Welk ras vind je verschrikkelijk?

234 reacties · pagina 3 van 8

Frank

16 maart 2012, 17:33 3 doggies

Ik vind geen enkel ras verschrikkelijk.

Er zijn er wel veel bij die ik nooit zou nemen maar dat is iets anders.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Welk ras vind je verschrikkelijk?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Sita

16 maart 2012, 17:39 3 doggies

goh

voor mij hoeven honden die erg kwijlen niet (al vind ik de meeste wel mooi van karakter en uiterlijk!!!) alleen dat gekwijl; brrrr

en poedels, maae dan specifiek op het uiterlijk afgaand als ze in zo van de bollen getrimd zijn

greetz

Kaatjekoek schreef het onderwerp

16 maart 2012, 17:40

" Ik vind alle rassen leuk, maar ik weet wel dat enorm baasgerichte en werklustige honden niets voor mij zijn. Daar zou zowel ik als de hond in kwestie enorm ongelukkig van worden.

Al verzucht ik zo af en toe, als één van die takketeckels van mij weer eens zo irritant is dat ik hem achter het behang wil plakken, dat een hondje met wat will to please érg prettig zou zijn... ik weet 100% zeker dat het zelfstandige en eigenwijze van een teckel precies is wat ik zo geweldig aan ze vind. Een BC of sheltie zal hier dus bijvoorbeeld nooit in huis komen, maar verschrikkelijk vind ik ze absoluut niet! "


Herkenbaar Leila! ;-)

Dobber †

16 maart 2012, 17:53 3 doggies

Ik vind overfokte honden absoluut niet mooi... Pekinezen, mopsjes, teckels met de buik op de grond, alles waar de verhoudingen niet meer kloppen (te korte neuzen/poten/staarten etc.). Maar wat ik nog wel het verschrikkelijkste vind zijn de bulldoggen. No offence richting de bulldogeigenaren, maar ik vind het gewoon geen mooie honden... De Am Bull gaat nog wel, maar bijvoorbeeld de bullterrier (hm... niet echt een bulldog volgens mij, maar goed ;-)) met zijn kop vind ik echt niet mooi. En de Old English bulldog is echt 1 van mijn ergste nachtmerries qua uiterlijk. Ik kan er gewoon niks moois aan vinden ;-).

Verder vind ik het showtype labrador verschrikkelijk, dat zijn zulke vadzige gedrongen beestjes... Maar het werktype? Wauw... Geweldig! ;-)

Enneh... De airdale terrier vind ik ook niet mooi ;-).

Flatcoats vind ik wel weer heel mooi, net zoals de husky en Appenzeller O-). En een stabij met een niet pluizige, golvende vacht vind ik ook geweldig!

José • Rover

16 maart 2012, 17:56 3 doggies

Ik ga dus ook geen specifiek ras noemen:

Alles wat niet opgevoed en gesocialiseerd is! Kan je nog zo goed je eigen honden opvoeden, voor je het weet "sloopt" een andere hond weer je hele opvoeding.

bv, hoe vaak heb ik geen stafford uit Rover zijn strot geplukt, of vorige week nog een chi uit Mack der voorpoot?
Kleine keffers die onopgevoed zijn, zijn ronduit vervelend te noemen, maar dat geldt voor alle rassen die niet goed opgevoed worden!

Oftwel: Deze week zijn het die en die rassen, en de week erop weer anderen... ;-)

(Enne, zeg nooit nooit! Wat je het verste weg gooit, komt het dichtste bij)

Shawna & Nala

16 maart 2012, 17:59 3 doggies

" Ik vind overfokte honden absoluut niet mooi... Pekinezen, mopsjes, teckels met de buik op de grond, alles waar de verhoudingen niet meer kloppen (te korte neuzen/poten/staarten etc.). Maar wat ik nog wel het verschrikkelijkste vind zijn de bulldoggen. No offence richting de bulldogeigenaren, maar ik vind het gewoon geen mooie honden... De Am Bull gaat nog wel, maar bijvoorbeeld de bullterrier (hm... niet echt een bulldog volgens mij, maar goed ;-)) met zijn kop vind ik echt niet mooi. En de Old English bulldog is echt 1 van mijn ergste nachtmerries qua uiterlijk. Ik kan er gewoon niks moois aan vinden ;-).

