Simba's 1e kampeervakantie

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel lia lia

honden foto van lia

Vorige week dinsdag zijn wij vertrokken naar Bersenbruck in Duitsland. Zoals sommigen van jullie al wisten ging ik daar naar een reggaefestival.
Om 1600 uur kwamen wij aan en er stonden hier en daar al wat tenten en caravans/campers.
Het is een vrij groot terrein waar de organisators van de boeren terrein huren.

Ik heb Simba direkt los gedaan, zodat hij kon rondsnuffelen. Dit ging allemaal prima. Het "buurhondje"Pinka was niet zo blij met Simba en heeft hem een paar keer gepakt :'(
Simba had geen verwondingen maar was wel flink overstuur. Ik heb hem daarna toch maar aan de lijn gehouden, ook al omdat het de volgende dag flink was volgebouwd. Ik was toch bang hem uit het oog te verliezen en het terrein ook onbekend was voor hem.

Of het nu is gekomen door de aanvalletjes van Pinka of dat Simba behoorlijk last had van bescherming van zijn (voor hem vreemde) terrotorium, hij deed niets anders dan blaffen.
Er liepen natuurlijk allerlei mensen langs en steeds begon hij behoorlijk te blaffen. Hij heeft 1 vriendin gemaakt zeg maar, een leuke duitse meid, waar hij echt helemaal gek van was.

Ik heb geprobeerd om hem in de camper te laten, zodat hij zijn rust kon vinden, maar pffff hij bleef tekeer gaan.
Snachts ging het echt helemaal perfect, hij sliep de hele nacht door, behalve....toen er iemand probeerde het aggregaat te stelen, 1 blaf en diegene rende snel weg. Wat een grote hond in een klein lichaam toch?

Vanmiddag op de terugweg even stoppen bij de grens om de inwendige mens te versterken. Daar kwamen wij een lieve bruine labrador tegen. Simba wilde er wel naartoe maar begon direkt te plassen (angst of liet hij zien: heee ik ben lief hoor?).

Trouwens, wat de buren mij ook vertelden: als Simba mij maar even zag weglopen, konden zij aan zijn lichaamstaal zien, dat hij in paniek raakte.
Ik moet hier echt iets mee gaan doen, want ik vind dit allemaal een slechte zaak voor ons. Stel dat ik ineens in het ziekenhuis terechtkom, klinkt misschien vreemd, maar tja kan gebeuren toch. Dan zitten de kids met de ellende van een wegkwijnende hond.

Enne nu wat positiefs, we hadden perfect weer, snachts een flinke regen- en onweersbui, 1x per dag een opfrisbuitje, waardoor Simba heerlijk in de modder kon rollen. Hahahaha wat genoot hij daarvan!
Morgen, of misschien overmorgen pas, zal hij toch echt een bad nodig hebben.
Hij is nu al vanaf half 6 aan het slapen, dus hij is echt heel erg moe. Morgen misschien 5 minuutjes wat trainen, zodat hij weer het gevoel kan krijgen dat het allemaal normaal is.

Enne tips van de gedragsdeskundigen en de ervaringsdeskundigen zijn natuurlijk van harte welkom, hoe ik dit gedrag zal moeten aanpakken.

Ohja al gezien dat het deze week 30 gr word :-D

Lieve groetjes Lia en een slapende Simba

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Simba's 1e kampeervakantie" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel lia lia

honden foto van lia

x

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Simba's 1e kampeervakantie" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
^