Vandaag terug naar de DA met Déwan!!

9 reacties

Inge & Danger

20 juli 2009, 10:32

Vandaag terug naar de DA vanwege de hotspot bij Déwan in zijn hals en wangen.. ik ben heel benieuwd.. heeft nu ruim 15 dagen anti biotica gehad.. Wond is dicht.. maar ze willen een huidanalyse e.d. doen.. geen idee wat het precies inhoudt.. maar we gaan het vanmiddag te weten komen, pas om half 6... ;-) ik houd jullie op de hoogte.. duim voor me dat alles goed is :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vandaag terug naar de DA met Déwan!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Hetty & Skipper

20 juli 2009, 10:32

Natuurlijk duimen we voor jullie dat het goed gaat! Succes en laat even weten he!!!

Groetjes Hetty

.

20 juli 2009, 11:42

Ik duim mee hoor. Hoop dat het allemaal goed is.

Groetjes Marianne

20 juli 2009, 11:51

Nou hopen dat het baat heeft gehad.
Is niet niks die hotspots!

Inge & Danger schreef het onderwerp

20 juli 2009, 18:44

Zo wij zijn terug :-)
De wondjes in de hals waren dicht.. maar de bacterie zit nog in de huid waarschijnlijk daarom voor de zeker NOG 10 dagen anti biotica.. kortom weer 2 ons rosbief per dag kopen om de pilletjes naar binnen te krijgen, maar dat heb ik zeker over voor deze goedzak :-D
Hij was zo lief de dierenarts mocht overal naar kijken en aanzitten.. GEWELDIG deed hij het!
Hebben ook aan shampoo om alle huidschilfers er uit te krijgen.. gewoon 1x goed wassen en even afwachten.. de 15e augustus gaan Déwan en ik even terug voor de zekerheid.. controle kijken of het nu echt over is..

Ze denkt dat hij een allergie heeft voor insectenbeten, maar een allergietest is GELUKKIG nog niet nodig.. Als het terugkomt natuurlijk wel..

Na het afrekenen ging meneer op de toonbank staan en pakte het bonnetje aan :-D Net of hij wilde bedachten.. Wat een goedzak is het ook ik ben blij met hem :-)

Anita

20 juli 2009, 18:55

:-D Inge, leuk geschreven verhaal! :-D
Ik hoop dat hij snel weer helemaal gezond is en dat de allergietest niet nodig zal zijn!

Groetjes, ANita.

Inge & Danger schreef het onderwerp

20 juli 2009, 18:56

Dat is iets wat ik dus ook hoop!
Hij deed het zo goed!! Vooral dat laatste zo van ik ben klaar bonnetje aanpakken en wegwezen geweldig :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vandaag terug naar de DA met Déwan!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^