Verder vind ik het showtype labrador verschrikkelijk, dat zijn zulke vadzige gedrongen beestjes... Maar het werktype? Wauw... Geweldig! ;-)

Enneh... De airdale terrier vind ik ook niet mooi ;-).

Flatcoats vind ik wel weer heel mooi, net zoals de husky en Appenzeller O-). En een stabij met een niet pluizige, golvende vacht vind ik ook geweldig! "


Het had uit mijn mond kunnen komen ;-)

Margje & Bikobijna goedgekeurde fokker

16 maart 2012, 18:00 3 doggies

Ik vind geen enkel ras verschrikkelijk.
Er zijn wel een aantal rassen waar ik zelf gewoon weinig mee heb of die ik echt niet zou willen hebben.
Ik ben zelf een heel erg herder/veedrijver type. Al dat soort honden daar heb ik meteen iets mee.
Waar weinig mee op heb zijn rasgroepen als de mollossers, terriers, alles wat zwaar en breed is zeg maar :-)
Al kan ik een individu daarvan dan wel weer heel gaaf vinden, maar over all zijn het rassen waar ik weinig mee gemeen heb.

Een specifiek ras waar ik weinig/niks mee heb is een bordeaux dog. Geregeld op cursus gehad, ik heb er gewoon geen klik mee en zij niet met mij :-)

Dobber †

16 maart 2012, 18:01 3 doggies

" Het had uit mijn mond kunnen komen ;-) "

Hihi ;-). Ik dacht nog, ben ik niet te 'rasspecifiek' geweest ;-). Maar goed, het gaat in mijn reactie puur om rassen, niet om specifieke honden/eigenaren ;-).

Dobber †

16 maart 2012, 18:03 3 doggies

Oeps... Vergeten... Rassen met (overmatig) veel rimpels vind ik ook niet super (Shar Pei, bordeauxdog, e.d.). Mijn oom had een super lieve bordeaux dus niks negatiefs over het karakter maar het is niet het type uiterlijk waar ik op val... Mastiffs ook niet trouwens, Bassets dus ook niet ;-).

Shanti

16 maart 2012, 18:05 3 doggies

Verschikkelijk, tja meer dat ik er niet mee rond hoef te lopen of dat het karakter niet bij me past.

Veel werklijn herders en jachthonden, omdat de=ie vaak pluizig zijn of een rechthoekige of juist stompere snuit. Doe mij maar een mooie werkhond! :-)
De Border Collie, ik vind dat gestaar en die houding niet fijn.
Veel terriërs, die zijn mij te springerig en te klein.
Showlijn kleine hondjes, dat zijn vaak net wandelende tapijtjes. Ik wil een hond. O-)
En van die honden die heel breed en vierkant (van voren) gebouwd zijn.

Ik vind absoluut geen enkel ras verschrikkelijk!

Er zijn natuurlijk honden die mij niet zo trekken, honden die ik zelf niet in huis zou willen hebben, rassen die niet bij mij passen of karakters die niet bij mij matchen. Maar dat is wat anders vind ik. Je kunt immers geen enkel ras over een kam scheren, en er zijn ook tig kruizingen die niet tot een ras behoren en ook allemaal zo hun eigen plus en minpunten hebben.
Bovendien vind ik het ook erg vreemd om te zeggen dat je een ras 'verschrikkelijk' vindt. Het uiterlijk kan je niet aan staan maar verder... Karakter verschilt toch echt altijd per hond (ligt aan de lijnen waaruit de hond komt, fokker en opvoeding) en uiterlijk zegt toch ook lang niet altijd alles vind ik (je kunt een hond nog zo lelijk vinden, deze kan een geweldig karakter hebben en dat blijf ik toch het belangrijkste vinden het innerlijk niet het uiterlijk).

