" "en hup het hondje wordt herplaatst, of ingeslapen of is al herplaatst."
Sorry, maar als je hiermee Stavros bedoeld dan zit je grondig fout. Ik kwam in die periode elke dag bij Miora langs en heb met Pebbles ook nooit een probleem gehad (prachtige en lieve hond trouwens). Maar telkens ik binnenkwam begon Stavros te blaffen en vreemd te doen. Hij had een hersentumor. Er was niets aan te doen. En geloof me als ik zeg dat het Miora ook verdriet heeft gedaan. Dus doe niet zo kleinzerig. Je woning kwijtspelen voor een dier is misschien goed in jullie ogen, maar gelukkig heeft iedereen nog het recht op zijn eigen mening.
Ik wens hierbij niemand te beledigen, maar zoals hierboven gezegd heeft iedereen het recht op een eigen mening, en hoop alvast dat jullie (de forumleden) daar ook begrip voor hebben.
Mvg,
Jonathan "
Stavros hebben jullie er zelf bij gehaald. Niemand van HP is erover begonnen.
Wilde je je indekken of zo?
Stavros is nooit gescand , dus je kon ook niet met zekerheid zeggen dat hij een hersentumor had. Voor hetzelfde geld had hij een binnenoorontsteking.
Ik geloof dat ik dit nog wel het ergste vind dat je gedaan hebt.
Je hebt die hond gewoon in laten slapen omdat hij gedrag vertoonde waar JIJ! niet mee om kon gaan.
Ik wilde er eigenlijk niet over beginnen in Fauns topic, maar aangezien jullie dat zelf al doen, kan ik het ook niet nalaten om hierop te reageren.
Mijn vorige BM reu had een binnenooronsteking toen ik hem kreeg. Van buiten niets te zien, maar zijn gedrag was onvoorspelbaar. Ik heb er een GT bijgehaald die me vertelde dat de hond ziek was en niet gedragsgestoord.
De hele hond binnenstebuiten laten keren, holistisch DA erbij gehaald, er echt alles maar dan ook alles aan gedaan en de hond heeft nog 10 jaar geleefd.'
En weet je wat, ik was toen ook nog maar 21, ik moest ook hard werken en verdiende weinig.
Maar er was geen haar op mijn hoofd die dacht aan inslapen.
Ik had beloofd dat we het zouden gaan redden samen en dat hebben we gedaan ook!