Vers vlees deel 13 - vragen en informatie over Barf, NRV en KVV

963 reacties · pagina 3 van 33

Nantastic!© Casa di Coontastic speciaal aangestelde fokker

2 juni 2012, 19:06 3 doggies

" En Nanda, kittens beginnen normaliter pas na de 4 weken met vast voedsel dus je hoeft nóg niet in paniek te raken, volgens de DA kan het zelfs slecht zijn als ze daarvoor al vast voedsel eten omdat de darmen dan nog niet sterk genoeg zijn. "


Hahaha, paniek is hier niet snel hoor....
Fay kan geen betere begin van haar 14 weken hebben dan bij José, dus ik ben heeeeel relaxt hahaha! :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vers vlees deel 13 - vragen en informatie over Barf, NRV en KVV" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Inge, Rottweiler Nika & m'n Canadeesje(s)speciaal aangestelde fokker

2 juni 2012, 19:07 3 doggies

Zowel Yuna als Fedor hebben vanmiddag met veel smaak een zalmlijf naar binnen gewerkt; ik blijf het prachtig vinden om dat te zien, zeker omdat Yuna heel kieskeurig is wat BARF betreft!

Shanti

2 juni 2012, 19:19 3 doggies

Haha weet ik, ik dacht ooko dat ik er een: O-) Bij had gezet maar dat is dus fout gegaan op de iPad.

Niet meer actief

2 juni 2012, 19:51 3 doggies

Vandaag Tinlo eend! Vanmorgen was de ontlasting nog steeds drappie!vanmiddag kwam er niets uit, dus ben benieuwd wat er vanavond uit gaat komen O-)

Ben gestart met Sanofor en hoewel hij het de eerste keer maar vreemd vond net als ik (zat al onder voordat de deksel eraf was, bij wijze van dan O-) )
Eet hij het nu alsof het een lieve lust is. :-D

Denk dat het wel goed is,even een super boost :-),ondertussen liggen de eendennekken deels te ontdooien en te wachten voor het smijtwerk

O-) .

Truida, Kenzo & Rocky (RIP)

2 juni 2012, 20:02 3 doggies

Ik vond mezelf erg slim om een zakje met 7 verschillende smaken in de vriezer te hebben als weekmenu.
Haal ik net zakje 1 uit de vriezer en wil de vis pakken voor morgen. Maar wat is nou de vismix???
Geen idee, alleen de kiezebrinkmix en het karkasje zijn herkenbaar. De rest is anoniem ;-) .
Volgende keer maar een stikker er op plakken dan weet ik tenminste wat ik geef.

Mellow

2 juni 2012, 20:07 3 doggies

Vandaag weer Carnibest, heb nog steeds geen nieuw eten besteld of gekocht.
Volgende week nieuwe poging om naar Natulistic te gaan ;-)

Vanmiddag maar even 2 rollen Carnibest gehaald (groen en rood), straks even snijden (in de reclame van de film).
En ze moet nog eten ook, krijgt ze ook wel in de reclame.

Geduldig hondje en merk wel dat ze niet meer standaard om zes uur wil eten. Zit er toch snel in, het niet meer gewend zijn aan een vaste tijd.

Chantal » Jessy «

2 juni 2012, 20:09 3 doggies

Haha Truida, normaal kun je de vismix wel ruiken hoor. Ik kon zelfs ruiken welke rol lotgering met vis was en daar zit maar 30% vis in dus even snuffelen ;-)

5 kilo konijnenvlees verdeeld, weer leuk zakjes gemaakt, konijn + fazantkarkas, konijn + konijn:-D konijn + parelhoenkarkas, konijn + eendennekken en ook nog een paar zakjes lama aangevuld met fazantkarkas en eendennekken. Dan hoef ik enkel nog organen, pens, haaskarkas, hertenvlees en hazensnijsels los te pakken.
Moet wel even achter wat bot soorten aan, heb straks enkel nog fazant, haas en konijn karkassen;-)

Bertine, Junto, Romy

2 juni 2012, 20:10 3 doggies

" Vandaag weer Carnibest, heb nog steeds geen nieuw eten besteld of gekocht.
Volgende week nieuwe poging om naar Natulistic te gaan ;-)

Vanmiddag maar even 2 rollen Carnibest gehaald (groen en rood), straks even snijden (in de reclame van de film).
En ze moet nog eten ook, krijgt ze ook wel in de reclame.

