1e wk selectie wedstrijd Tika (agility)

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden foto van Laura, Shady, Tika, Merle en Jenna

Vandaag was het zover, de eerste wk selectie wedstrijd van de cyno.
Na heel vroeg opstaan (fijn die zomertijd) en 2 uur rijden stonden we rond half 9 in de DIT hal in Bergen op Zoom :-D
We begonnen met vp 1, een lastig parcour! Ze liep heel goed, soms wat onzeker maar dat ging later weer weg, helaas schatte ze de oxer niet goed in en gooide de lat eraf.. Toch nog een 5e plaats, niet slecht van de 19 ingeschreven small honden!
Daarna de jumping, leuk rondje met wel weer wat lastige stukjes. Ze kwam de palen uit, waarom ben ik nog steeds niet achter. Maar helaas gaf ik daarna iets niet goed aan en sprong ze over de verkeerde kant van de sprong. Dus helaas een disk.
Als laatste het 2e vp, leuk rondje weer! Ik moest als 1e starten en liep hem helemaal foutloos binnen de standaard parcours tijd uit (tijd stond heel strak)!! :-D
Ze was niet snel genoeg tegenover de andere foutloze hondjes om op het podium te eindigen en ze werd weer 5e!

Ik ben heel tevreden over deze dag, lekker gelopen en moeilijke parcoursen kunnen meemaken ;-)
Tika heeft het dan ook weer geweldig gedaan!

Hier een filmpje met alle parcoursen van deze dag:

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "1e wk selectie wedstrijd Tika (agility)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Mieke ft. DhaylaMieke ft. Dhayla 3 doggies

honden foto van Mieke ft. Dhayla

Super goed gedaan hoor! Ik vindt zo leuk om die filmpjes te zien.
Als je een keer een wedstrijd in de buurt van Rotterdam hebt (uurtje openbaar vervoer is ook totaal geen probleem) dan lijkt het me heel leuk om te komen kijken.
Dan kan Dhayla (als ze mee zou mogen) meteen aan de drukte wennen.

honden foto van Laura, Shady, Tika, Merle en Jenna

Ja zou zeker een keer leuk zijn!! Kan ik Dhayla ook weer is in het echt zien, haha :-D
Zaterdag heb ik met Merle benefietwedstrijd in Almere
En op 7 april heb ik wedstrijd met Tika en Merle in Made (is geloof ik niet heel ver, google maps zegt 38 minuten met de auto)
Verder weet ik zo even niet uit mijn hoofd ;-)
Kijk maar of je dan wil of kan en anders bekijk ik de andere opties voor andere wedstrijden O-)

honden page profiel Inge en Jessy & BintiInge en Jessy & Binti 3 doggies

honden foto van Inge en Jessy & Binti

wauw knap hoor! Hoop dat ook ooit te bereiken met Jessy.

Veel wedstrijden heb je gepland staan zeg! Heel veel succes, laat je weten hoe het is afgelopen?

xx

honden page profiel -- 3 doggies

honden foto van -

ohhh.... ik krijg de kriebels in mijn buik met mijn eerste debutanten wedstrijd... O-)

honden page profiel Inge en Jessy & BintiInge en Jessy & Binti 3 doggies

honden foto van Inge en Jessy & Binti

" ohhh.... ik krijg de kriebels in mijn buik met mijn eerste debutanten wedstrijd... O-) "


haha ik ook XD

honden page profiel RickRick

honden foto van Rick

Leuk filmpje Laura. Zal wel lastig te leren zijn: ene keer links lopen, andere keer weer rechts. Pffff, dan heb ik nog wel jaren te gaan ;-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "1e wk selectie wedstrijd Tika (agility)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

^