Maar goed dat is mijn mening... O-)

Ik ben natuurlijk in mijn leven overigens wel individuele honden tegen gekomen die ik verschrikkelijk vind. Maar nogmaals dit vind ik niet rasgebonden want in ieder ras zijn rotte appels te vinden.

pien en de labjes

16 maart 2012, 18:05 3 doggies

ik vind Bull Terriër gewoon niet zo mooie hond
en dan cavalier king charles spaniel omdat die zo zijn doorgefokt telkens als ik er een zie vind ik het gewoon zielig.
het liefst zou ik willen dat ze er niet meer waren niet omdat ik zo stom vind want die kunnen ook verschrikkelijk lief zijn.
maar omdat ze gewoon elke dag ieder minuut pijn hebben omdat het schedeltje niet goed in het hoofd past doordat ze zijn doorgefokt

-

16 maart 2012, 18:09 3 doggies

ja idd bull terriër is ook niet echt mijn favoriet

net zag ik een super mooie hond!!! een franse herder (niet gecoupeerd), prachtig slank en wauwie!!!
eerste keer gezien, wandeld andere tijden. hoop dat ik hem nog een keer zie, want olly en de herder konden het goed vinden

Nantastic!© Casa di Coontastic speciaal aangestelde fokker

16 maart 2012, 18:10 3 doggies

Ik vind geen enkele hond lelijk of zoals hier gezegt verschrikkelijk...
Nee, dat zeg ik liever over mensen, die zijn echt heel lelijk en dan vooral van binnen...

Nee hoor, alle dieren zijn mooi, juist omdat ze zo trouw en eerlijk zijn...

Kimmz en Lizaaaa

16 maart 2012, 18:22 3 doggies

pfff tja verschrikkelijk.....
Alles wat onder mijn knie blijft en labradors en golden retrievers.
Maar dat is compleet plaats en baas gebonden, aangezien mensen hier denken dat die geen opvoeding nodig hebben.

Verder qua uiterlijk zijn er niet echt rassen waar ik de bibbers van krijg.
Vind alle honden wel leuk, heb alleen zo mijn voorkeuren ;-)

.

gewijzigd 16 maart 2012, 18:27 3 doggies

Ik heb aan geen enkel ras een hekel. Er zijn natuurlijk wel rassen die ik 'minder leuk' vind, namelijk al die will-to-please rassen! Nee, geen herder voor mij.. En al zeker geen border collie, hun karakter spreekt me totaal niet aan. Verder merk ik wel eens dat BC eigenaren hun honden helemaal the bom vinden, alsof het het meest intelligente ras is dat meer behoefte heeft aan beweging en brain-training dan de anderen. Yeah right, uit ervaring met honden uit mijn buurt kan ik vertellen dat niet alleen ik maar ook vele anderen zeker wel 1 ras weten te noemen dat met vrijwel alles evenveel (of zelfs meer) kan bereiken als de BC... Namelijk de Jack Russell. Dit ras wordt heel erg onderschat. Hiermee wil ik trouwens niemand beledigen, ben ook wel eens BC's tegen gekomen met een eigenwijs karaktertje, geweldig! (:

En verder...

" Ik vind overfokte honden absoluut niet mooi... Pekinezen, mopsjes, teckels met de buik op de grond, alles waar de verhoudingen niet meer kloppen (te korte neuzen/poten/staarten etc.). Maar wat ik nog wel het verschrikkelijkste vind zijn de bulldoggen. No offence richting de bulldogeigenaren, maar ik vind het gewoon geen mooie honden... De Am Bull gaat nog wel, maar bijvoorbeeld de bullterrier (hm... niet echt een bulldog volgens mij, maar goed ;-)) met zijn kop vind ik echt niet mooi. En de Old English bulldog is echt 1 van mijn ergste nachtmerries qua uiterlijk. Ik kan er gewoon niks moois aan vinden ;-).

