Huisdierenverzekering ????

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Aleida  R.I.P ViktorAleida R.I.P Viktor

honden foto van Aleida  R.I.P Viktor


Binnenkort krijg ik mijn poedelpup en zit er enorm naar uit te kijken!
Nu wil ik hem graag verzekeren maar weet niet welke huisdierenverzekering het beste is en welke ook niet te duur is.
Mijn vorige hond had ik niet verzekerd en die kreeg toen hij 5 jaar was de ziekte van Addison, dus dat heeft mij een kapitaal gekost (maar heb het met alle liefde gedaan hoor!).
Ik heb mijn Noorse Boskat momenteel verzekerd bij het Nationaal spaarfonds, maar weet niet of ik mijn hond hierbij ook wil verzekeren. Het is een verzekering voor 5 jaar, dus zit er voor de kat w.s. nog 4 jaar aan vast ik had ze liever allebei bij dezelfde verzekering willen onderbrengen.

Dus graag zou ik van jullie willen horen wat jullie ervaring is op dit gebied. :-)

honden foto van Brokkel 3...De splinter in uw zitvlak!

Niet doen zo'n dierenverzekering, zakkenvullers zijn het, gewoon maandelijks geld opzij leggen, lukt dit niet, dan moet je niet aan een hond beginnen O-)

Hondjes kosten centjes..en soms heel soms heel veel centjes ;-)

honden foto van Nantastic!© Casa di Coontastic

Ik heb een Dobermann gehad met de ziekte van Addison en nierfalen, ook haar had ik niet verzekerd.. Ze is spijtig genoeg maar 5 jaar geworden, de kosten aan medicatie waren alleen al rond de 300 euro per maand... Ook ik heb het al die jaren met liefde gedaan (sinds 1.5 jaar was ze ziek) maar ik heb ook gezegt dat ik voortaan al mijn honden die hier komen verzeker. Dit heb ik dan ook gedaan... Alle drie mijn honden zijn verzekerd bij Proteq, ik ben er tevreden over en het geeft ook een gerust gevoel dat je nu altijd gedekt bent als het om medische kosten gaat. Ik betaal per hond 30 euro per maand ze zijn dan uitgebreid verzekerd, dus voor alles ook tandverzorging etc. Heupen en gewrichten zitten in de verzekering (Proteq is hier de enige in) ook vergoed Proteq het hoogste bedrag per jaar van alle verzekeringen, tot 5000 euro per jaar.

MIjn ervaring met Proteq is goed, snelle afhandeling van rekeningen en altijd heel vriendelijk.

honden page profiel wolfwomanwolfwomanbijna goedgekeurde fokker

honden foto van wolfwoman

Ja, ook ik heb mijn honden verzekerd bij Proteq,
geen tandenverzekering en ben zo'n 24 euro per hond kwijt.
Altijd snelle afhandeling, ben prima tevreden !

honden page profiel Silleke PetillekeSilleke Petillekegoedgekeurde fokker

honden foto van Silleke Petilleke

" Niet doen zo'n dierenverzekering, zakkenvullers zijn het, gewoon maandelijks geld opzij leggen, lukt dit niet, dan moet je niet aan een hond beginnen O-)
"


Ben ik het absoluut NIET mee eens!
Een verzekering is voordelig als je iets hebt en het geeft je de geruststelling dat wat er ook moge gebeuren je hond geholpen kan worden!
In somige gevallen is maandelijks een bedrag wegleggen niet toerijkend en kan je dus met een verzekering een maandelijks bedrag wegleggen en wat er dan ook voor mogen vallen, dan blijft het toerijkend!

Zo kosten mijn hond in zijn laatste jaren €1500,- per maand aan dierenartskosten.
Dat geld had ik niet iedere zomaar maand apart staan, had ik dan maar geen hond moeten nemen?! Belachelijk!

Door de verzekering kon ik mijn hond alle medische hulp bieden die zij nodig had.

Het kan ook zijn dat je jarenlang betaald er er gebeurt niks met je hond, ja dan had je het liever weg willen zetten als appeltje voor de dorst, maar dat maakt verzekeren nou eenmaal mogelijk en voor ons betaalbaar!

Als een hond iets overkomt kost het je al gauw zo'n €800,-.
Als je dat zo hebt liggen hoef je geen verzekering te nemen.
Heb je dat niet zo liggen en wil je de geruststelling dat wat je hond ook overkomt en hoeveel het ook kost je er geen zorgen om willen hoeven te maken zou ik een verzekering aanraden.

