hond retour stichting aai hoe?

9 reacties

fam.moerkamp (gast)

23 februari 2012, 21:12

Wie kan mij zeggen, wat te regelen, als hond terug moet naar stichting aai, vanwege ouderdom eigenaar?
Wat moet er met hond mee?
hoe moet het met de penning van de hond enz. enz.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "hond retour stichting aai hoe?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

marianne4u

23 februari 2012, 22:03

Ja precies, contact op nemen met de stichting zelf. Succes.

Inge

24 februari 2012, 15:01

We zullen het je nog even makkelijker maken:
072 5898769

En er is een overeenkomst met de stichting daar staat ook vast wel een clausule in opgenomen. Want volgens mij heeft AAI ook een bruikleenovereenkomst zodat je nooit "echt" eigenaar wordt.

annemieke&nak

26 februari 2012, 08:49

Wat fijn dat de familie zelf geen goede oplossing zoekt,maar de hond gewoon weer terug ,,DUMP'",soory hoor,maar zo zie ik het nu eenmaal.

ukkiegoedgekeurde fokker

26 februari 2012, 10:01

Makkelijk gezegd Annemieke! We kennen de omstandigheden niet. Volgens het contract moeten ze volgens mij terug naar de stichting. Het is beter voor het hondje dat er een goede baas wordt gevonden die een hond wilt, dan dat iemand met tegenzin een hond neemt omdat hij/zij zich verplicht voelt.

" Wat fijn dat de familie zelf geen goede oplossing zoekt,maar de hond gewoon weer terug ,,DUMP'",soory hoor,maar zo zie ik het nu eenmaal. "


Dit kan niet altijd.

Als je een hond uit een asiel haalt, onderteken je een overeenkomst waar in staat dat de hond altijd van het asiel blijft en wanneer een hond niet langer bij de baas kan blijven deze terug naar het asiel moet, of via het asiel een nieuwe plaats gevonden moet worden. Je hebt bijna geen keus. Ik denk dat het met deze stichting hetzelfde zal zijn. Helaas, (maar ook gelukkig, zo voorkom je illegale handel)

s@nt@

26 februari 2012, 16:02

" Wie kan mij zeggen, wat te regelen, als hond terug moet naar stichting aai, vanwege ouderdom eigenaar?
Wat moet er met hond mee?
hoe moet het met de penning van de hond enz. enz.
"


Wat is nu de situatie dan?
De eigenaar is te oud om voor de hond te zorgen?

Zoals de anderen al zeggen, contact opnemen met de stichting!

Ik vind het gewoon erg voor de hond :'( Ouderdom van de baas....dan vraag ik me af hoe oud die al was toen hij de hond nam !

In ons asiel kijken ze daarnaar, oudere mensen krijgen bijv geen jonge hond. Dat klinkt misschien raar, maar dat is om te voorkomen dat een hond retour komt omdat hij het baasje ofwel overleeft ofwel dat de baas er niet meer kan voor zorgen. Het zijn immers niet altijd de mensen die op de eerste plaats moeten komen O-)

Hoop dat voor deze hond alles in orde komt !!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "hond retour stichting aai hoe?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^