3 doggies 
Lees nu pas je verhaal. Goed te horen dat het terug goed gaat! Mijn vorige hond was eens van de wenteltrap gevallen. Van helemaal bovenaan tot beneden. Wij waren toen ook enorm geschrokken. Maar gelukkig niets aan de hand! De hond heeft wel nooit meer die trap opgedurft.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Haico is naar beneden gevallen " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Hopelijk gaat het nu al iets beter met Haico en dat hij goed kan genezen van zijn val!
Sterkte in ieder geval.
En een poot van Bailey voor Haico!
Groetjes Corrina
3 doggies Hoi Evi,
Ik wens je heel veel beterschap met Haico en hoop dat alles meevalt.
Aan zelfverwijt heb je helemaal niets en is ook niet nodig, dit soort dingen gebeuren nu eenmaal.
sterkte
groetjes Thea

hoi, hij gaat nog steeds snuffelen aan de trap waar hij gevallen is ik denk dat hij zijn lesje nog niet heeft geleerd :s
hij is in ieder geval al actiever, deze morgen wou hij niet eten, misschien omdat hij gistere laat nog heeft gegeten
3 doggies 
Hoi Evi,
Fijn dat hij al weer wat beter is.
Dat ze geen eetlust hebben nu, kan kloppen hoor. De vorige keer dat het zo warm was, at Chica ook bijna niet. Nu heeft ze daar niet zoveel last van.
Succes verder!
3 doggies 
Fijn dat het beter gaat. eten kan ook met het warme weer te maken hebben.
Liefs,
3 doggies 
Ben heel blij te horen dat het al veel beter gaat, nu te hopen dat hij toch zijn lesje heeft geleerd !
Liefs,
Marie-Rose
3 doggies 
Gelukkig heeft Haico er niks ernstig aan over gehouden.
Zou me ook te pletter schrikken als dat mij zou overkomen.
wel fijn dat hij al weer actiever is.
gr Liesbeth,Turbo en Luna

we zijn er daarjuist mee naar een dierenarts geweest omdat die terug zo slaperig was.. hij heeft er niets aan overgehouden, enkel de shock, dus nu heeft die iets gekregen tege het braken (omdat die terug had gebraakt) en vandaag wou hij weer niets eten (waarschijnlijk omdat die misselijk is) want na de dierenarts was hij terug wat actiever en heeft die zijn koekjes uit zijn kong gegeten en een botje..
straks terug wat eten geven, beetje bij beetje
nu slaapt die op mijn voet 
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Haico is naar beneden gevallen " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?