Nog 2 voordelen ontdekt bij KVV voeren!

10 reacties

Kaatjekoek

6 april 2012, 17:42

Naast de meest bekende voordelen heb ik er nog 2 ontdekt:

Mijn 2 oudjes stonken eerder vreselijk uit hun bek, dit is niet meer!

En... Bamse had een vetbult ter grote van een pingpongbal... deze is zeker de helft geslonken!

Ik hoop hier nog een paar mensen mee overtuigd te hebben om over te stappen... ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Nog 2 voordelen ontdekt bij KVV voeren!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Kaatjekoek schreef het onderwerp

6 april 2012, 21:40

Ik was al hardstikke tevreden en verrast... maar dat van die vetbult slaat alles! ;-)

Linda Heijne

6 april 2012, 23:57

Mijn hond heeft ook een vetbult in zijn buik, net achter de laatste ribben. Nou je het zegt, deze is ook een stukje kleiner geworden!!!!! heeft dat echt met het geven van vers te maken? Hij krijgt sinds sept vorig jaar Tinlo, maar er nooit bij stilgestaan dat daar ook die vetbult mee zou kunnen verdwijnen. Ik geef never nooit geen brokken meer.Ben super tevreden en mijn honden nog meer,haha!

Ik vind het altijd super om dergelijke dingen te lezen..
Dat honden na het omzetten op vers minder uit de bek stinken is een bekend iets..
Hier stinken ze alleen als ze vis of pens op hebben haha en dat is alleen omdat ze er dan van hebben lopen smikkelen en smullen...

Van die vetbult is echt super zeg, allemaal voordelen, dat zien we nu maar weer en geef toe, het is voor de hondjes ook nog eens elke dag feest ;-)

Ook hier gaat binnenkort hetroer om ,Lobke stapt over op vers nog even de laatse brokken op maken en wachten op de vriezer, maar van af maandag is het vlees dag moet nog uitvinden wat ze graag eet maar dat is bij mijn Lobbekop geen probleem die wil alles eten, zo nu naar bed ,lag er al in maar de krampen in mijn benen waren zo hevig dat ik maar achter de com ben gaan hangen groeten Hein.

" Nog een voordeel is, dat je voor jezelf ook veel leuker is :-D ieder dag de vraag wat zal ik ze nu eens te eten geven :-D ipv brokken storten in een bak "


Dat heb ik dus ook, ik vind het ook echt heel leuk om met de voeding van mijn honden bezig te zijn, ook heel leuk vind ik het om er elke keer weer meer over te leren of te lezen..

Ik zou zelf echt niet anders meer willen, ik zie hoe leuk ik het zelf vind maar ik zie ook nog eens mijn honden enorm genieten elke dag weer en ze doen het er ook nog eens enorm goed op... ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Nog 2 voordelen ontdekt bij KVV voeren!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^