Geduldig hondje en merk wel dat ze niet meer standaard om zes uur wil eten. Zit er toch snel in, het niet meer gewend zijn aan een vaste tijd. "

Zit je ook gelijktijdig te HPen en film te kijken? O-)

Bertine, Junto, Romy

2 juni 2012, 20:12 3 doggies

Caroba moet echt compleet leveren dinsdag, anders heb ik in mijn eerste Barf week al een probleem.

tuurlijk heb ik wel rundergehakt en wat gietenvlees op voorraad, maar om nu al mijn menu overhoop te gooien...........

S&F.

2 juni 2012, 20:28 3 doggies

Vandaag eendenekken en kippenmaagjes. Vond het zo vreemd want ik dacht dat ik 5 nekken uit had gelegd (ze zijn vrij groot) maar zag er maar 4 liggen.

Nummer 5 lag in het holletje van de katten. Zal het dan toch? O-)

C.

2 juni 2012, 21:29 3 doggies

Hier vandaag naturis kip-makreel en als toetje een kippennek, favo van Andor

Bella

2 juni 2012, 21:40 3 doggies

Vandaag een enorm stuk runderhart en kipkarkas op het menu. keurig netjes afgekauwd, dat is wel eens anders.

Morgen runderspiervlees en als toetje een klein visje.

Het lijkt erop dat Ziva nu een beetje aan het afvallen is. Eind van de week enten en dan zal ik kijken of dat ook te zien is op de weegschaal. streefgewicht is 21,5 kilo. ( was 22,7 en dit kleine verschil is dus echt merkbaar in gedrag en gangwerk!)

Shanti

2 juni 2012, 22:15 3 doggies

Ik heb weer groenteprut voor Shanti gemaakt, we hadden nog oude wortels waarvan een paar beschimmeld waren, hup de schone in de keukenmachine. We hadden ook nog 2 tomaten, waarvan eentje een klein schimmelplekje had, die even wegschijden en hup in de machine. Toen knoflook gezocht en een paar teentjes erbij, deze heb ik nieuw aangebroken nog helemaal schoon! :-D . En we hadden nog een radijsje over ook derbij gedaan. Dan even mixen en wat honing en yoghurt erbij.Resultaat: drie portie's groenteprut, gelijk gekeurd door Shanti en het smaakte blijkbaar wel lekker.:-)
Jullie kunnen wel lezen dat Shanti alleen het allerbeste krijgt.O-)

José • Rover

2 juni 2012, 23:01 3 doggies

" Ach wat lief. ;-)Wat vinden die reuzen van die mini's?

En wat zijn groeien ze mooi (deed dat kittende bij ons dat maar, zelfde leeftijd en maar 395g bijna 50g minder dan een week geleden). "


De honden reageren er goed op, alleen kan Mack af en toe nét even te enthousiast zijn haha! Ben ik ff blij dat ik een flinke kamerren genouwd heb...

Ik probeer nu iedere dag eventjes met wat fijngemaakt vlees in wat kittenmelk, vooralsnog vreten ze alles behalve kattenvoer... O-)

José • Rover

2 juni 2012, 23:04 3 doggies



Dit grit is dat hele fijne klontergrit idd. Geperste houtvezels werden hem niet. Had al de fokker van Akita gesproken en we hebben hetzelfde als hun destijds. Ze proberen het misschien een paar keer, daarna hoeven ze het niet meer haha!

Morgen weer vlees proberen. Moeders moest nooit Tinlo of wat dan ook, maar alles wat ik voor de kittens maak vreet zij op... ;-)

Nantastic!© Casa di Coontastic speciaal aangestelde fokker

2 juni 2012, 23:13 3 doggies

Mams aan de Tinlo...
Dat zien we graag haha!
Wellicht nemen de kittens wel een voorbeeld aan mams :-D

José • Rover

3 juni 2012, 01:31 3 doggies

" Mams aan de Tinlo...
Dat zien we graag haha!
Wellicht nemen de kittens wel een voorbeeld aan mams :-D "


Dat hoop ik ook haha! Vanavond hebben ze wel gesnuffeld aan meerdere soorten voer. Had Animonda neergezet en heb Wildcatbrokjes in de vijzel gestampd met wat kittenmelk.