Verder vind ik het showtype labrador verschrikkelijk, dat zijn zulke vadzige gedrongen beestjes... Maar het werktype? Wauw... Geweldig! ;-)

Enneh... De airdale terrier vind ik ook niet mooi ;-).

Flatcoats vind ik wel weer heel mooi, net zoals de husky en Appenzeller O-). En een stabij met een niet pluizige, golvende vacht vind ik ook geweldig! "


Dit dus!!

Yasmine, Perdie & Orga

16 maart 2012, 18:32 3 doggies

" Er is geen ras dat ik verschrikkelijk vind eigelijk. Wel heb ik altijd gezegt: ik neem NOOIT een Chihuahua, NEVER!!

En kijk eens waar ik nu mee loop O-) "
Ik moet zeggen dat Chihuahua's mij weinig doen maar ik vind de jouwe echt wel iets hebben eerlijk gezegd! :-)

D&G

16 maart 2012, 18:33 3 doggies

Labradors zijn verschrikelijk.........................

Kaatjekoek schreef het onderwerp

16 maart 2012, 18:33

" Ik heb aan geen enkel ras een hekel. Er zijn natuurlijk wel rassen die ik 'minder leuk' vind, namelijk al die will-to-please rassen! Nee, geen herder voor mij.. En al zeker geen border collie, hun karakter spreekt me totaal niet aan. Verder merk ik wel eens dat BC eigenaren hun honden helemaal

Dit dus!!
"


Mee eens Christina! Die filmpjes op Youtube van Jack Russel Jesse weleens gezien!? Kippenvel! ;-)

chaitan

16 maart 2012, 18:42 3 doggies

Ben geen fan van chow chow's en sharpei's.
Het karakter spreekt me niet aan.
Hoewel er wel weer uitzonderingen zijn
;-)

.

16 maart 2012, 18:47 3 doggies

"

Mee eens Christina! Die filmpjes op Youtube van Jack Russel Jesse weleens gezien!? Kippenvel! ;-) "


Ja zeker! De combinatie eigenwijs + een lichte will-to-please vind ik dan weer wel leuk, zoals de meeste JR's en sómmige Borders dus ook. Daarbij lopen hier dus vreselijk veel Jack Russells (en Hussels) rond, heel slim zijn ze.

lut

16 maart 2012, 18:52 3 doggies

Het ras dat mij niet kan bekoren zijn Maltesers, yorkshires en chi's, heb er gewoon niks mee maar dat is dan mijn mening, wil geen liefhebbers tegen de borst stuiten O-)

Lizzie en Sterre

16 maart 2012, 19:08 3 doggies

" Ik vind overfokte honden absoluut niet mooi... Pekinezen, mopsjes, teckels met de buik op de grond, alles waar de verhoudingen niet meer kloppen (te korte neuzen/poten/staarten etc.). Maar wat ik nog wel het verschrikkelijkste vind zijn de bulldoggen. No offence richting de bulldogeigenaren, maar ik vind het gewoon geen mooie honden... De Am Bull gaat nog wel, maar bijvoorbeeld de bullterrier (hm... niet echt een bulldog volgens mij, maar goed ;-)) met zijn kop vind ik echt niet mooi. En de Old English bulldog is echt 1 van mijn ergste nachtmerries qua uiterlijk. Ik kan er gewoon niks moois aan vinden ;-).

Verder vind ik het showtype labrador verschrikkelijk, dat zijn zulke vadzige gedrongen beestjes... Maar het werktype? Wauw... Geweldig! ;-)

Enneh... De airdale terrier vind ik ook niet mooi ;-).

