Hmm Vizsla weet ik ook niet
Want Vino is een heel zelfstandige hond en een koppige die doet niet veel zonder ze kaas of haar bal als beloning krijgt.
Eigenwijze hond dus
Hmm Vizsla weet ik ook niet
Want Vino is een heel zelfstandige hond en een koppige die doet niet veel zonder ze kaas of haar bal als beloning krijgt.
Eigenwijze hond dus
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vino, duitse herder met??..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Vino lijkt vanaf de zijkant qua bouw precies op een hond van cursus, hij is ook niet zo groot en vrij slank, dat is een Beauceron kruising en volgens mij zat dat iets van een border collie in, maar dat weet ik niet zeker.
Hieronder een volle Beauceron:

Vino lijkt inderdaad wel op een klein uitgevallen Beauceron. Weet je zeker dat de ene ouder een Duitse Herder is? Misschien is het wel een beauceron met Mechelaar of zo?
Beauceron heb ik ook heel vaak gedacht!
als je kijkt naar het karakter van een Beauceron, zijn ook lomp en eigenwijs. Dus wie weet zit er toch wel Beauceron in. Ze lijkt er in elk geval wel veel op.
Maar ze lijkt ook wel veel op een Duitse Herder. Ze is in ieder geval erg mooi!
Haar karakter lijkt inderdaad wel op die van de Beauceron.
"gehoorzaam maar ook eigenwijs,de baas moet duidelijke leiding geven."
Dit is ook helemaal Vino.
Misschien dat er greyhound of whippet doorheen zit ?
zou kunnen een windhond. Misschien windhond x beauceron.
Mensen vragen mij ook regelmatig of Mira een kruising met een windhond is. Of met een labrador, hoor ik ook vaak. Maar ze is een Mechelaar X Weimaraner 
dubbel... Volgens mij drukte ik maar 1 keer op enter
Ik denk dat ik er nooit uitkom

Appenzeller X Duitse Herder zou ook heel goed kunnen Jacqueline! Het hoge op de poten en de oortjes en het kleinere formaat van de Appenzeller en de snuit en kleuren van de DH.
Zullen we het ooit weten Eline 
Dat heb ik ook eens gedacht
ik zal eens even kijken naar het karakter van de appenzeller.
Vino heeft ook wel een witte streep op haar borst en 17 witte haartjes aan het einde van haar staart.
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vino, duitse herder met??..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.