ik ben er hard over ana het nadenken om er nog een pup bij te nemen . een Duitse herder.
Vito is in juni voor 5 dagen naar nelis verhoeven geweest ( ik moest een weekje weg) en de dochter van nelis heeft vito geobseveerd getraind enz .het is heel erg goed gegaan . toen ik vito op kwam halen lag hij in een grote wei met boom stammen heel mooi en 6 andere hondne er bij .van Husky;s tot herders .labrador enz enz . Vito was de koning ter rijk .
nelis zei toen ik vito op haalde tussen neus en lippen door dat het mooi zou zijn als ik er een hond bij zou nemen van zijn kaliber .
nou was ik daar al over aan het nadenken want ik heb de tijd en de ruimte .
nelis raadde mij zelf een reu aan want teven waren vaker feller als reuen.
Nou zoek en een goede Duitse herder fokker die Rustige stabiele duitse herders heeft . wie weet eeN goede fokker uit eigen ervaring ?
en ik zou graag de voordelen en de nadelen willen horen van twee grote hondeM bij elkaAR .
WAAR MOET IK ALLEMAAL REKENING MEE HOUDEN .
ik zou het leuk vinden om ervaringen te horen en tips te krijgen . het kan nooit te veel zijn en we gaan niet over 1 nacht ijs



3 doggies
, maar jij moet er natuurlijk zelf ook helemaal achter staan, en denk je dat Vito daar al aan toe is? En jullie hebben toch nog een hond? Bovendien zou ik geen hond aanschaffen voor een andere hond, je moet dan uiteraard voor de nieuwe hond ook helemaal gaan.
) zou Vito het werkelijk fijn vinden om in die situatie een hond van zijn kaliber erbij te hebben? Allemaal dingen die ik me zelf eerst af zou vragen.