Ik heb Proteq en ben daar zeer tevreden mee.
Vraag aan je dierenarts welke hij aanraad, hij weet veelal welke verzekeringen een goede dekking bieden zonder veel moeite.

Succes!

honden page profiel CCgoedgekeurde fokker

honden foto van C

Ik kan Proteq aanraden, ik vond het een hele prettige verzekering. Ze vergoeden veel, en de klantenservice is erg behulpzaam als je een vraag hebt.

" Niet doen zo'n dierenverzekering, zakkenvullers zijn het, gewoon maandelijks geld opzij leggen, lukt dit niet, dan moet je niet aan een hond beginnen O-)

Hondjes kosten centjes..en soms heel soms heel veel centjes ;-) "


Totaal niet mee eens. Tegen een premie van rond de 20 euro (per ras verschillend uiteraard) word er heel veel vergoed. Je kan duizenden euro's medische kosten maken, dat weegt nooit op tegen de premie die je moet betalen. Tenzij je een hond hebt die nooit ergens last van heeft natuurlijk.

honden page profiel Juul & Mara Juul & Mara

honden foto van Juul & Mara

heey,
ja wij zitten er ook over na te denken,
ze heeft al best lang een oorontsteking wat al veel geld gekost heeft en de sterilisatie zit er ook aan te komen...

wij moeten ook nog even kijken waar.

bij de kruidvat kan je ook verzekeren, maar of die goed is....


Gr. J&M

honden page profiel Witte DraakWitte Draak

honden foto van Witte Draak

Onze vorige hond was bij Proteq verzekerd en we hebben er heel veel voordeel van gehad. Een ongeluk is zo gebeurt en iedere hond kan op ieder moment in zijn leven ziek worden om wat voor reden dan ook.

Wij hadden een oudere hond geadopteerd en wilden de geruststelling dat mócht er wat gebeuren, we alle rekeningen konden betalen. Nu hadden we een probleempje; bijna alle verzekeringen weigerden om een hond van 8+ jaar te verzekeren. Behalve Proteq, dus de keuze was snel gemaakt.

Proteq heeft afgelopen jaar wat dingen aangepast en nu verzekeren ze (als enige?) ook heupen en ellebogen. Daarnaast hoef je nooit iets voor te schieten, want met de gegevens van je klantenpas kan je dierenarts de rekening rechtstreeks naar Proteq doorsturen.

Moet wel zeggen dat Proteq niet de goedkoopste verzekering is, maar ik sluit me aan bij mijn voorgangers; ze zijn vriendelijk, netjes, verzekeren veel en vergoeden snel. Je hebt er zelf bijna geen omkijken naar.

honden page profiel Jacqueline, Jackie en JoyJacqueline, Jackie en Joy

honden foto van Jacqueline, Jackie en Joy

Ikzelf heb geen verzekering maar ben het ook niet eens met de stelling van brokkel.
Ik zit in de positie om als er wat het is te kunnen betalen en het geluk dat nog nooit een van mijn honden ernstig ziek is geweest of een ongeluk oid heeft gehad.
Daar komt bij dat veel dingen die mijn honden kunnen krijgen niet vergoed worden dus voor mij persoonlijk zie ik het nut er niet van in.
Echter als je al iets hebt meegemaakt of al een keer iets met de hond hebt gehad wat klauwen met geld koste zou ik het ook sneller doen.

Ik hoor goede verhalen over proteq dus zou eens kijken of die voor jou een goede zouden zijn.

honden page profiel Greta en DiazGreta en Diaz

honden foto van Greta en Diaz

Wij zijn heel blij dat we een verzekering voor Diaz hebben afgesloten. Ook wij zijn verzekerd bij proteq.
Eind vorig jaar werd er HD bij Diaz geconstateerd. Er moest een operatie plaatsvinden, we hebben dit mede door de verzekering kunnen doen. De kosten waren 1700 euro! Doordat we verzekerd zijn betaalde we maar 19 procent van dit bedrag. Dat scheelt een hoop. Je weet natuurlijk nooit wat je hond te wachten staat, maar bij ons was het een geluk bij een ongeluk dat deze bekkenkanteling onder de verzekering viel.

Groeten Greta

honden page profiel Josien , Logan en NikkiJosien , Logan en Nikki

honden foto van Josien , Logan en Nikki

Ik heb mijn 2 honden ook verzekerd bij proteq.
Tot 1 april worden de rekeningen vergoed via proteq aan je DA .
Vanaf die datum moet jezelf rekeningen onder de 500 euro eerst zelf betalen en dan declareren naar Proteq.
Dit doen ze omdat de kosten teveel werden in vergelijken met de te uitbetalen de bedragen.

honden foto van Brokkel 3...De splinter in uw zitvlak!