Voor morgen heb ik 2 porties Tinlo kip om weer te proberen.

Chantal » Jessy «

3 juni 2012, 02:31 3 doggies

Komt vast allemaal goed, mams aan de Tinlo en kittens vreten alles die zijn nog niet verpest O-) Alleen ja wanneer ze gaan eten..... Je hebt luie kittens die lekker bij mams blijven drinken tot mams het zat is en je hebt kittens die al vrij snel zelf eten. Komt vast allemaal goed;-)
Maak me ook geen zorgen om het vlees eten, ik heb een (toen) 14,5 jarige kat overgezet dus een kitten moet ook lukken:-D

Truida, Kenzo & Rocky (RIP)

3 juni 2012, 09:53 3 doggies

@Chantal, ik had aan heet pakje gesnuffeld maar rook nies.
Nu het ontdooid is blijkt het HB-lam te zijn.
Maakt verder ook niet uit. Krijgt hij de vis later in de week.

Bertine, Junto, Romy

3 juni 2012, 10:16 3 doggies

Menu voor vandaag:
ochtend Buddy 75 gram rundergehakt en een Rimadyl. Ik ben benieuwd of ze van d'r bed komt. (ja ze kwam er toch maar af toen ze zag dat ik het haar niet ging brengen. Vanmorgen bij mijn zoon liep ze makkelijk mee. Toen ik beneden kwam was ze heeeeeeel zielig. De stiekumert!

avond: pens en eendennek.

Nantastic!© Casa di Coontastic speciaal aangestelde fokker

3 juni 2012, 11:16 3 doggies

De musketiers hebben vandaag Carnibest Lam en Carnibest Eend...

Lana de logeerhond brokjes en pedigree (brrr)

Nikki & Jet

3 juni 2012, 11:32 3 doggies

Vandaag een eitje en HB konijn.

Niet meer actief

3 juni 2012, 13:55 3 doggies

Alaska rund/pens met sanofor en vanavond Alaska rund/pens + eendennek :-D

Shanti

3 juni 2012, 13:58 3 doggies

Nou Shanti vond de ribbetjes erúg lekker, ze kauwde er gelukkig goed op dus het was geen probleem dat ze per stuk waren. Ik ga nog proberen of ik er een leuk filmpje van kan maken en ander upload ik hem gewoon zo.

DIESEL

3 juni 2012, 14:11 3 doggies

Ben er ook weer O-)

DIESEL

3 juni 2012, 18:27 3 doggies

Ben benieuwd hoe ze de koteletten vinden inge!

Bertine, Junto, Romy

3 juni 2012, 19:00 3 doggies

Hier met de pens en eendennek achter de kiezen. Buddy heeft duidelijk trek want ze lag al klaar in de keuken en laat zich door Junto niet verdringen bij de buitendeur. Ik geef haar wat meer (20 gram in de avond en toch zeker 80 gram gehakt in de ochtend. Puur omdat ze erg mager is en ik de tableeten niet op nuchtere maag wil geven.

Wilma en Dobby (RIP)

3 juni 2012, 19:02 3 doggies

Ik heb de brokken laten vallen, want de ontlasting was niet geweldig nu hij meer brok kreeg (meer beweging, meer eten, meer brok, slechtere ontlasting). Om nog een keer te gaan portioneren voor avondeten ben ik te lui voor, dus iets van onze vorige hond opnieuw besteld: rijstvlokken met groenten. Dobby is dól op rijst. Hij krijgt 100 gram droge rijst/groentenmix nu per dag en het gaat erin als koek. En de ontlasting is ook perfect. Onze vorige hond is hier 14 op geworden, dus ik vind het prima zo.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vers vlees deel 13 - vragen en informatie over Barf, NRV en KVV" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^