Update Zus, haar gezondheidstoestand

4 reacties

Lotte met Hobbe

21 april 2012, 19:02

Hier dan weer een update over Zus. De afgelopen tijd loopt ze niet goed en we zijn dan ook regelmatig naar de dierenarts geweest om dit te bespreken/bekijken. Wat we zowieso al wisten is dat ze artrose heeft. Ook hebben we foto's laten maken van de rug, heupen en knieën van Zus. In de rug zijn oneffenheden te zien, net als in de heup. Om haar linkerknie zit veel artrose en haar rechterknie is niet goed. Waarschijnlijk is er flinke schade aan haar kruisbanden en wellicht ook aan haar meniscus. Als we hier niets aan doen zal het een niet terug te draaien proces ontstaan.

Het advies: een tplo operatie

Eventueel is een brace mogelijk, dit zal de dierenarts overleggen met Hodes.

Komende week dus weer een afspraak plannen met de dierenarts...

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Update Zus, haar gezondheidstoestand" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lotte met Hobbe schreef het onderwerp

21 april 2012, 20:04

Heeft iemand ervaring met een tplo operatie of met Hodes?

Mirjam en Curly Koda

21 april 2012, 20:07 3 doggies

Nee geen ervaring mee maar ik wel je wel succes wensen.

Zus is nog zo jong en dan al zoveel problemen.

Lotte met Hobbe schreef het onderwerp

gewijzigd 22 april 2012, 18:33

Bedankt, hebben we wel nodig.... Zus moet in mei 2 jaar worden....

Lotte met Hobbe schreef het onderwerp

23 april 2012, 22:00

We zijn eruit! We gaan voor een brace. De operatie is afgeraden door de DA en ook wij zagen dit niet zitten. Nu zo snel mogelijk een afspraak maken met Hodes! Dan ziet de toekomst van Zus er toch weer wat beter uit!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Update Zus, haar gezondheidstoestand" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^