zenuwbeknelling onderrug iemand ervaring mee....

6 reacties

3honden1kat (gast)

21 juni 2012, 01:11

mijn jongste hond ligt al op ordes van de dierenarts lang af in afwachting dmv rust en wat medicijnen en 2 prikken net na voor val met de diagnose zenuwbeknelling onderrug met gelukkig nu met weer gevoel maar toen volledige verlamming na de prik in der achterhand.
heeft iemand ervaring hiermee letterlijk en hoe is het herstel of juist geen herstel gegaan mijne kan af en toe ineens opstaan en een enkel paar passen maar ook dagen nog niks momenteel moet ze af en begint het heel af en toe eindelijk te willen zich voorbewegen mag nog niet ik hoor graag mensen die hier zelf ervaring mee hebben of gehad gezien haar kans, tijd herstel enZ enz

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "zenuwbeknelling onderrug iemand ervaring mee...." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

is het geen hernia bij je hond ? uitlaten met een handdoek om zijn middel en heel voorzichtig mee nemen naar buiten voor te plassen en te poepen.


een mens die een hernia heeft wordt of geholpen door een operatie of door rust, het ligt aan de ernst ervan, een hond is altijd moeilijker, omdat tie niet staat maar zijn rug hangt. of het herstel er komt ? ligt aan de ernst van de zenuwafknelling, maar het beste is toch om dat bij je dierenarts te vragen.

Helaas geen ervaring mee met een hond.
Wel zenuwbeknelling bij mijzelf.

Zoals Willemijn schrijft vraag alles aan je Da.
Schrijf alle vragen op.zodat je niks kan vergeten.

Sterkte voor je hond.

Luna

21 juni 2012, 14:44

sorry geen ervaring, maar wil jullie toch veel beterschap wensen met jullie hond, en ik hoop dat jullie er iets voor kunnen vinden.

Desiree & Senna

21 juni 2012, 15:02

Bij mijn vorige hond ook geconstateerd. Maar toen was hij 9 jaar en het begon met uitval verschijnselen van zijn achterpoten. Met orthomanuele therapie voor honden is het toen wel verbeterd. Na 1 behandeling zag je dat zijn rug rechter was, hij moest toen ook rusten en we mochten niet langer dan 10 minuten met hem wandelen.

Het is toen verbeterd zoals ik schreef, maar noooit helemaal goed gekomen.

Machtel, Romeo en Luca +

21 juni 2012, 19:09

Romeo was vorig jaar compleet verlamd aan zijn achterkant.
Kwam niet uit zijn bench en toen hij eruit kwam, zakte hij zo door zijn poten.
Het was in de morgen zeven uur en ik heb meteen de spoeddienst gebeld.
Ze dachten in eerste instantie een hernia of een ernstige verrekking/beknelling van de zenuw
in de rug.  Gelukkig was het geen hernia.
Ik dacht toen ik hem door zijn poten zag gaan, dat het iets neurologisch was, dat was het gelukkig niet. Hij was toen 3 jaar. Je denkt meteen aan een beroerte.
Ik keek meteen naar zijn ogen en die stonden normaal. Dat was een kleine geruststelling.
De medicatie heeft hij 5 dagen gehad en eigenlijk was hij meteen al een stuk beter, probeerde al weer
van alles te doen, maar dat mocht niet. Heb hem twee weken rustig moeten houden.
Met pijnstillers voelen ze de pijn niet en Romeo voelde zich al meteen een hele vent.
Het is gelukkig helemaal goed gekomen, eerst met voorzichtig lopen, daarna kleine stukjes.
Het ging elke dag beter.
De dierenarts vond het tuigje prima dat hij heeft, voorkomt volgens haar een nekhernia.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "zenuwbeknelling onderrug iemand ervaring mee...." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^