Laat duidelijk zijn dat ik eenieders mening respecteer ;-)

Zorro (Gast)

Wij hebben onze Maltezer verzekerd bij Proteq, zijn daar heel tevreden over en heeeel blij dat we dat destijds gedaan hebben. Sinds zo'n 2,5 jaar weten we dat hij artrose heeft en pijnstilling nodig heeft, dit wordt voor het grootste gedeelte vergoed. Daarnaast heeft hij regelmatig maag/darm problemen en wordt de behandeling hiervan ook meerendeels vergoed.

In één van de eerdere berichten wordt gezegd dat je niets meer hoeft voor te schieten, maar dat is sinds kort weer (terug) veranderd. Behandelingen voor een bedrag vanaf € 250,-- kan je (als ik het goed onthouden heb) digitaal indienen en worden met voorrang behandeld, tot dat bedrag moet je gewoon weer voorschieten en dan indienen bij Proteq.

honden page profiel  Sabine en Mini Max Sabine en Mini Max

honden foto van  Sabine en Mini Max

het kan wel mijn ouders kregen vandaag toevallig een brief binnen en de honden verzekering van max was 70 euro

honden page profiel Aleida  R.I.P ViktorAleida R.I.P Viktor

honden foto van Aleida  R.I.P Viktor

Bedankt voor jullie tips, maar het valt me op dat degene die verzekerd zijn dit bij Proteq hebben gedaan. Is er dan niemand die verzekerd is bij b.v. Petplan, Ohra of Nationaal spaarfonds, o.i.d.?
Is het ook mogelijk dat (indien ik kies voor Proteq) dat deze de huidige verzekering overneemt van mijn kat? Ik ben pas één jaar verzekerd bij Spaarfonds, maar ik vraag me af of ik toch kan overstappen naar een andere verzekering, net zoals wij dat ieder jaar kunnen doen met onze zorgverzekeraar.

honden page profiel Dogo1976Dogo1976

honden foto van Dogo1976

" Bedankt voor jullie tips, maar het valt me op dat degene die verzekerd zijn dit bij Proteq hebben gedaan. Is er dan niemand die verzekerd is bij b.v. Petplan, Ohra of Nationaal spaarfonds, o.i.d.?
Is het ook mogelijk dat (indien ik kies voor Proteq) dat deze de huidige verzekering overneemt van mijn kat? Ik ben pas één jaar verzekerd bij Spaarfonds, maar ik vraag me af of ik toch kan overstappen naar een andere verzekering, net zoals wij dat ieder jaar kunnen doen met onze zorgverzekeraar.

"


Ik was voor 3 van mijn honden verzekerd bij Proteq en 1 bij Petplan. Had met Proteq hele goede ervaring, maar vond de premieverhoging zodanig dat ik voor de rest ook overgestapt ben naar Petplan. Ik vind de service/snelheid van Petplan iets minder dan Proteq, maar als ik niet de service van Proteq gewend was had ik ze gewoon ook heel goed gevonden :-) Voor wat betreft je kat. Volgens mij heb je tegenwoordig nog maar 1 of 2 maanden opzegtermijn. Als ik niet was weggegaan bij proteq om de premieverhoging had ik na 2 maanden na ingang van mijn vernieuwde contract ook op kunnen zeggen..

honden foto van Nantastic!© Casa di Coontastic

" Niet doen zo'n dierenverzekering, zakkenvullers zijn het, gewoon maandelijks geld opzij leggen, lukt dit niet, dan moet je niet aan een hond beginnen O-)

Hondjes kosten centjes..en soms heel soms heel veel centjes ;-) "


Daar ben ik het toch echt niet mee eens, vind het zelfs een vreemde uitspraak!
Mensen die een verzekering voor hun dier nemen zijn juist heel bewust en heel goed bezig..

Ik vraag me af, als jouw hond ziek wordt, medicatie voor 300 euro per maand nodig heeft, meerdere keren opnamens in een kliniek van zo een 800 euro per opname en maandelijks bloed/urine onderzoek van 80 euro per maand of je dat dan ook allemaal zo ineens kan betalen?

Ik heb dit meegemaakt met mijn overleden Ziva, 3 jaar lang heb ik die kosten gedragen omdat ze niet was verzekerd... Maar geloof me, dat is financieel heel zwaar, ik had geluk dat mijn ouders me hierin ook steunde maar na dit meegemaakt te hebben heb ik de honden die nu in mijn leven zijn gekomen verzekerd... Ik betaal voor 3 honden in totaal 90 euro per maand, maar ik kan nu wel gerust slapen en weet dat het in ieder geval nooit meer over de 300 euro per maand zal worden!

