
Is het ergens vastgesteld hoeveel punten je hond moet hebben om door te kunnen gaan naar de G&G of mogen hondenscholen dat zelf bepalen. Bij mij op de cursus moet je minimaal 85 punten hebben, bij een andere hondenschool in Den Haag zag ik op internet minimaal 70 punten. Quincy heeft op het VEG examen 81,5 punten behaald, op zich vind ik dit een mooi resultaat maar net te weinig om deel te mogen nemen aan de G&G, helaas.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Hoeveel punten om door te gaan naar G&G" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

volgens mij is het bij een Officieel examen wel gelijk. maar dan krijg je meestal ook een examinator die apart daarvoor naar de hondenschool komt.

ik kan je alleen mijn ervaring geven van de honden school verder ben ik er niet helemaal thuis in:
op de dag van het examen krijgen we een trainer van een andere groep, die is dan voor die dag onze examinator.
voor de verplichte onderdelen moet je minimaal een 6 halen.
haal je voor 1 onderdeel een 5.5 maar voor de rest bijvoorbeeld allemaal tienen dan ben je alsnog gezakt.
bij mijn vorige hondenschool kreeg je een boekje mee en per les gingen ze daar wat uit doen.
als je alle ondederdelen afgeteknt had ging je automatich door naar de volgende groep, totdat je alle groepen had gehad en dan ben je dus officieel geslaagd en klaar op die school (deze was van de dierenbescherming).
ik vermoed dat de hondenscholen zelf hunt punten telling mogen bepalen.
net zoals dat ik vaak andere benamingen hoor op honden scholen voor bepaalde niveua's.

kiki: wat voor examen kreeg je dan achteraf?
die van mij staat ook het logo van raad van beheer op. dat is dus de officiele daarbij staan de punten vast
voor de eesrte g&g moet je toegelaten worden door je eigen kynologen club.
Dus weet niet heveel punten je dan nodig hebt.
Bij ons mag je alleen door bij meet dan 80 punten. Maar het liefst zien ze 90 of meer punten.
Als je namelijk nu al aan de lage kant zit haal je noit het examen van cynophillia.
Oom door te gaan van g&g b naar g&g 1 heb je minimaal 240 punten nodig van de 280.
Maar waarom vraag je niet aan je instructeur of je door mag?
Die van ons zegt gewoon eerlijk of je er wel geschikt voor bent...
Op cynophillia.nl kun je het regelement downloaden

oke ik heb even onze diploma's er bij gepakt.
bij de dieren bescherming krijg je volgens mij een certificaat van de gehoorzame huishond en dat je daar je lessen bij de dierenbescherming met goed gevolg hebt afgerond.
ik heb mijn lessen bij de dierenbescherming niet helemaal afgerond, dus weet ook niet helemaal zeker hoe het certificaat er uit ziet, dit is wat ik heb gehoord.
bij de hondenschool waar ik nu zit heb ik ook even mijn papieren erbij gepakt.
we moeten inderdaad een aantal punten halen (uhum tot voor net wist ik dat niet dus dit topic is erg handig voor me
).
je moet minimaal 82 punten halen en je kan er maximaaal 130 halen.
voor 4 onderdelen moet je een verplichte zes halen.
judith: het embleem is gewoon van de hondenclub.
moet je voor een embleem van de raad beheer niet bij een ras vereniging zitten?

Bij ons owrdt er niet met punten gewerkt. Je bent er klaar voor of niet wordt individueel bekeken en niet bepaald met een momentopname examen dus.
Je gaat door naar gg als je sociale huis hond hebt gehaald. Dit is een toelatingsexamen wat verplicht is.
Kijk eens op fhn.nl staat alles op!
Succes

Dank voor de reacties, bij ons op de hondenschool wordt zelf geëxamineerd. Nee, als ik heel eerlijk moet zijn is Quincy er eigenlijk nog niet klaar voor om naar de G&G te gaan. Misschien daarom zijn ze zo streng.

De examens van gg worden doir een examinator van de fhn gedaan. Dus wat de hondenschool doet buiten deze examens om moeten ze zelf weten.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Hoeveel punten om door te gaan naar G&G" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?