Trooper heeft zijn eerste positieve les op school gehad!

3 reacties

3 dogs

16 maart 2012, 11:25

Trooper heeft fantastisch gedaan op de hondenschool!
Hij begint mij steeds meer en meer te vertrouwen.
De instructeur deed even iets voor samen met Trooper hoe ik het moest doen ( ik deed het verkeerd en vroeg hem om het even voor te doen) en Trooper moest er niets van hebben en vertrouwde hem niet, nam geen snoepje van hem aan en wilde niet bij hem zijn.
Trooper wilde alleen bij mij zijn en vertrouwd mij ,ik voelde me zeer vereerd door Trooper dat hij mij zo vertrouwd!
Zijn vertrouwen is laaste tijd meer en meer terug aan het komen.
Hij begint langzaam een echte duitse herder te worden waar hij voor staat!
(De Oud-Duitse herdershond moet van nature evenwichtig, stabiel, zelfverzekerd, absoluut spontaan en (m.u.v. prikkelbare situaties) goedmoedig zijn, daarnaast opmerkzaam en leidend. Om dienst te doen als waak- geleide- en diensthond dient hij over de nodige moed, vechtlust en doorzettingsvermogen te beschikkenvol vertrouwen)...begin is er!
Het gaat sneller en makelijker dan ik eigelijk had verwacht! en we doen er niet zo veel aan eerlijk gezegd,gewoon positief benaderen en positief behandelen zoals we altijd gedaan hebben!
Trooper heeft voordeel dat Luna en Lila ons ook volledig vertrouwen! dat maakt het iets makelijk voor hem en ons.
super Trooper!
We zijn heel trots op hem en ook beetje op ons zelf dat we in zo korte tijd al zo ver samen gekomen zijn,wat ik niet verwacht had eerlijk gezegd!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Trooper heeft zijn eerste positieve les op school gehad!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

marielle

16 maart 2012, 11:30

wat een lekker ding ! haha.. de deugniet spat van zijn koppie af ..
Helemaal goed dat ie het goed heeft gedaan op school!!! ga zo door ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Trooper heeft zijn eerste positieve les op school gehad!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^