Het is vaak makkelijk praten voor mensen die dergelijke hoge kosten nog nooit gehad hebben.

honden page profiel Krullenbol and meKrullenbol and me

honden foto van Krullenbol and me

Wij zijn ook in de positie dat Co niet verzekerd is maar maandelijks wordt er geld apart gezet, dit voelt voor mij beter als verzekeren!

honden foto van Brokkel 3...De splinter in uw zitvlak!

"

Daar ben ik het toch echt niet mee eens, vind het zelfs een vreemde uitspraak!
Mensen die een verzekering voor hun dier nemen zijn juist heel bewust en heel goed bezig..

Ik vraag me af, als jouw hond ziek wordt, medicatie voor 300 euro per maand nodig heeft, meerdere keren opnamens in een kliniek van zo een 800 euro per opname en maandelijks bloed/urine onderzoek van 80 euro per maand of je dat dan ook allemaal zo ineens kan betalen?

Ik heb dit meegemaakt met mijn overleden Ziva, 3 jaar lang heb ik die kosten gedragen omdat ze niet was verzekerd... Maar geloof me, dat is financieel heel zwaar, ik had geluk dat mijn ouders me hierin ook steunde maar na dit meegemaakt te hebben heb ik de honden die nu in mijn leven zijn gekomen verzekerd... Ik betaal voor 3 honden in totaal 90 euro per maand, maar ik kan nu wel gerust slapen en weet dat het in ieder geval nooit meer over de 300 euro per maand zal worden!

Het is vaak makkelijk praten voor mensen die dergelijke hoge kosten nog nooit gehad hebben. "


Ja hoor , dat gaat dan goed komen O-)

honden page profiel corrie koopmancorrie koopman

honden foto van corrie koopman

Ik ben wel verzekerd bij proteq.

En ik heb het bedrag wat ik per jaar betaal er al uit.

Amber heeft het agelopen jaar best veel gekost.

honden page profiel GingerGinger

honden foto van Ginger

Ik heb het zekere voor het onzekere genomen en heb voor beide honden een verzekering afgesloten.

Vind het gewoon makkelijk om er tijdens de controles/entingen op terug te kunnen vallen.
Ik doe nu ook wel eens een controle tussendoor, die ik normaal minder snel zou doen, want het wordt toch vergoed!

Ik ben dus voor :-D

honden page profiel Linda en BodhiLinda en Bodhi

honden foto van Linda en Bodhi

Mijn vorige hond had HD, de hond gekocht via de rasvereniging en van geteste ouders.
mijn hond heeft een bekkenkanteling ondergaan, wat heel veel geld heeft gekost.
Gelukkig mochten we in termijnen betalen, anders hadden we echt een probleem gehad.
Dit is 15 jaar terug en volgens mij waren er toen nog niet echt verzekeringen voor huisdieren, of het stond nog in de kinderschoenen.

Dus heb niet hoeven nadenken en heb Bodhi gelijk verzekerd bij Proteq toen we hem als pup kregen, het geeft een hoop rust zo,n verzekering.

honden page profiel BinkBink

honden foto van Bink

Ik dacht het eerst te redden met een potje, daar hadden wij vrij snel spijt van. Als wij meteen een verzekering hadden afgesloten dan had dat ons erg veel bespaard en de jaarpremie er ca. 3x uitgehaald..

Ik zit nu bij Proteq, de grootste reden is dat zij HD/ED vergoeden want de andere verzekeringen doen dat niet, en gezien Bink een ras is waar het vrij veel voorkomt en wij niet weten waar hij vandaan komt en hoe de ouders waren (=herplaatster) nemen wij nu het zeker voor het onzekere. :-)

honden page profiel LoetjeLoetje

honden foto van Loetje

Wij hebben voor Mira en Spencer allebei een verzekering bij het Kruidvat. Mede omdat wij niet zulke spaarders zijn en het geld liever verbrassen. Ik wil wel de verantwoordelijkheid kunnen nemen om mijn honden te kunnen verzorgen als ze ziek worden, vandaar dat ik de verzekering een goede optie vind.

Ik ben tevreden over de verzekering. Hij is niet de duurste en ze keren snel uit. Wat wel een nadeel kan zijn is dat wanneer je hond HD of ED krijgt hier niets voor vergoed wordt.

