TOTW goedkoper in USA?

8 reacties

Luna en Flex

2 mei 2012, 10:00

Mijn honden zitten nu op kvv maar ik merk dat mijn pup steeds vaker breiige ontlasting heeft dus ik dacht ik zal eens voor TOTW kijken omdat dit een hele goede brok schijnt te zijn.

Nu las ik op google dat je ook TOTW kunt bestellen bij www.petflow.com.
Voorbeeld:
Een zak kost hier: 69.98 euro ongeveer
Een zak kost op die site: $46.99 omgerekend via wisselkoerssite 35.56 euro (er komt wel ong $4 shippingskosten bij).

Maar dan is het toch nog veel goedkoper dan hier in Nederland?
Heeft iemand dit al eens gedaan?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "TOTW goedkoper in USA?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Luna en Flex schreef het onderwerp

2 mei 2012, 10:04

Dat zou kunnen maar ik kan dat op die site niet goed vinden O-)

Luna en Flex schreef het onderwerp

2 mei 2012, 10:07

He wat jammer hahahha had even wat verder moeten kijken voordat ik hier een topic plaatste hahaha
Sorry O-)

Stippeltje

2 mei 2012, 12:30 3 doggies

Al zou het wel kunnen, hou je er rekening mee dat je niet kosteloos goederen kunt invoeren van buiten de EU.

Boven de 22 euro aan goederen betaal je 19 % BTW (dat wordt straks 21 %) over de waarde van de goederen + verzendkosten en ook nog 10 of 12,50 euro administratiekosten. Ga dan nog maar eens rekenen O-)

$ 46,99 = $ 4,99 = $ 51,98
Omgerekend zo'n 37 euro.
€ 37,00 + 19 % BTW = € 44,00 + € 10,00 administratiekosten = € 54,00

Bij www.food4pets.be kost een zak Taste of the Wild € 53,00 en is dus goedkoper dan in Amerika.

Doggy

2 mei 2012, 12:46 3 doggies

Hoi,
Ik zou toch maar eerst een mailtje doen, wat de echte verzendkosten zijn naar Europa,ik heb de laatste x 32€ betaald alleen maar voor een harnasje,dat is -??kilo + in België komt er 10€ extra bij als ik het van de post haal,(duane kosten) of zoiets. Dus bij een zak brokken = + ?? kilo.
Informeer toch maar even.
grtjs

Luna en Flex schreef het onderwerp

2 mei 2012, 12:49

Ach ik zat gewoon maar even wat te snuffelen en prijzen te bekijken van verschillende merken brok. En ik keek idd alleen maar naar het prijsverschil O-) een echte Hollander hihihihi. Voor hetzelfde scheelde het wel veel in prijs ik dacht dan maak ik daar een ander ook weer blij mee hahah.

Stippeltje

2 mei 2012, 15:42 3 doggies

" Ach ik zat gewoon maar even wat te snuffelen en prijzen te bekijken van verschillende merken brok. En ik keek idd alleen maar naar het prijsverschil O-) een echte Hollander hihihihi. Voor hetzelfde scheelde het wel veel in prijs ik dacht dan maak ik daar een ander ook weer blij mee hahah. "


Hier nog een echte Hollander hoor. Sommige dingen zijn bijna de helft goedkoper dan in Nederland, zelfs als je BTW en administratie kosten moet betalen dus ik bestel er best veel. Vandaar dat ik ook precies weet wat je aan extra kosten kwijt bent.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "TOTW goedkoper in USA?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^