(Sorry modjes als ik het verkeerd heb geplaatst want ik weet niet waar dit topic heen moet)
Ik zal maar eerst vertelen over gisteren:
Yamin at gisteren een chocolade koekje ik heb meteen de DA gebeld en alles verteld hij weegt 30 kilo het was melk chocola niet zo veel enz. enz. naja DA heeft ons verteld dat we ons geen zorgen hoefden te maken omdat hij groot is weinig chocola was en melk ze zei wel dat ie wat sloom kan worden miselijk kan worden en dunne poep kan hebben en misschien kan braken en als we het niet vertrouwden mochten we natuurlijk langs komen en/of bellen. Alles ging goed hij was wat misselijk en had een beetje dunne poep maar voor de rest ging alles goed.
Vandaag:
Ik ben net terug met Yamin van wandelen en hij deed heel raar we gingen naar het bos en kwamen daar z'n beste vriend tegen een rodigen ridgeback en voor het ras een hele grote en zware waar Yamin altijd SUPER leuk mee speelt rennen stoeien enz. Naja dus we kwamen hem tegen en Yamin gaat eerst eve plassen en daarna naar mij toe en kijkt Moos (zo heet die hond) geen eens aan! Dus Moos rent maar naar Yamin om te spelen en Yamin gromt en blaft terug en rent snel weg, dit is al heel vreemd omdat hij anders super leuk met Moos speelt naja we gaan verder maar hij wijkt geen meter van me af en kijkt me de hele tijd aan en een keer struikelde ik bijna en hij gaat nog dichter tegen me aan staan. Naar een tijd wilde ik hem aan leinen om naar huis te gaan normaal doet hij dn of ie met niet hoort maar dit keer kon ik hem zo aan leinen. Eenmaal thuis heb ik hem gekontroleerd van top tot teen en heb ik in zijn voor poten bij een eentje een klein kuiltje in het kussen gevonden zonder bloed en ook niet open en in z'n andere poot in het kussentje een mini sneetje en dan bedoel ik met mini echt mini.
Hoe komt het dat hij zo raar doet?? Wat nu in huis wijkt hij ook zie van me zijde en kijkt wat raartjes. wat is dit??? Komt het door de choco ofzo?
Sorry voor het lange verhaaltje maar het is belangrijk!
Groetje's Dewi
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Yamin doet heel vreemd!!!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

geeft niet hoor voor het lange verhaal
ik zou je niet echt verder kunnen helpen, maar ik wens je veel beterschap

Misschien voelt ie zich nog beroerd van de chocolade?
Als je het niet vertrouwd, zou ik gewoon weer de dierenarts bellen of daar naar toe gaan.
Sterkte ermee
Bedankt!! Het gaat al iets beter met Yamin en ja Mary S&A waarschijnlijk is het dus de beroerte ikga kijken hoe het over een half uurtje gaa en anders bel ik even de DA

Kijk uit dat je eigen bezorgdheid niet overslaat naar Yamin...
soms voelen honden dat zo goed aan dat ze zich anders ( beschermender)
gaan gedragen en dan denk jij weer ... wat is er aan de hand....
Even gewoon doen wat je altijd doet en niet te bezorgd zijn...
Sterke ....
Bedankt Greetje & Odie! Alles is ook weer oekk met Yamin en hij huppelt weer vrolijk door het huis, bedankt voor jullie tips!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Yamin doet heel vreemd!!!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?