
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Waarom de gelijk de naam vechthond?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Hou je hond aan de riem voorkomt problemen. Staffords zijn uit de APBT ontstaan en de APBT was toen een vechtras in gevechten Hond tegen Hond.

Waar heb je dat vandaan dan..? Misschien een link..?
http://nl.wikipedia.org/wiki/Amerikaanse_Staffordshireterri%C3%ABr
Zelfs daar staat het redelijk correct vermeld.. De geschiedenis van de Staff is niet bij iedereen bekend alleen van horen zeggen.

Mensen die zelf geen stafford of apbt hebben, en menen "alles" te weten over dit ras zijn echt irritant.



Nam de link van wiki omdat ik die tegen kwam, veel wat op internet staat is niet altijd juist dat weet ik ja..
naar mijn mening toe is een pitbull of een stafford geen vechthond ,
een VECHTHOND is pas een hond die gevechten heeft vroeger gedaan , of nog doet **
dus dat kan zelf een chiwawa zijn of een labrador , of maakt niet uit wat ,
stop met veralgemeenen !!!!!!


Zet hier ff een link vanuit een ander topic neer. Voor de baasjes die altijd zullen blijven denken dat hun pit of staff tijdens het loslopen nooit iets zal proberen!
https://docs.google.com/viewer?url=http://www.gevaarlijkehonden.info/pdfdocs/Erfelijkheid-van-het-gedrag-in-de-abnormaal-agressieve-hond.pdf&chrome=true

elk hond kan per definitie gevaarlijk zijn , ziekte , pijn,mishandeling,en of verkeerde opvoeding en veel meer kunnen de oorzaak zijn ,.
bedenk dat deskundigen van jouw brave golden retriever op een paar weken een moordend vechtmachine kunnen maken !
Wat met echter in overweging neemt is de " bijt en vasthoudkracht " van een hond. Nogal logisch dat de beet van een Yorkje of een Rottweiler een groot verschil zal maken wat fysieke schade betreft. En toch zijn ze in principe beide " gevaarlijke honden".
Echter zijn er rassen bij welke de bijt en jachteigenschappen hoog zijn zodanig zijn gefokt dat deze primair zijn. Denk hier aan een Hubertushond, en andere bloedhonden die als persoonlijk verdedigingsmiddel werden ingezet...en dit zijn honden die ook een zeer hoge pijngrens hebben, die krijg je niet zomaar van hun prooi .Dus zeer moeilijk te stoppen .
Dus..wat is een " gevaalijk ras? Kan je niet beter spreken van " gevaarlijke " hond?
of een pitt of staff *


"

ik ben dus echt een LEEK he als het om die hondenrassen gaat, zie niet eens het verschil tussen een pitbull en een stafford ik weet wel dat mijn Femke graag speelt met een stafford, en dat gaat altijd goed, het beestje loopt los op het speelveld dus ik neem aan dat de eigenaar er vertrouwen in heeft dat het goed gaat, merk nooit iets van agressief gedrag en pas zei iemand dat ik gek was dat ik ze liet spelen en of ik wel wist dat als een stafford bijt hij zijn kaken niet meer van elkaar haalt......??
tja of dat waar is?? dus dan zou ze niet meer mogen spelen me haar grote vriendin Pearl?
ben ik nu heel erg naief? graag jullie eerlijke mening!
Moet mijn vorige bericht aanvullen trouwens, je liet het niet weg, maar benoemde het stukje van de schade niet
No offence bedoeld verder trouwens. Ik ben het met beide kampen wel een beetje eens 



@wilbert je zegt ik beoordeel per hond ,maar bent van mening dat je een pitbull niet los in een groep moet laten ? ( 9 van 10 gaat mis , lijkt mij ook wat bevooroordeeld )kortom je kijkt niet per hond maar in het algemeen

@wilbert je zegt ik beoordeel per hond ,maar bent van mening dat je een pitbull niet los in een groep moet laten ? ( 9 van 10 gaat mis , lijkt mij ook wat bevooroordeeld )kortom je kijkt niet per hond maar in het algemeen
het is ook zo 

Zoals veel mensen naar deze rassen kijken ( hè Yolanda
)
Als ik in een losloopgebied loop zijn het de kleine keffertjes die uitvallen en zelfs happen ! Maar dan nog is het MIJN pitbull die negeerd en wegloopt !
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Waarom de gelijk de naam vechthond?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?