene van onze forum mensen hun overleden hondjes staan rondom haar en kijken met trots naar beneden naar al hun baasjes . Lieve baasjes wij hebben hier nogal een hondenleven hoor!!! in de goede zin dan;-)
lieve Melissa denk enkel nog aan de mooie momenten die je had met je meisje,en troost je dat er hier mensen zijn die je een hand reiken om je  te troosten.
Lieve en warme groetjes Noella;-)

Noella en Igor

16 juli 2012, 23:23 3 doggies

Melissa als er iets is waar je over wilt praten stuur dan een pb . dank je
t' beste nog hoor

Gucci&Sophie

16 juli 2012, 23:32 3 doggies

Lieve Melissa,

wat vind ik dit erg. De tranen staan in mijn ogen. Weet dat je je best hebt gedaan voor Nina! Meer als dit kon je helaas niet doen:(.. Zo te horen ben je echt een topmeid! En is Nina dus heel blij geweest dat jij er voor haar was.

soraya

16 juli 2012, 23:52 3 doggies

Jeej wat erg meis :'(

Het is in en in triest.Jou foto's wijzen toch op een hele andere hond,een hond die zich door jou wel begrepen voelt.


Je liefde voor Nina is mooi en echt,gelukkig heeft ze dat nog mee mogen maken.

Sterkte meis.

Simone

17 juli 2012, 00:04 3 doggies

heel veel sterkte voor jou.

Heb kippevel van je verhaal, en benijd je moed!

Liefs Simone

Pepijn & Otis

17 juli 2012, 00:07 3 doggies

Veel sterkte, meis. Ik heb er bewondering voor hoe je haar bijgestaan hebt!

B met D&A†

17 juli 2012, 06:53 3 doggies

Meid, geweldig dat jij er was voor haar.

Heel veel sterkte en hopelijk is je meisje snel weer bij je terug!

Emmentaljuusto

17 juli 2012, 09:29 3 doggies

He wat verschrikkelijk dat ze zo iets doen. Die hond was echt wel te redden als je kijkt naar wat jij met haar bereikt hebt en naar de band die jullie hadden. Echt zonde. Sterkte Melissa.. Je hebt gedaan wat je kon en bent goed voor die hond geweest, vind ik echt top van je!
Bij ons zit ook een hond die vreemden bijt en niet snel mensen vertrouwd maar ik kan me niet voorstellen dat ze die zouden laten inslapen. Kan prima geplaatst worden bij een baas die de tijd en energie in het krijgen van een band met die hond wil steken en er voor zorgt dat hij geen gevaar is voor andere mensen die hij niet kent.

Safi Kengeegoedgekeurde fokker

17 juli 2012, 09:37 3 doggies

Met tranen in mijn ogen lees ik jouw verhaal, wat een enorm prachtige vrouw ben jij en wat een geluk heeft het prachtige meisje met jou gehad.
Je hebt haar liefde gegeven en straks mag ze bij je blijven. Voor altijd en dat weet ze wel hoor, echt waar!

Heel veel sterkte, ondanks ik het niet eens ben met de beslissing van het asiel heb jij haar teminste alles gegeven.. Respect.

Noella en Igor

17 juli 2012, 11:22 3 doggies

Hey Melissa gaat het een beetje met jou?
k wens je toch het beste nog hoor meisje
Veel liefs noella

Melissa, Dempsey, Taiko, Minos & *Nina* schreef het onderwerp

17 juli 2012, 18:05

Deze morgen is mijn meisje gecremeerd en deze middag kon ik haar gaan ophalen :-)

Heb wel eventjes moeten huilen omdat de urne met haar assen in alles is van wat er overblijft van mijn meisje.
Maar nu ben ik vooral blij dat ik haar eindelijk bij me heb.
Ze is thuis nu...

Eindelijk heeft ze een thuis.
Alleen spijtig op de manier waarop ze die thuis vond :'(

Sannie

17 juli 2012, 19:58 3 doggies

Heel veel sterkte met het verlies van jouw meisje......

Anoniem (gast)

17 juli 2012, 23:42

respect

Nika

18 juli 2012, 09:21 3 doggies

Wat aangrijpend zeg. Op zo'n momenten kan ik alleen maar denken dat we in een zieke wereld leven...
Omdat we een dier niet kunnen laten passen in een leven zoals wij het willen moet het maar dood. Onbegrijpelijk...
Mijn Bas is ook een bijter naar vreemden, kinderen en ja, zelfs een pup zou hij bijten als hij de kans kreeg. Maar voor iedereen die hij vertrouwt is hij de liefste en grootste knuffelkont die er bestaat, hij heeft gewoon tijd nodig. 
Erg dat Nina deze kans niet kreeg om te laten zien dat ze ook heel lief kan zijn.
Veel sterkte.

Fee (gast)

18 juli 2012, 14:38

Wat afschuwelijk en wat ontzettend dapper en moedig van jou dat je erbij bent gebleven! Heel veel respect voor jou!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Mijn meisje wordt morgen ingeslapen :'(" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^