Flatcoats vind ik wel weer heel mooi, net zoals de husky en Appenzeller O-). En een stabij met een niet pluizige, golvende vacht vind ik ook geweldig! "


En vergeet natuurlijk de Duitse herder niet, met z'n doorgezakte achterpoten/schuinaflopende rug, zijn lang mijn lievelingshonden geweest, maar het showtype vind ik absoluut geen gezicht! Zo zonde :'(

Dewi & de doodles

16 maart 2012, 19:17 3 doggies

Ik ben niet zo van de hele kleine rassen, ik vindt het kleverts ook Yamin heeft dat van mij overgenomen O-) ziet hij een kleine hond rent hij er ruim omheen, terwijl ik de teckel dan toch weer geweldig vindt O-) ik vindt grotere honden leuk die hoog op hun poten staan en waarmee je behendigheik kan doen en bijvoorbeeld fly-bal, super snelle honden met een geweldig karakter zoals de nova scotie duck tolling retriever, grote munster lander, goldendoodle, labradoodle, border collie enzovoort. ik zal dan bijvoorbeeld ook nooit een Chihuahua in huis nemen je valt er over hij is kwijt omdat ie zo klein is en ik vindt het juist leuk als een hond kan werken en rennen en doen (niet dat een Chihuahua dat iet kan ofzo). Voorderest heb ik het ook niet echt met de Labrador. Dus ik ga voor echte werkhonden ;-)

Tanja&Bella

16 maart 2012, 19:18 3 doggies

ik heb helemaal geen henkel aan een bepaald ras, maar in mijn
wijk zijn veel staffords en pitbulls die eigenlijk alleen voor dienen om
indruk te maken en verlengstuk voor baasjes ego.
Ik vind sar pei, chi's en pitbulls minder.
geef mij een lekker grote sterke veedrijver.
De DH vind ik mooi MET RECHTE RUG.

~

16 maart 2012, 19:28 3 doggies

"

Ja zeker! De combinatie eigenwijs + een lichte will-to-please vind ik dan weer wel leuk, zoals de meeste JR's en sómmige Borders dus ook. Daarbij lopen hier dus vreselijk veel Jack Russells (en Hussels) rond, heel slim zijn ze. "
die filmpjes vind ik echt geweldig !

Dobber †

16 maart 2012, 19:29 3 doggies

"

En vergeet natuurlijk de Duitse herder niet, met z'n doorgezakte achterpoten/schuinaflopende rug, zijn lang mijn lievelingshonden geweest, maar het showtype vind ik absoluut geen gezicht! Zo zonde :'( "

Och ja, vergeten zeker want die hoort ook wel degelijk in mijn rijtje thuis. Arme beestjes....

de redder

16 maart 2012, 19:30 3 doggies

Alle kleine verwende onopgevoede kleine rassen....

Je weet niet wat je aan ze hebt...


Mensen lees goed wat ik schrijf eer mij te bekritiseren.

de redder

16 maart 2012, 19:33 3 doggies

" Mag ook het ras "de mens" ;-)
Nee zonder gekheid ik heb geen enkel ras dat ik verschrikkelijk vind.
Heb wel rassen die ik nooit zelf zou nemen of welke vaker probleem honden zijn.
Echter komt het laatste door de baas en niet de hond zelf.

Jack russels zijn vaak niet goed opgevoed en zijn vals.
Chihuahua's exact hetzelfde. (terwijl ik er zelf 1 heb ;-) )
Echter alles wat hierboven staat zijn ervaringen maar echt hond afhankelijk want van alle rassen die opgenoemd worden ken ik ook het tegenovergestelde.

Ben zelf geen type voor jachthonden en werkhonden zoals collies ed.

Molossers daarin tegen vind ik super en had hier ook geweest indien ik niet verliefd op mn chitje werdt haha.
"


Honden zijn niet vals, het is de mens die hem zo gemaakt heeft.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Welk ras vind je verschrikkelijk?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^