Over een paar weken krijg ik eindelijk mijn nieuwe pupje thuis
Maar nu ik net zit te lezen over de eerste dagen van de pup in zijn nieuwe huis en hoe dat ging bij anderen viel me 1 ding op: ik las diverse keren dingen als: om 18.00 uur word mijn pupje gebracht of: ik heb hem laat opgehaald, het was al donker, kortom de pup komt pas tegen de avond in zijn nieuwe huis (na een lange reis wellicht.)
Ik heb altijd geleerd dat je een pup het beste in de ochtend op kan halen omdat hij dan nog niet moe is en de hele dag nog voor zich heeft om een beetje te wennen alvast.
Het klinkt mij ook wel logisch in de oren, als ik mijn pupje ga halen ben ik ook wel even onderweg met het openbaar vervoer, alleen dat al lijkt me een heel gestress voor een 8 weken oud pupje, en dan nog een nieuw huis, weg van het nest enz.
Anderen zeggen weer: ach dan is de pup lekker moe en slaapt de 1e nacht beter.
Altijd gedacht 's ochtends of begin van de middag is een mooie tijd om te gaan maar nu twijfel ik toch een beetje.
Graag jullie mening!



3 doggies





