Als je meer een spaarder bent dan zou ik geld apart zetten voor dierenarts kosten. Goed kijken wat bij jouw situatie het beste past.

honden page profiel mary S&A&Z mary S&A&Z

honden foto van mary S&A&Z

Ik heb mijn dieren verzekerd bij proteq. Ik vind het een fijne verzekering en wat zij voor Sisa al hebben moeten vergoeden had ik in die 5 jaar niet bij elkaar kunnen sparen met een maandelijks bedrag. :-D Ik heb het er al 5 dubbel uitgehaald ;-)


Jaha Brokkel, dieren kosten centjes ;-)

honden page profiel Anja, Lizzie†  en LunaAnja, Lizzie† en Luna

honden foto van Anja, Lizzie†  en Luna

Ik heb kruidvatverzekering voor onze Luna.

https://huisdierenverzekering.kruidvat.nl

Ik betaal daar 10 euro per maand voor, wat een nadeel is, maar dat is bij veel verzekeringen zo, je moet eerst je rekening aan de dierenarts voldoen, dan stuur je de bon op en krijg je geld terug.
Zit een eigen riciso aanvast, ik geloof 30 euro.

Of deze verzekering goed is weet ik niet, maar als je de voorwaarden bekijkt wordt er veel vergoed, daarom hebben we ook voor deze verzekering gekozen.

Wat Brokkel 2...The Return zegt, daar ben ik het NIET mee eens.
Stel Luna wordt over een jaar ziek, en dat kost mij dikke 2 duizend euro.
Zoveel per jaar kan ik niet achteruit leggen, nu er een verzekering is, kan ik Luna de zorg geven die ze verdient.

Succes met het kiezen voor een verzekering...

honden page profiel marionmarion

honden foto van marion

Vind het allemaal nep. Een hond van een ras dat gevoelig is voor div. aandoeningen wordt via een clausule uitgesloten voor uitbetaling. Onze Franse bulldog krijgt dus geen teruggave voor aandoeningen aan gewrichten en ademhalingsproblemen. Heb onlangs een declaratie van 475.00 ingediend en kreeg 114.00 terug. Blijkt dus ook dat ze een zalfje voor een huidaandoening niet vergoeden. Ik zit bij Petplan. Heb voor onze vorige hond bij Proteq gezeten. Was ook niet tevreden. Maar door dreigen met Radar kwan ik van deze verzekering af. Die voelden dus ook nattigheid. Ik hoop dat ik ook van Petplan afkom en maak een spaarpotje voor Bob. O-)

honden page profiel PasQPasQ

honden foto van PasQ

" Vind het allemaal nep. Een hond van een ras dat gevoelig is voor div. aandoeningen wordt via een clausule uitgesloten voor uitbetaling. Onze Franse bulldog krijgt dus geen teruggave voor aandoeningen aan gewrichten en ademhalingsproblemen. Heb onlangs een declaratie van 475.00 ingediend en kreeg 114.00 terug. Blijkt dus ook dat ze een zalfje voor een huidaandoening niet vergoeden. Ik zit bij Petplan. Heb voor onze vorige hond bij Proteq gezeten. Was ook niet tevreden. Maar door dreigen met Radar kwan ik van deze verzekering af. Die voelden dus ook nattigheid. Ik hoop dat ik ook van Petplan afkom en maak een spaarpotje voor Bob. O-) "


Wij hebben onze Engelse Bulldog ook verzekerd bij Petplan, maar tot nu toe nog alles keurig binnen 3 weken teruggestort gekregen. Ik vind het logisch dat gewrichten en luchtwegen uitgesloten worden, prettig is natuurlijk een ander verhaal. Door de verzekering heb ik het afgelopen jaar al 300 euro in mn zak kunnen houden! (en ben dan 6 x 25 euro = 150 euro voor de verzekering kwijt geweest).

honden foto van Annelies ~ Rasha † , Amigo & Akita

Eerst vond ik het ook onzin, zo ontzettend veel wat ze niet vergoeden.
Maar ondertussen hebben we toch al profijt gehad van Petplan. We hebben ontzettend hoge kosten gehad met onze boxers, en het wordt ook nog eens super snel afgehandeld. Bij Proteq zou ik duurder uit zijn, o.a. omdat het een boxer betreft.
En bij Petplan heb ik gewoon de goedkoopste verzekering genomen, betaal nu ongeveer 18,- per maand.
Niet alles wordt vergoed, maar "gelukkig" kon het bij ons wel uit.

Volgende forumvraag: dieren arts vragen teveel geld
^